VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
# 885
Мале, сега Къци като почне да пости... ще иска нещо през 5 мин Simple Smile Според вас дали си купува толкова често ананас, колкото му доставят в къщата... То само капризи наистина..
Виж целия пост
# 886
Че ананаса не е луксозен продукт. Защо да не си купува?
Виж целия пост
# 887
Че ананаса не е луксозен продукт. Защо да не си купува?

така си е и като има предвид, че нито пуши, нито пие... спокойно могат да го снабдяват с подобни. Пък преди малко видях(по нова), че изяли рибата и въобще не го отразили...
как пък не се усещат, недоумявам...
Виж целия пост
# 888
Но как може Николай да  каже, че миришела пред цяла България[...]никой няма право да унижава по този начин човешко същество.

Не мога да се съглася с това твърдение, все пак няма нищо обидно, ако един циганин мирише, това си е характерна физиологична особенос на този етнос, отделно при тях хигиената не е традиционен елемент на културата им,  но ако за един българин кажеш такова нещо, това вече си е обидно.
Виж целия пост
# 889
Абсолютна.
Ако има тип поведение, което за мен е крайно неприемливо, да не кажа противно, това е повединието на Мариана. Интригантско-клюкрският и манталитет ми е крайно неприятен.

За мен Орлин е златната среда . Приятен, възпитан, с чувство за хумор, неконфликтен, но и адаптивен.
Отделно него и Никол мога да ги гледам с часове - толкова са ми красивички, като кукли са и двамата.

Но Фънки ми е любимец,с добрите и с лошите страни.Laughing


Сензация - Багата отново говори! Laughing
Виж целия пост
# 890
Багата е много приказлив Rolling Eyes
Виж целия пост
# 891
Но как може Николай да  каже, че миришела пред цяла България[...]никой няма право да унижава по този начин човешко същество.

Не мога да се съглася с това твърдение, все пак няма нищо обидно, ако един циганин мирише, това си е характерна физиологична особенос на този етнос, но ако за един българин кажеш такова нещо, това вече си е обидно.

Дори и да си изпрося бан, трябва да ти кажа, че си изключително елементарна и проста жена!  ooooh!
Виж целия пост
# 892
Багата е много приказлив Rolling Eyes

Той само със Златка май не иска да говори.  Laughing
Виж целия пост
# 893
а някой от вас гледа ли предаването на Луканов с кутиите (забравих му името) и участието на Никол. Как я прецакаха!
Аз веднага бих се обърнала към нотариуса да го попитам дали е по правилата това да си променят офертата, въпреки, че съм я приела. По закон, не би трябвало да имат право.
Но Никол се съгласи.. и не отстоя правата си.
Виж целия пост
# 894

Сензация - Багата отново говори! Laughing

Направо бърборко, да му се не надява човек!  Laughing
Виж целия пост
# 895
Но как може Николай да  каже, че миришела пред цяла България[...]никой няма право да унижава по този начин човешко същество.

Не мога да се съглася с това твърдение, все пак няма нищо обидно, ако един циганин мирише, това си е характерна физиологична особенос на този етнос, но ако за един българин кажеш такова нещо, това вече си е обидно.

Дори и да си изпрося бан, трябва да ти кажа, че си изключително елементарна и проста жена!  ooooh!

те българите не миришат  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 896
Грубо и невъзпитано беше от страна на Николай да каже , че Бони мирише.
По-скоро ако му е замирисало на лошо, да поглене себе си. Има крайно нечистоплътен вид. Rolling Eyes

Хич не мога да го гледам Румен Луканов аз. Пропуснах играта на всички участници.
Виж целия пост
# 897
Като сме заговорили за "Сделка или не", благотворително ли играят или за себе си?
Виж целия пост
# 898
...
Хич не мога да го гледам Румен Луканов аз. Пропуснах играта на всички участници.

останаха 2 кутии с 300 и 50 000лв. и предложиха на Никол да смени кутиите и тя веднага се съгласи и Луканов остана изненадан - защо си е променила мнението от преди това, по време на играта твърдяла, че това било нейната кутия пък сега веднага се съгласила. И тя каза, че така го е усетила, почувствала.. и той и вика - Чакай, не бързай... а тя си държи на смяната.. В този момент се обади пак банкера и промени офертата на 25 000лв или си остава с нейната си кутията. И се оказа, че вече не може да смени кутиите защото била закъсняла с натискането на бутона преди да се обади банкера повторно. А той Луканов я забави и не и даде. Такова правило до сега не е имало никога!!!
Толкова прозрачно.. това беше абсолютно нечестно.
Накрая се оказа, че в другата кутия е имало  50 000лв и тя щеше да ги спечели, както и си искаше смяната. Резултатът е, че остана с 300лв.
Виж целия пост
# 899
а някой от вас гледа ли предаването на Луканов с кутиите (забравих му името) и участието на Никол. Как я прецакаха!
Аз веднага бих се обърнала към нотариуса да го попитам дали е по правилата това да си променят офертата, въпреки, че съм я приела. По закон, не би трябвало да имат право.
Но Никол се съгласи.. и не отстоя правата си.
Ясно е, че като кадър на НоваТв няма да оставят Никол да спечели 50 000.Да не кажат другите, че има нещо нагласено...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия