VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 772
  • 3 563
# 495
Ласкин хубаво нареди Бона  Joy
Виж целия пост
# 496

Мерси!


Искам Бонка вън. Може и Златка, че ми писна от това преекспониране на Голямата ѝ любов с Багата.
Виж целия пост
# 497
Бонка, фалшива като плитката си  hahaha hahaha hahaha
Много силно  smile3521
Виж целия пост
# 498
Днес дали ще има нов съквартирант, или ще оставят за друг ден?! Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Жесток е тоя Ласкин  Joy
Виж целия пост
# 500
Бонка, фалшива като плитката си  
Mr. Green

SO LUCKY*, аз се надявам да гледаме изпитанието на живо. Ако е на запис, 100% са спестили нещо, особено ако излизането на Бони не е насрочено за тази вечер. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 501
Тази в дясно като че ли си е отпрала един спрей-тен 5мин. преди да отиде в студиото.  ooooh!
Виж целия пост
# 502
Днес дали ще има нов съквартирант, или ще оставят за друг ден?! Simple Smile
Никито каза,че другия понеделник ще влезе някой Peace
Виж целия пост
# 503
  Искам всички на детектора на лъжата, казват,че Бони играе, а те какво правят там, не играят ли и те?
Виж целия пост
# 504
Моля психоложката да отиде на логопед. Да я последват и Мариана, Бони, Фънки ... Joy
Виж целия пост
# 505
Оф, изтървах  Tired - какъв беше 1-вият ?

   bouquet
Виж целия пост
# 506
Ndorphin,
това предаване е толкова манипулирано  ooooh! Играят го лайф, ама колко е лайф и кое  е лайф Rolling Eyes
Виж целия пост
# 507
Тя Бонито си послъгва, ама тоя детектор си е бошлаф работа според мен.
Виж целия пост
# 508
Тя Бонито си послъгва, ама тоя детектор си е бошлаф работа според мен.
Peace
Виж целия пост
# 509
Тя Бонито си послъгва, ама тоя детектор си е бошлаф работа според мен.

 Peace

Оф, изтървах  Tired - какъв беше 1-вият ?

   bouquet

Дали смята да продължи да учи наистина.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия