VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 785
  • 3 563
# 210
Запис
Виж целия пост
# 211
детектор на лъжата ли ще има ?? Някой не беше ли го споменл тук преди ден ,два?
Виж целия пост
# 212
детектор на лъжата ли ще има ?? Някой не беше ли го споменл тук преди ден ,два?

Да, ще има само не помня кой щеше да е подложен на него-Къци или Бонка
Виж целия пост
# 213
Книгата на Къци не съм я чела, нещо тогава не ме спечели....обаче ще я прегледам и ще постна тук  от нея.......
Виж целия пост
# 214
май е Бонка .защото сега го обсъждат.Искала да си одобри въпросите, а те са зададени от съквартирантите май...
Виж целия пост
# 215
Книгата на Къци не съм я чела, нещо тогава не ме спечели....обаче ще я прегледам и ще постна тук  от нея.......

Ще съм ти много благодарна да цитираш ако има интересни моменти.   bouquet
Виж целия пост
# 216
Имам чувството, че ще  изгонят Къци  Sad
Книгата на Къци не съм я чела, нещо тогава не ме спечели....обаче ще я прегледам и ще постна тук  от нея.......
И за мен ще е  интересно    bouquet
Виж целия пост
# 217
Хм, преди малко попаднах на предаването на Гала и там говореха за ВИП Брадър. Един от гостите похвали Патрашкова, като много желязна, а някоя от другите участнички каза" Е, тя нали е от екипа.." Shocked, а Гала или някой друг я сряза "Мълчи!".

Някой друг гледа ли го? Thinking
Виж целия пост
# 218
Хм, преди малко попаднах на предаването на Гала и там говореха за ВИП Брадър. Един от гостите похвали Патрашкова, като много желязна, а някоя от другите участнички каза" Е, тя нали е от екипа.." Shocked, а Гала или някой друг я сряза "Мълчи!".

Някой друг гледа ли го? Thinking

Не го гледам, на работа съм, но предполагам, че става въпрос за това, че Кристина е от екипа на Гала.
Виж целия пост
# 219
А някой знае ли кой играе ролята на "Биг Брадър"?В смисъл,кой говори с тях в изповедалнята  Thinking
Радо Тушев това е гласът това е мозъкът на този ТЪП сезон с тези т..персони вътре Човекът отговорен за всичко харесва ли ви или не  Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Имам чувството, че ще  изгонят Къци  Sad
Книгата на Къци не съм я чела, нещо тогава не ме спечели....обаче ще я прегледам и ще постна тук  от нея.......
И за мен ще е  интересно    bouquet

аз правя видео записи, после ще ги кача и ще можете да ги изгледате когато имате време.
Виж целия пост
# 221

 Мисията на Къци се е провалила, но не разбрах защо.
Виж целия пост
# 222

 Мисията на Къци се е провалила, но не разбрах защо.
Каква беше мисията на Къци Embarassed newsm78


Опс сетих се.Явно не е успял да накара никой да му се извини
Или самият той се е отказал?
Виж целия пост
# 223

 Мисията на Къци се е провалила, но не разбрах защо.
Аз се радвам, че не се е съгласил да се прави на нещо което не е.  ВБ много се подиграва със Къцката  Crossing Arms

Виж целия пост
# 224
Мисля, че трябваше да накара 7-те съквартиранти, които го номинираха, да му се извинят. За успешна щеше да се счете, ако беше успял поне с 5.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия