VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 775
  • 3 563
# 345
Е,като поразмислих,реших никой да не си ходи,а аз да вляза и да изуча нещата отвътре,изоснови  jumpuu
 Joy hahaha

 Party Крайно време беше, някой да се наеме с тази задача, как искаш да те вкараме, като троянски кон? или..?

или като този дето вчера скача с парашут-директно в къщата  hahaha
то нали и изразът си е такъв -"влезнал като парашутист"
Виж целия пост
# 346
Маме, благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 347
Oносно книгата  Sick
Празни мисли на един празен човек
Маме ако не те марзи сканА има и глава озаглавена ББ
Има една поговорка, хората дето не са прочели и една книга в живота си стават писатели  Wink
Хората които не обичат киното стават филмови критици  Wink
Виж целия пост
# 348

Мдааа,  Thinking smile3505
Виж целия пост
# 349
Е,като поразмислих,реших никой да не си ходи,а аз да вляза и да изуча нещата отвътре,изоснови  jumpuu
 Joy hahaha

 Party Крайно време беше, някой да се наеме с тази задача, как искаш да те вкараме, като троянски кон? или..?

или като този дето вчера скача с парашут-директно в къщата  hahaha
то нали и изразът си е такъв -"влезнал като парашутист"


Добре  Stop че се сети за парашут, че аз ти бях приготвила катапулт
Виж целия пост
# 350
Благодаря! smile3525
Виж целия пост
# 351
Маме ако не те марзи сканА има и глава озаглавена ББ

Той мъж ми ги сканира......отивам по скайпа да му се подмажа да сканира и за ББ...че нещо доста мънкаше Embarassed.......
Виж целия пост
# 352

Благодаря за труда!
Що се отнася до творчеството- празноглави измислици на един досаден дървен философ ooooh!
Виж целия пост
# 353
Oносно книгата  Sick
Празни мисли на един празен човек
Маме ако не те марзи сканА има и глава озаглавена ББ
Има една поговорка, хората дето не са прочели и една книга в живота си стават писатели  Wink
Хората които не обичат киното стават филмови критици  Wink

Като не ти харесва - не чети!
Какво си тръгнала да си изказваш "компетентното" мнение
кой бил празен и кой бил пълен. Mr. Green
Умирам си да чета как някой се изказва така. Stop
Изобщо не се съмнявам, че е чел книги, което се видя в играта за
обща култура, за разлика от другите, дето мълчаха и викаха само "Къци, ти си!"
Дали му се отдава да пише е друг въпрос, ама то и ние не сме писатели,
нищо, че пишем по форуми. Simple Smile
-------------------------------

Маме, мерси за сканираните откъси!  bouquet
Беше ми интересно да попрочета за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 354
Като не ти харесва - не чети!
Какво си тръгнала да си изказваш "компетентното" мнение
кой бил празен и кой бил пълен. Mr. Green


Дали му се отдава да пише е друг въпрос, ама то и ние не сме писатели,
нищо, че пишем по форуми. Simple Smile

Аз пък си умирам за такива мнения. Прочела е и изказва мнение. Дали е компетентно или не... не мисля, че ти го определяш това. Peace Какво общо има това, че пишем по форуми, а не сме писатели? Само писатели ли трябва да пишат по форумите? Thinking
Виж целия пост
# 355
ББ, книгата и Къци -

http://prikachi.com/images/223/5381223p.jpg

http://prikachi.com/images/226/5381226l.jpg

http://prikachi.com/images/224/5381224Q.jpg

http://prikachi.com/images/225/5381225A.jpg
Виж целия пост
# 356
Беше ми изключително интересно, Мама Цоцоланка   bouquet
Според мен Къци може да направи страхотен детски филм.
Странен ми е, но колкото повече научавам за него, толкова повече виждам детето у него.  Simple Smile

Не искам никой да си ходи. Не съм искала да си ходят и тръгналите си. Всеки има своя принос, за да ни е интересно. Ако някой ме дразни чак толкова много, има дистанционно Grinning
Виж целия пост
# 357
Fan, от миналата тема ми прави впечатление, че след почти всеки негативен пост за Къци следва твой, в който или го защитаваш или искаш обяснение защо въпросният потребител не го харесва. Вече става досадно, приемете, че хората имат различни мнения и това, че на теб нещо у Къци не ти пречи, не означава, че и за другите е така Peace.
Виж целия пост
# 358
Fan, от миналата тема ми прави впечатление, че след почти всеки негативен пост за Къци следва твой, в който или го защитаваш или искаш обяснение защо въпросният потребител не го харесва. Вече става досадно, приемете, че хората имат различни мнения и това, че на теб нещо у Къци не ти пречи, не означава, че и за другите е така Peace.
Да, правилно си забелязала. Peace
Къци е от малкото хора там, за които имах лошо мнение и си го промених.
Не ми пречат толкова разните дреболии в характера му, сравнявайки го с повечето
от останалите съквартиранти или поне това, което показват от тях досега.
Обаче ми пречи да живееш в БГ и да не знаеш кога е създадена бълг.държава
или да не можеш да изпееш 2 куплета от химна, а да се водиш част от бг ВИП-а.
Защо, при вас по друг начин ли е възприятието на нещата?

Виж целия пост
# 359
Беше ми изключително интересно, Мама Цоцоланка   bouquet
Според мен Къци може да направи страхотен детски филм.
Странен ми е, но колкото повече научавам за него, толкова повече виждам детето у него.  Simple Smile

Не искам никой да си ходи. Не съм искала да си ходят и тръгналите си. Всеки има своя принос, за да ни е интересно. Ако някой ме дразни чак толкова много, има дистанционно Grinning

Ами,хайде дайте повечко позитивни постови като този за разведряване и добър тон! smile3525

То стана ясно,че ще влизам спарашут,а ако не ми се отвори ме чака катапулт. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия