VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 775
  • 3 563
# 405
За разлика от Марияна, която хич не ми бше симпатична преди.

Убийте ме с презрение, но и на мен Мариана взе да ми харесва в ВБ.

P.S. Кога изписахте толкоз страници от новата тема  ooooh!


Марианка и аз я харесах във ВБ. Не я харесвах много в Гласът на България и то заради един глупав момент, в който се направи на голяма певица...както и да е, темата не за Гласът. Мисълта ми е, че според мен тя не интригантства, а просто споделя мнение, което е абсолютно човешко. Досега не съм я видяла да се свие като мишка при спор с някого. Когато има мнение, си го отстоява, заради това и я харесах.
Виж целия пост
# 406
Да, и аз мисля, че Бони ще си ходи. На хората вече им писна от нея, а и Златка и Къци на този етап са по-колоритни, след като ББ не можа да завърти интригата с етно конфликта.
Виж целия пост
# 407
Не я съжалявай Николчето - на нея има кой да й даде
Виж целия пост
# 408
 Кажете за нова плей- и на вас ли ви излиза липсва видео на сървъра ?
Виж целия пост
# 409
Ще ми се Бонката да си ходи,ама все си мисля,че Къци ще излети.Златка ще я оставан заради интригата около Багата.
Виж целия пост
# 410
Аз ли не чух добре, но ми се стори,че Кънчев каза, че две звезди ще напуснат къщата днес?! Thinking Да не би Ласкин да си тръгва? Sad
Виж целия пост
# 411
 Да Peace
Виж целия пост
# 412
Въпрос:    КОЙ ЩЕ Е ЧЕТВЪРТИЯТ ИЗГОНЕН ОТ ВБ?

Златка    - 50 (3.3%)
Къци    - 90 (6%)
Бони    - 164 (10.9%)

АКО ВИЕ БЯХТЕ ВЪВ ВБ, С КОИ ОТ СЪКВАРТИРАНТИТЕ ЩЯХТЕ НАЙ-ЧЕСТО ДА ОБЩУВАТЕ?    - 0 (0%)

Аксиния    - 2 (0.1%)
Багата    - 9 (0.6%)
Бони    - 6 (0.4%)
Владо    - 3 (0.2%)
Фънки    - 62 (4.1%)
Златка    - 47 (3.1%)
Ирен    - 8 (0.5%)
Кр. Патрашкова    - 35 (2.3%)
Къци    - 43 (2.9%)
Мариана    - 17 (1.1%)
Никол    - 65 (4.3%)
Николай    - 34 (2.3%)
Орлин    - 82 (5.5%)
Памела    - 2 (0.1%)
Соня    - 3 (0.2%)
Юлиан    - 26 (1.7%)
Люси    - 75 (5%)
Ласкин    - 39 (2.6%)
Камелия    - 7 (0.5%)
ВБ    - 3 (0.2%)
С никой    - 11 (0.7%)
С всички    - 38 (2.5%)

ИМА ЛИ ШАНС ЗА ЗЛАТКА И БЛАГОЙ?    - 0 (0%)

Да    - 50 (3.3%)
Не    - 243 (16.2%)

БИХТЕ ЛИ ВЛЕЗЛИ ВЪВ ВБ СЕГА?    - 2 (0.1%)

Да    - 49 (3.3%)
Не    - 239 (15.9%)
   

Общ брой гласове: 316

Аз ли не чух добре, но ми се стори,че Кънчев каза, че две звезди ще напуснат къщата днес?! Thinking Да не би Ласкин да си тръгва? Sad

Да, той.....
Виж целия пост
# 413
Ласкин напусна. Благодаря.
Виж целия пост
# 414
Нееее, Камелия пак ли плаче...
Виж целия пост
# 415
Най-накрая Ласкин да си тръгне. Вече помислих, че ще изкара там зимата.
Виж целия пост
# 416
Разпознаха ли ме, че съм гъсеница?  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 417
Елиминации ли ще гледаме  или Ласкин?
Виж целия пост
# 418

бтв. Фънки ще трябва много да те черпи.  Laughing
 

Не ща, ама ако ми открадне престилката, с която готвят, веднага я взех. Mr. Green


Разпознаха ли ме, че съм гъсеница?  Joy Joy Joy
hahaha
Виж целия пост
# 419
Нееее, Камелия пак ли плаче...

О, да ooooh! .
Имайки предвид отношенията ѝ с Ласкин и това, че каза, че се надява да не съжителстват още дълго заедно, сълзите ѝ ми идват адски неестествени.

Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия