VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
# 630
може ли някой да ми помогне - коя беше песента преди малко - когато журналистката говореше с марияна за златка? не последната песен, а предпоследната....? Много ви благодаря!!!

Дали е тази?




Баба Тонка е била плеймейтка..... Joy Joy Joy


В понеделник стават чудеса. Предаването като нищо ще стане 3 часа. Grinning

Човек да не напише нещо.....До 22,30ч. ще е...
Виж целия пост
# 631
Осъзнах, че Златка и Багата са идеалната двойка!  Crazy

Тя тъпа, той тъп.
Тя обича да готви, той да яде.
Тя крещи, той мълчи.
Тя екстровертна, той интровертен.

Да сА зимат младите и да напускат къщата!  Party

 newsm65
Joy Joy Joy Joy Куини!  Peace
В 10ката!
Виж целия пост
# 632
Защо тази вечер всички са гримирани като....цигани? Отмъщението на гримьорите hahaha hahaha

Демек Бонка си е както обикновено  
Виж целия пост
# 633

Работата ще се оправи, ако му дадът нещо да си го мляска  Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 634
Карбовски си е простак, но в случая беше болезнено прав.
Много жалко, но такава си е истината  Tired
Добре, че не обръщам внимание на вестници, че можеш да се самоубиеш с чиста съвест. Що за заглавия?! А на Патрашкова защо не й покажат точно тези статии и да я накарат да коментира? Ако сега нямат време да се занимават с нея, когато е номинирана.
Сценаристите, ако четете, обърнете внимание на предложението ми!  Praynig
Виж целия пост
# 635
Телевизиите все едно много се различават от вестниците, Марто  Stop
Виж целия пост
# 636
 В интерес на истината , Карбовски каза и показа неща които няма как да отречем. Peace
Вместо да пишат глупости , и да се гаврят с историята ни , вестниците могат да напишат доста по - полезни неща .
Все пак повечето "Златки " предпочитат да отворят вестник , пред учебник  Laughing
Виж целия пост
# 637
Merelenda,loril,благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 638
Ами тя пресата била виновна, че Злати е неука. Simple Smile
Съжалих, че искрено се посмях на 2 от мисиите с нея,
ама не знаех тази подробност за пресата в БГ.  Embarassed
Същото сигурно важи и за Бонка, разбрахте ли сега. Simple Smile
Виж целия пост
# 639
Това с детектора на лъжата ми хареса, само че трябваше да подложат всички на него.  Grinning
Виж целия пост
# 640
Това с детектора на лъжата ми хареса, само че трябваше да подложат всички на него.  Grinning
Определено, тогава ще падне смях
Виж целия пост
# 641

Все пак повечето "Златки " предпочитат да отворят вестник , пред учебник  Laughing


Нищо не им пречи да купуват "Нешънъл Джиографик" вместо "Галерия". Всичко си е до желание.
Виж целия пост
# 642
Карбовски беше прав. Не можем да се смеем на някой, при положение, че сме същите. А ако не сме, то това не би било смешно.
  +1
Виж целия пост
# 643
все пак и ние засегнахме подобна теза тук - по-добре такава като Златка , откоЛкото продажница на ДПС като Патрашкова , която умишЛено пише гЛупости за пари
Виж целия пост
# 644

По-интересна ми е майката, но нещо не й дават много думата.
И на мен ми е интересна майка и.

Аз да ви кажа и учебниците трябва да се четат с едно наум. Аз от учебника на детето разбрах, че морето е солено, защото в него е разтворено голямо количество готварска сол /цитатът е дословен/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия