Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 652
  • 737
# 75
Момичета, при боядисване с 10-ка, какъв процент окислител е най-удачно да се ползва - 9% или 12%. Като целта ми е изсветляване. Какво ще се получи при единия вариант и какво при другия? Thinking
Виж целия пост
# 76
  Ха! Имам подобен въпрос....само че за потъмняване
  Цветът е 9-ка ,целта е 8-ца .( Корените са 7-ца....)
  Какъв окислител е подходящо да се вземе?
Виж целия пост
# 77
  Ха! Имам подобен въпрос....само че за потъмняване
  Цветът е 9-ка ,целта е 8-ца .( Корените са 7-ца....)
  Какъв окислител е подходящо да се вземе?

Според мен ще трябват 2 смески с два различни оксиданта. За дължините и 3% е ОК, а за корена - зависи доколко е податлива косата на изсветляване, но сигурно 6% ще е ОК. Най-много 9%.
Виж целия пост
# 78
    Ако използвам 6% процента и за двете ? Какви рискове имам ? Thinking
Виж целия пост
# 79
Може би да има малко разлика.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 80
    Ако използвам 6% процента и за двете ? Какви рискове имам ? Thinking

Е, чак пък рискове  Wink Аз си помислих за най-щадящия вариант, но и само с 6% ще стане със сигурност.  Аз така процедирам вече 2 пъти - с 6% и боя 8-ца, като да се похваля последния път правих само корените и малко надолу косата, а дължините емулсирах за последните 5-6 минути с боята. Стана супер и повече не сменям бои и цветове, че ще трябва да се подстрижа а-ла гарсон  Mr. Green
Виж целия пост
# 81
Lady Brinne,звучи супер! Коя боя ползваш сега ? Не следя темата много подробно  .... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 82
Боядисах се. Simple Smile Доволна съм. Simple Smile Ето и снимки:
Първите три са от снощи след боядисване и къпане на изкуствено осветление и без светкавица:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Следващите две са от днес на дневна светлина и без светкавица:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 83
wdv, при мен не се виждат снимки Thinking
Скрит текст:
Не знам защо, но последният път, когато ползвах prikachi.com се получи същото, сега ползвам http://tinypic.com/ Peace
Виж целия пост
# 84
Хм, странна работа. Ето директни линкове:
1. http://www.prikachi.com/images/920/5405920K.png
2. http://www.prikachi.com/images/921/5405921A.png
3. http://www.prikachi.com/images/922/5405922J.png
4. http://www.prikachi.com/images/918/5405918D.jpg
5. http://www.prikachi.com/images/919/5405919f.png
Последователността е същата. Peace
Виж целия пост
# 85
Имам въпрос при ест коса 7-ца, и дължини около 9(но да кажем че прелива към 9 надолу,по-тъмното нее съвсем само корен), искаме да постигнем именно тази 9, която е в дължините...дали ако сложим боя 9 с 20% оксидант дали ще сеполучи или пък с 30%, понеже 40 ми севижда много. Или може би 10-ка боя. Как мислите?
Виж целия пост
# 86
Какъв цвят е 10.25 на Кюн? Виждам го в ибей, а в каталозите го няма  Thinking

По анкетата- не, не мисля. След злощастното ми потъмняване с Макадамия си взех римуувър Ефасора и деколор тайм. Ползвах втория и съм повече от доволна( не слагах окислител). Само с едно нанасяне за 20 минутки нямаше следа от боята. Показа ми се изрусената коса от долу  Laughing Не ми се чакаше да получа КЮН и се боядисах с Виталитис 101 с малко зелен коректор, понеже имах леко оранжавеене. Доволна съм, не ми се изсуши косата, има малко нежелан жълт оттенък, но ще го преживея до следващото боядисване. Но повече Макадамия не  ooooh! , ужасно ми се отрази на мен.

wdv много приятен цвят, до колкото може да се види от снимките  Peace
Виж целия пост
# 87
Момичета, при боядисване с 10-ка, какъв процент окислител е най-удачно да се ползва - 9% или 12%. Като целта ми е изсветляване. Какво ще се получи при единия вариант и какво при другия? Thinking

 Praynig
Виж целия пост
# 88
Момичета, при боядисване с 10-ка, какъв процент окислител е най-удачно да се ползва - 9% или 12%. Като целта ми е изсветляване. Какво ще се получи при единия вариант и какво при другия? Thinking

 Praynig
по-голям процент, повече изсветляване. Зависи каква е основата. Аз 10-ки ползвам с 9%, основата ми е около 7
Виж целия пост
# 89
Момичета, при боядисване с 10-ка, какъв процент окислител е най-удачно да се ползва - 9% или 12%. Като целта ми е изсветляване. Какво ще се получи при единия вариант и какво при другия? Thinking

 Praynig
по-голям процент, повече изсветляване. Зависи каква е основата. Аз 10-ки ползвам с 9%, основата ми е около 7

Благодаря.  bouquet
И моята основа е седмица. Боя:окислител 1:1 ли смесваш? Ако смесването е 1:1,5 или 1:2, по-голямо изсветляване ли се получава? А суперизсветляващите не се ползват с нисък процент оксидант, нали? Ох, съвсем се оплетох. Помагайте! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия