VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
# 720
 Party
Виж целия пост
# 721
ЙЕЕЕЕЕЕ! Супер. Такава неистова радост във форума не съм виждала досега Simple Smile
Виж целия пост
# 722
Къци, това не си ти! hahaha hahaha hahaha Побъркаха го.

Много се радвам, че Бони излезе! Party
Виж целия пост
# 723
Николай ще празнува тази вечер
Явно не са раздали социалните и мах*лата не можа си купи ваучери за да гласува
Виж целия пост
# 724
Мадъ факъ   superuu  Party Party Party

Форум бг-мама РУУУЛЛЛЗЗЗ  newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 725
На когото ще му е мъчно за Бонка ще може да я гледа утре до обяд, ефира ще е нейн
Виж целия пост
# 726
Супееееееееееееер  Peace
Виж целия пост
# 727
newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 БРАВО!
Крайно време беше!

Само се чудя Златката какво се е разревала, като другия понеделник пак ще е на номинации и ще и се осъществи мечтата!  Joy
Виж целия пост
# 728
Мда толкова предвидимо  Crossing Arms
Щях да се  учудя , ако бяха  изкарали Златка.
Виж целия пост
# 729

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil

То детекторът ще се изпържи от негово чудо.  Laughing

Бона си отидеееееееееее!
Виж целия пост
# 730
Екстра, Злата реве, Многострадалната Геновева остана....
Виж целия пост
# 731
ЙЕЕЕЕЕЕ! Супер. Такава неистова радост във форума не съм виждала досега Simple Smile
hahaha
Виж целия пост
# 732
ън тъй. аз доволен  Laughing
Виж целия пост
# 733
опа
пак познах вота
Виж целия пост
# 734
Йеееесссс,БРАВО,Бонка-въъъън  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия