VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
# 780
И детето на Бони ли е с екстеншъни, егати косата  Shocked

Мъж ми ме попита същото......

16% за Бони.....


Тази вечер не мога нищо да пусна......Или като го направя - вече не е актуално! Crossing Arms
Виж целия пост
# 781

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil

Детекторът ще рапортува: Ни нам, ни нам....
Виж целия пост
# 782
Joy Познах капитаните от раз!  Peace

а мъжО предположи като вас - Циганите изпукали парите и нямат пари за ваучери и СМСтата спрели  Laughing
Още ли има хора, след толкова сезона, които вярват,че гонят според смс-ите, а не както и който сценаристите си решат?
Виж целия пост
# 783
Юлиан и Ники вече бяха капитани може би беше редно да има някакво ограничение. Иначе рискуват да се повтарят до откат.
Виж целия пост
# 784
И детето на Бони ли е с екстеншъни, егати косата  Shocked
ба..екстеншъни - газ, мас, газ, мас...

пп

Тайна, все някакъв % има, все пак нали някои пускат  Crazy не, че съм видяла такова чудо на живо, амЪ... Laughing
Виж целия пост
# 785
Кой получи медальона?
Виж целия пост
# 786
хахах Дават Дянков - учил е в един клас география със Златката.

Аха, той е по-зле от нея. Тъп е, ама не е красив (макар че се мисли за Брад Пит с очила)
Виж целия пост
# 787
Ау, каква е хитричка наша Бонка. Как ги нагласи Николай и Юлиан.   Laughing
Много хитра, то Ники Кънчев й каза да сложи двамата мъже, които най-много не харесва.  Grinning

Виж целия пост
# 788
Антония Близнакова и тя като Златка. Или по-скоро като Никол срещу Ласкин в Черешката на тортата   Grinning
Виж целия пост
# 789
Искам ЮК на елиминации и да си ходи в къщи където му е мястото.Никой няма да гласува за него.Радвам се за Къци превърна се в любимец на публиката.
Виж целия пост
# 790
Биг Брадър си прави огромна гавра с Къцун, не хората вътре.
Виж целия пост
# 791

ба..екстеншъни - газ, мас, газ, мас...


[/quote]
 smile3532
Виж целия пост
# 792
Мариана на детектора - има ли ли сте връзка с Гоце
Виж целия пост
# 793
И детето на Бони ли е с екстеншъни, егати косата  Shocked
ба..екстеншъни - газ, мас, газ, мас...

пп

Тайна, все някакъв % има, все пак нали някои пускат  Crazy не, че съм видяла такова чудо на живо, амЪ... Laughing
Че има будали да гласуват - има, но никой не се съобразява с тях.От преди помня,че всички отиваха на едно място.
Виж целия пост
# 794
Кой получи медальона?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия