VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
# 555
 Марианка обвинява други в болни амбиции.
А ти смяташ, че Марияна има болни амбиции ли? Ако беше така щеше да се натяга да чисти и да готви Laughing
Всеки има различен подход.Пък Мариана я мързи да се среше, какво ти чистене и готвене.Тя има друг начин-събира инфо отвън и плете интриги.
Виж целия пост
# 556
Бонка няма да обяснява, но  пак обяснява ...   Mr. Green
"Детектора" беше доста режисиран  - пощадиха я, за да не се излага повече и да не унижаваме "братята" .... ама нали трее сме толерантни  пусто да остане
Виж целия пост
# 557
Ето това ще е цирк. Вечеря между бившите влюбени. Сигурно Златето ще му вади думите с ченгел на Багата, но да видим.


Багата ще каже:
" Абееее не че ме интересуваш, ама нали Биг Брадър е казал."
Виж целия пост
# 558
Какъв беше последният въпрос?
Орлин пита дали е фалшива и играе роля. Тя отрече и естествено измлезна лъжа.

Айде при детето да си ходи, че да научи в кои дни от седмицата се ходи на училище.  Sunglasses
Пък и докато не е изпуснала поредната уч година да се кандидатира за ученичка.


Браво на Орлин.  Party
Виж целия пост
# 559
 Марианка обвинява други в болни амбиции.
Атакувай пръв. Laughing
Виж целия пост
# 560
Бонка накрая направо изглаждаше насрана Sick
Виж целия пост
# 561
Ето това ще е цирк. Вечеря между бившите влюбени. Сигурно Златето ще му вади думите с ченгел на Багата, но да видим.


Багата ще каже:
" Абееее не че ме интересуваш, ама нали Биг Брадър е казал."

Joy и ще продължи да си хапва вкусната вечерийка
Виж целия пост
# 562
Ето това ще е цирк. Вечеря между бившите влюбени. Сигурно Златето ще му вади думите с ченгел на Багата, но да видим.


Багата ще каже:
" Абееее не че ме интересуваш, ама нали Биг Брадър е казал."

Добре де, те не са на разговор, нали ще се на вечеря. Ще си хапне човекът, па Златката...да си приказва, той няма да и пречи.  Joy
Дано осигурят достатъчно ядене, че да не му остане само надуването на главата.
Виж целия пост
# 563
Всички ли сте срещу Бони,само на мен ли ми е жал за нея
Виж целия пост
# 564
Подготвиха ни, че Бонка ще си ходи.
Според детектора, лъже като циганка hahaha
hahaha hahaha hahaha Мани го тоя дететктор. Той отчита всяко вълнение като лъжа.
То за да е истина, трябва ти задават въпроси от рода на : Обичаш ли вафла? Където емоция няма ама пак се не знае. Ай си казал, че не обичаш ФаФли, ай е излязло че лъжеш. Mr. Green

Златка с Багата какви ще ги дялкат сега? Вечеря прочетох тук щели да имат. И каква и е мисията? Невъзможна?
Накарай Багата да каже 5 думи вместо 3.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 565
Николай е голям гадняр
по скоро е брутално откровен:) което не  е лошо  Peace
Виж целия пост
# 566
С нищо не ме изненада Бонка пред детектора Simple Smile
Дано народът тоя път не я върне   Joy
Виж целия пост
# 567
Ето това ще е цирк. Вечеря между бившите влюбени. Сигурно Златето ще му вади думите с ченгел на Багата, но да видим.


Багата ще каже:
" Абееее не че ме интересуваш, ама нали Биг Брадър е казал."

Добре де, те не са на разговор, нали ще се на вечеря. Ще си хапне човекът, па Златката...да си приказва, той няма да и пречи.  Joy
Дано осигурят достатъчно ядене, че да не му остане само надуването на главата.

А, той след като се нахрани, ще си поспи, докато Златито ломоти.
Виж целия пост
# 568
Всички ли сте срещу Бони,само на мен ли ми е жал за нея

Не, аз съм срещу Златка травестита, мингианката е на второ място.  Mr. Green
Виж целия пост
# 569
За втори път го гледам "ВИП" брадъра, ,  този Николай много гнусен и противен  Sick

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия