VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
# 1 200
Ее, Златка как се набира да бяга като видя храницата.  Joy
Виж целия пост
# 1 201
Нека да умрат от......ядене!  Joy
Виж целия пост
# 1 202
Фънки, Юлиан и сие много загубиха с агресивното си поведение и коментари.
Виж целия пост
# 1 203
Патрашкова: Нека умрат от....ядене Joy
Виж целия пост
# 1 204
Е,, не! Егати л..та са! Да не им направят една чиния да им изнесат навън да си хапнат!  Mr. Green

Всичките вън!
Виж целия пост
# 1 205
И Мариана да беше вън и тя щеше да е злобна..бас ловя!!
Виж целия пост
# 1 206
За мен Мариана беше права.Те и Орлин целиха.Какво са виновни спечелилите...та това е просто игра.
Виж целия пост
# 1 207
Нека да умрат от......ядене!  Joy
А мен тази реплика ме потресе. Shocked Да не говорим,че Брадъра изкуствено създава конфликти с това разделение. Все пак трябва да има интрига някаква, баси.
А на Злата изкуствените цомби са отврат.  Sick
Виж целия пост
# 1 208
Фънки, Юлиан и сие много загубиха с агресивното си поведение и коментари.

а пък МарЯнка спечели!

Нали уж Никол и беше дружка? Защо излезе да я дразни и нея!
Виж целия пост
# 1 209
Каква изповедаля на живо като Иван излезна? Или ще влезне само за да се обясни на любимата? Нееещо не схващам  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 210
За мен Мариана беше права.Те и Орлин целиха.Какво са виновни спечелилите...та това е просто игра.

За какво е права? Знае, че трябва да я аплодират ако излезе и излиза - за да ги дразни! Какво очаква? Че са й истински фенове?

Освен това не беше коректно избирането на отборите - в единия 4 от тях 3 певци, в другия пак 4-ка, другите бяха по трима?
Виж целия пост
# 1 211
Каква изповедаля на живо като Иван излезна? Или ще влезне само за да се обясни на любимата? Нееещо не схващам  Mr. Green
Не схващаш Mr. Green
Алекс каза:Биг брадър пази запис /или нещо от сорта/.
Виж целия пост
# 1 212
Айде сега пък "истинския Иван Ласкин". Confused А това невъзпитано  пианде в къщата е бил някакъв "друг" нетипичен Ласкин, виждате ли.
Виж целия пост
# 1 213
Е ,само Багата ли не ги дразни...нали и той е от победителите.Мариана и Орлин не могат да излизат,щото дразннят,а Багата постъпва благородно като излезе да ги види кво правят.
Виж целия пост
# 1 214
Много грозно се държаха и едните, и другите. Май Багата ще се окаже най като хората.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия