. За първия не ме беше толкова яд, защото беше в кухнатя, където планирахме ремонт идното лято. Кога я нарисува, така и не разбрах...
Но преди седмица се появи нов в хола, където тъкмо това лято сложихме нови тапети...
. Хем да не се караш много , че да не спираш развитието на детето, хем някак ...като знаеш колко труд си хвърлил.Не мога да го оставя съвсем без химикали и моливи, а и сам се налага да остава в стаята, та се чудя как да овладея художественото вдъхновение...Давам листове, тетрадки, но явно стените го влечат
Но аз му обяснявам, че си има определени места за рисуване и това не са одеалата ни. Не знам до колко ме разбра, но скоро не ги е драскал...за сметка на ръцете и дрехите си
Ние сме под наем, и хазяйката придвидливо е боядисала стените с миеща се боя, досега всичко се трие. Аз въпреки това изпадам в потрес всеки път
))
въпреки че само по стените не е рисувал иначе където е успял е нарисувал. Много е горд със себе си че рисува. Аз му давам пастели че ме е страх с тия моливи да не си извади очите.

Можеш да си проверяваш и всички останали справки.
: вместо ПИК за НАП съм си изкарала ПИК за НОИ
Ще се разходя тези дни до Стамболийски. Препоръчани теми