VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 776
  • 3 563
# 420
Марианка наистина голяма клявка .
Виж целия пост
# 421
Марианка наистина голяма клявка .

Глупости. Аз също бих дръпнала някого настрана, за да му споделя впечатленията си. Какво толкова?
Виж целия пост
# 422
 "На турне в Свищов"Simple Smile
Имали са участие с Дани Милев за празника на града в края на септември.
Виж целия пост
# 423
Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.

 newsm10  На мен ми е най-интересният елемент в къщата. Искаше ми се да поостане още малко.
Виж целия пост
# 424
Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.

 newsm10  На мен ми е най-интересният елемент в къщата. Искаше ми се да поостане още малко.
Te не даваха нищо интерессно с него-за жалост.Набляягаха на Камелия първо,после Залтка и Бонка.
Виж целия пост
# 425
Марианка наистина голяма клявка .

Глупости. Аз също бих дръпнала някого настрана, за да му споделя впечатленията си. Какво толкова?
Ами и ти си клявка тогава .
Би споделила как ти е изглеждал някой по ТВ  Laughing на половинката му  newsm78
Виж целия пост
# 426
И аз смятам, че без провокациите на Ласкин  само ще  лежат, ядат и п..дят...Е, ако пък вкарат нов провокатор- може и да стане интересно
Виж целия пост
# 427
Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.

 newsm10  На мен ми е най-интересният елемент в къщата. Искаше ми се да поостане още малко.

И на мен! Най-готиният в къщата  Sunglasses
Виж целия пост
# 428
Марианка наистина голяма клявка .

Глупости. Аз също бих дръпнала някого настрана, за да му споделя впечатленията си. Какво толкова?
Всеки нормален човек би се притеснил, ако му кажат,че жена му изглеждала притеснена, а няма възможност да я чуе. Peace
Според мен затова се е подразнил Иван.Все едно му казва-излизай веднага,че жена ти е мнго притеснена .
Виж целия пост
# 429
Ох, Ласкин.... забавен е....
какво ще каже за тримата номинирани - че са един мозък.... не мога да си спомня точно да цитирам
Виж целия пост
# 430
Изказването на Ласкин за номинираните, че 3-мата заедно правели  един акъл...  Sick Не му прави чест.
Къци има повече мозъчни клетки от Ваньо, Бонка и Злата взети заедно.
Виж целия пост
# 431
И аз смятам, че без провокациите на Ласкин  само ще  лежат, ядат и п..дят...Е, ако пък вкарат нов провокатор- може и да стане интересно

още един човек ще влезе , не знам кога даЛи днес иЛи утре .
Виж целия пост
# 432
Предполагам визираше жените....
Аз Къци не го слагам при тях
Виж целия пост
# 433
Жалко, че Ласкин си тръгва... въпреки недостатъците си, поне има приличен умствен багаж, за разлика от повечето други... Без него ще са ми съвсем безинтересни тъпотиите на "вип-овете" вътре.
Виж целия пост
# 434
Харесвам го Ласкин и това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия