Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са предпочитанията на участниците във форума относно промяната на цвета на косата?
Какви са мненията за боите на различни марки, като Kryolan, Matrix, L'Oreal и Macadamia?
Кой окислител е подходящ за изсветляване на боя 10-ка и за потъмняване на цвят 9-ка до 8-ка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са предпочитанията на участниците във форума относно промяната на цвета на косата?
-
Какви са мненията за боите на различни марки, като Kryolan, Matrix, L'Oreal и Macadamia?
Мненията за боите на различни марки варират. Някои потребители имат предпочитания към определена марка, споделяйки положителни или отрицателни преживявания от употребата им. Например има положителни отзиви за Matrix, като се споменава, че цветовете са дълготрайни и скалпът остава здрав. От друга страна, има и отрицателни мнения за Kryolan, като се посочва, че боята е силна и агресивна.
-
Кой окислител е подходящ за изсветляване на боя 10-ка и за потъмняване на цвят 9-ка до 8-ка?
-
Каква е процедурата за изсветляване (от 8 до 9)?
-
Как да боядисам косата си с коректор?
Аз си помислих за най-щадящия вариант, но и само с 6% ще стане със сигурност. Аз така процедирам вече 2 пъти - с 6% и боя 8-ца, като да се похваля последния път правих само корените и малко надолу косата, а дължините емулсирах за последните 5-6 минути с боята. Стана супер и повече не сменям бои и цветове, че ще трябва да се подстрижа а-ла гарсон
Доволна съм.

, ужасно ми се отрази на мен.
