Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от често обсъжданите теми във форума?
Какви проблеми обсъждат участниците във форума?
Какво представлява нухалната прозрачност и какви са нормалните стойности?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от често обсъжданите теми във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, включително резултати от прегледи, рискови бременности, изследвания за тромбофилния синдром, срещи с лекари и общи емоции и очаквания по време на бременността. Участниците споделят информация и се подкрепят взаимно в процеса на бременност. Дискусията обхваща също теми като подготовка за пристигането на бебето, опит за зачеване, мнения относно годините, витамини и хранене, както и споделяне на съвети и опит по отношение на бременността и майчинството.
-
Какви проблеми обсъждат участниците във форума?
-
Какво представлява нухалната прозрачност и какви са нормалните стойности?
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
-
Как да избера подходяща болница за раждане и какви са разликите между държавните и частните болници?
Сега уж сме с някакъв напредък,но без компромис май няма да стане. Особенно за момче ни е много трудно и май-накрая ще има две имена , защото аз искам да има нещо на майка ми. Надявам се другия понеделник вече да ни кажат какво ще е. Аз все казвам,че няма значение какво е само да е здраво,но се усещам,че се заглеждам по момичешки дрешки и тайничко май това се надявам.....
Сега знаем със сигурност как ще се казва, освен ако не се роди на някой голям празник.
Аз ритах топка, да родя по-бързо, е не ми се получи...А сега с бебе не знам как ще е
Аз съм по-емоционална може би и не знам. Предпочитам то да е добре, аз свалих за 4-5 месеца 20кг. Така че, невъзможни неща няма.
Само, че сякаш за да го " отпразнувам" днеска със ставането просто не можах да се сдържа и отидох да по***м в тоалетната. Нямаше какво да излезе.. само слуз .. Беше ужасно, ужким втория триместър намаляво, а при мен сега започна и връщането