Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 661
  • 737
# 165
Redken Extreme CAT използвам според инструкциите, шампоан, терапията и маска след нея, без никакви шапки или нагрявания, без допълнителни неща като масла, с обичайните продукти без отмиване преди сешоар (малко течна коса, серум за краищата и термопродукт за издухване). Нали тези терапии уплътняват косъма, може би боята не може да стигне в дълбочина нещо, знам ли и аз  Rolling Eyes Ще се пробвам с пепелен Koleston + малко коректор следвщия път, пък ще видим, може и да стане.

уплътняват го и би трябвало да е по-трайно, защото микропигментите в боята се смесват с твоите ест. пигменти и протеина  newsm78

възможно е времето да е недостатъчно

пробвай да редуваш протеина със серия за запазване на цвета, както и след това въведи друг протеин и виж как ще е с него  Peace

хубаво е и да хидратираш от време на време, с по-леки продукти  Peace
Виж целия пост
# 166
Redken Extreme CAT използвам според инструкциите, шампоан, терапията и маска след нея, без никакви шапки или нагрявания, без допълнителни неща като масла, с обичайните продукти без отмиване преди сешоар (малко течна коса, серум за краищата и термопродукт за издухване). Нали тези терапии уплътняват косъма, може би боята не може да стигне в дълбочина нещо, знам ли и аз  Rolling Eyes Ще се пробвам с пепелен Koleston + малко коректор следвщия път, пък ще видим, може и да стане.

уплътняват го и би трябвало да е по-трайно, защото микропигментите в боята се смесват с твоите ест. пигменти и протеина  newsm78

възможно е времето да е недостатъчно

пробвай да редуваш протеина със серия за запазване на цвета, както и след това въведи друг протеин и виж как ще е с него  Peace

хубаво е и да хидратираш от време на време, с по-леки продукти  Peace


ОК, ще пробвам всичко това, благодаря много за съветите, a.l.e.n.a   Hug


vivi.vivi, освен боя и окислител слагаш ли нещо друго в мата, колко време стоиш? Има ли някакви тънкости?  Embarassed
Виж целия пост
# 167
И аз там я гледам , но нямат оксидант та за това питам. До сега само с нея и с Лореал съм се боядисвала.  Hug
Виж целия пост
# 168
          Vita Bella, мата го правя от боя и оксидант в съотношение 1:1 и за по-голям обем добавям маска или балсам , от което не съм сигурна дали допълнително не свалям процента на оксиданта защото на практика го разреждам  newsm78. В началото на експериментите слагах мата на суха коса преди миене защото така ми е по-лесно да следя какво се случва, а и нанасях първо с четка където ми е по-дразнещо и остатъка намацвах на нещо като кичури с пръсти. После мия както обикновено с шампоан и третирам . После като се престраших вече слагам същата смес след миенето с шампоан и успявам да се мотам 10-тина минути може би.  

FlooooWeRRR, сигурна ли си, че няма. Гледам, че оксидантите са ги наредили след списъка на налични цветове от съответната боя.
Виж целия пост
# 169
         Vita Bella, мата го правя от боя и оксидант в съотношение 1:1 и за по-голям обем добавям маска или балсам , от което не съм сигурна дали допълнително не свалям процента на оксиданта защото на практика го разреждам  newsm78. В началото на експериментите слагах мата на суха коса преди миене защото така ми е по-лесно да следя какво се случва, а и нанасях първо с четка където ми е по-дразнещо и остатъка намацвах на нещо като кичури с пръсти. После мия както обикновено с шампоан и третирам . После като се престраших вече слагам същата смес след миенето с шампоан и успявам да се мотам 10-тина минути може би.  

FlooooWeRRR, сигурна ли си, че няма. Гледам, че оксидантите са ги наредили след списъка на налични цветове от съответната боя.
Поне до вчера нямаше ! Обаждах се дори , отговориха , че бойте се продават без оксидант , същият отделно го има само 3% , което на мен не ми върши работа !
Виж целия пост
# 170
         Vita Bella, мата го правя от боя и оксидант в съотношение 1:1 и за по-голям обем добавям маска или балсам , от което не съм сигурна дали допълнително не свалям процента на оксиданта защото на практика го разреждам  newsm78. В началото на експериментите слагах мата на суха коса преди миене защото така ми е по-лесно да следя какво се случва, а и нанасях първо с четка където ми е по-дразнещо и остатъка намацвах на нещо като кичури с пръсти. После мия както обикновено с шампоан и третирам . После като се престраших вече слагам същата смес след миенето с шампоан и успявам да се мотам 10-тина минути може би.  

FlooooWeRRR, сигурна ли си, че няма. Гледам, че оксидантите са ги наредили след списъка на налични цветове от съответната боя.


Благодаря ти много   bouquet
Виж целия пост
# 171
         Vita Bella, мата го правя от боя и оксидант в съотношение 1:1 и за по-голям обем добавям маска или балсам , от което не съм сигурна дали допълнително не свалям процента на оксиданта защото на практика го разреждам  newsm78. В началото на експериментите слагах мата на суха коса преди миене защото така ми е по-лесно да следя какво се случва, а и нанасях първо с четка където ми е по-дразнещо и остатъка намацвах на нещо като кичури с пръсти. После мия както обикновено с шампоан и третирам . После като се престраших вече слагам същата смес след миенето с шампоан и успявам да се мотам 10-тина минути може би.  

FlooooWeRRR, сигурна ли си, че няма. Гледам, че оксидантите са ги наредили след списъка на налични цветове от съответната боя.
Поне до вчера нямаше ! Обаждах се дори , отговориха , че бойте се продават без оксидант , същият отделно го има само 3% , което на мен не ми върши работа !
Найстина са изброени отдолу след боята. Ама нали за това им се обадих! Явно и те не са наясно какво предлагат! Ей благодаря ти много   bouquet
Виж целия пост
# 172
Момичета,направих си медена косата с Лореал Кастинг. Горе-долу съм доволна как стана,макар че ми искаше и по-медено да е.  Rolling Eyes
Когато имам възможност ще снимам и ще ви покажа.   Wink

P.S. Но постепенно обмислям пак да напусна клуба на блондинките... Laughing Blush


Виж целия пост
# 173
Поръчах си боята! Остава и да съм поръчала правилния номер. 12-0 на Шварцкоф дали е най - силно изветляващата? И както споделих са ме боядисвали само в салон , много ме притеснява да не объркам пропорциите  Embarassed  . Как точно да си направя боята?
Виж целия пост
# 174
Момичета,направих си медена косата с Лореал Кастинг. Горе-долу съм доволна как стана,макар че ми искаше и по-медено да е.  Rolling Eyes
Когато имам възможност ще снимам и ще ви покажа.   Wink

P.S. Но постепенно обмислям пак да напусна клуба на блондинките... Laughing Blush



Кой е номера на боята?Може ли снимки?
Виж целия пост
# 175
Sassie, не ни напускай  Sad Защо не ти е харесало меденото русо? Аз за малко се направих със 7-ца и съжалих. На следващата седмица отново се боядисах и си върнах светло русия цвят  Heart Eyes Моят съвет към всички момичета, които искат да се потъмнят, е добре да обмислят тази стъпка, защото е трудно да се възприемеш с по-тъмна коса, особено ако разликата е голяма  Naughty
Виж целия пост
# 176
Jassye,номерът на боята е 734- меден кехлибар . Тези дни ще снимам и ще ви покажа.

Bell_a 666,а не,харесва ми меденото. По-скоро искам да е по-медено... Crazy
А относно тъмното,просто искам драстична промяна,имам нужда от нея,така се чувствам.  Peace След като се порадвам известно време на медената коса,мисля да премина към черна. Rolling Eyes

P.S. А и си мисля,че така ще ми е малко по-лесно да осъществя мечтата си за дълга коса. Flutter
Виж целия пост
# 177
Sassie, много ме учудваш с желанието си за черна коса. Значи наистина имаш огромно желание за промяна  Laughing  Разбира се в това няма нищо лошо. Аз преди години от руса станах с гарваново черна коса, но беше по погрешка, защото не бях съобразила, че с тъмно кестенява боя върху руса коса е равно на черна. Всички познати ми гледаха ето така  Shocked бях като Мортиша Адамс  Laughing
Виж целия пост
# 178
Обичам примените,макар и винаги да сьм сьжалявала после.Подкрепям Бела да си помислиш добре преди да направиш драстична промяна.Пробвай с тонер преди черната боя,в случай че не се харесаш.Имай в предвид,че всеки хубав цвят изисква поддрьжка и често боядисване,особено медното,което аз лично обожавам.
Виж целия пост
# 179
И преди съм го правила това,от много светлоруса се направих черна. Е,естествено след 4-5 месеца наново почнах да се изсветлявам.
Сега усещам,че отново имам нужда от тази промяна,а колко време ще трае,ще видим. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия