VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
# 765
Тая пък Бони: Аз не мразя никой.
Що не пуснаха детектора?! ЛЪЖА! ЛЪЖА! ЛЪЖА! Мразиш Николай, и Мариана, и Юлиан, и кой ли не.
Виж целия пост
# 766
 Joy Познах капитаните от раз!  Peace

а мъжО предположи като вас - Циганите изпукали парите и нямат пари за ваучери и СМСтата спрели  Laughing
Виж целия пост
# 767
Aйде марш!
Багата май подаде пръстче на Златка за извън шоуто, но дали тя се усети.

усети се , да , беше в добро настроение като си говореше с Патрашкова
Виж целия пост
# 768
Според мен Къци е сигурен финалист.Просто се очертава като любимец на публиката.Като нищо ще вземе голямата награда на вип брадър и ще натрие големите носове на някой хора вътре.Само да не му хрумне да напусне .Айде отбора на Юлианчо дано да загуби мисията и да си ходи в къщата където му е мястото
Виж целия пост
# 769
И детето на Бони ли е с екстеншъни, егати косата  Shocked
Виж целия пост
# 770
Златка май пак ще получи нервна криза?

Тя съвсем не е добре с нервите май. Peace
Тя и с главата не е добре Joy Joy
Не разбрахме на кого остави медальона си Бонка
Виж целия пост
# 771
Ау, каква е хитричка наша Бонка. Как ги нагласи Николай и Юлиан.   Laughing
Виж целия пост
# 772
УРАААААААААА  Mr. Green
Виж целия пост
# 773
Joy Познах капитаните от раз!  Peace

Аз само единия. Но нищо.
Айде другия път на номинации - Николай, Мариана и Къци. Twisted Evil
Виж целия пост
# 774
Aйде марш!
Багата май подаде пръстче на Златка за извън шоуто, но дали тя се усети.

усети се , да , беше в добро настроение като си говореше с Патрашкова
На мен ми се струва, че като напуснат къщата Багата не само пръстче ще и даде на Златка
Виж целия пост
# 775
СУПЕР ! НИКОЛАЙ СРЕЩУ ЮЛИЯН! Браво на Бони!

Нека ги видим сега "мъжкарите" един срещу друг! Peace
Виж целия пост
# 776
И как се радвате тука, като решите, че някой не е добре? Толкова ли сте нещастни, че искате хората да са зле? Sick Айде бай!
Виж целия пост
# 777
Сега, когато предводителят Ласкин излезе, Юлиян и Фънки ще се кротнат. Ще настане една скука... Laughing
Виж целия пост
# 778
Ау, каква е хитричка наша Бонка. Как ги нагласи Николай и Юлиан.   Laughing
За мен пък направи услуга и се надявам да е така..
Юлиян не ми е любимец, така че се надявам Николай да победи и да не е на номинации.

Златката и Мариана + още някой да се кандидатират за следващия понеделник!

---
хахах Дават Дянков - учил е в един клас география със Златката.
Виж целия пост
# 779
Ласкин не изневерява за себе си - изяде двеста  кила суши, завлякъл е Багата с едни маратонки, а сега ще ходи в Карабунар да им изяде реколтата  Mr. Green
Heart Eyes Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия