Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 658
  • 737
# 285
   Благодаря за новата тема!   bouquet

  Гласувах "не" ,но бих добавила и "засега"  Laughing След месец може да съм на друго мнение.  Wink Peace
Момичета,моля помогнете! Нова съм,бях светло руса,но се боядисах с Biyti M03,и станах тъмно кестенява. Какво да направя за да си върна цвета? Пробвах с римувър, но не стана??? #Cussing out
Момичета,моля помогнете! Нова съм,бях светло руса,но се боядисах с Biyti M03,и станах тъмно кестенява. Какво да направя за да си върна цвета? Пробвах с римувър, но не стана??? #Cussing out
te]Мооооллллляяяяяяяяяяяяяяяяя!!!
Виж целия пост
# 286
Десито, с римувъра може да се наложи да намажеш няколко пъти. Освен това друг вариант са маслени маски и маски с нагряване - хем хубаво за косата, хем ще поизсветлиш, защото така се сваля боя. Можеш да потърсиш и една тема за сваляне на боята с витамин С  Peace
Виж целия пост
# 287
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes
Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile

Да се включа и аз към това питане Simple Smile, искам да постигна видим розов нюанс на руса коса. В момента съм 10 натурално русо(с 9% окислител), към пшенично. Кой е номерът на Вела Колестон който става розовеещ? А дали на равномерно руса коса, може да се използва някакъв балсам оцветител за постигане на розовеещо newsm78, какъв? Помагайте моля Hug?
Аз го постигах с виолетово-русия балсам на Престиж, но нещо е неоткриваем пак. Whistling Това, което слагат като нюанс в боите не ми е достатъчно на мен, отмива се розовото още с отмиването на боята след боядисването и не се получава това, което искам. Последният път експериментирах с добавяне на медна и червено-виолетова боя към боя 9-ка (исках медено-рус оттенък), но прекалих и станах рижа, след отмиване и пепелив коректор станах медно руса. Сега малко почивка и следващият път ще сложа микроскопични количества.

М/у другото аз се боядисвам с 12-ка (суперизсветляваща) с 9% окислител, така че ако искаш само нюанс по-добре боя 10-ка + коректор, или само коректор и окислител.

След много мислене и умуване, днес съм на фризьор след работа. Ще се правя с 10.8 на Лонда проф.(9%), на каталога изглежда точно това което искам(е можеше да е малко по-розово Simple Smile). Дано се получи приемливо, че утре съм на фирмено тържество... Whistling
Виж целия пост
# 288
desito1 
И аз направих същата глупост и вече долу-горе месец се мъча да се отърва,витамин Ц помага много и маслените маски също,но със съгурност отнема време.
Аз сега вече се чудя дали да не се намацам,или да изчакам още малко,общо взето от маслените маски косата ми предоби доста хубав вид и сега ми е жал,ама вече имам кам 1,5см. изниканали корени.Иначе цветът ми се поизми доста и сега е едно такова тамно русо с по-светли кичури,а кичурчета как се появиха идея си нямам.

mamaden да ни покажеш снимки какво си направила че ми звучи доста добре
Виж целия пост
# 289
Какво представляват тези маслени маски?
Виж целия пост
# 290
Ами аз си смесвам бадемово масло+масло от гроздови семена,загрявам малко в микровълновата за 10-15 секунди и нанасям наглавата,след това покривам с наилонова торбичка като от време на време загрявам със сешоара,след 1'30ч. измивам.Има тема някъде в форума.
Виж целия пост
# 291
Благодаря, ще потърся.
Виж целия пост
# 292
Между другото сега се сетих,сестра ми си правеше преди време розов отенък с фоксин,но тя е естественна блондинка,незнам дали има значение.Ставаше много хубаво,а и се отмива лесно.Незнам дали го продават още,трябва да проверя,така де аз май първо трябва да си върна предишното русо,че да стане нещо розовеещо.  newsm78
Виж целия пост
# 293
Здравейте! Искам да попитам ползвалите боя Macadamia за препоръка към кой номер боя да се насоча. Ето снимки на косата ми в момента:
1. на дневна светлина до отворен прозорец
2. в стаята
3. на корените
Целта ми е същият или съвсем малко по-светъл цвят, но с премахване на медените нюанси. Естественият цвят на косата ми е светлокестеняв пепеляв. Мисля да взема и да смеся наполовина 7.1 Средно русо пепелно и 7/2 Средно русо зелен мат и оксидант 6%  newsm78 Или тъмнорусото 6.1 е по-удачен вариант? Четох назад по темите, за съжаление някои от снимките не се отварят, за да видя повечко резултати. Благодаря предварително на всеки включил се с мнение  Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Емче, според мен по-тъмно от 7-ца не вземай  Stop Не вярвам със 7-цата да ти стане по-светла косата от сега. За мат-а виж диаграмата в първия пост  Peace
Виж целия пост
# 295
Здравейте,
искам да попитам за боята INOA има ли някакви особености при боядисване? Следващия път ще се боядисвам с номер 8.1 и 9% оксидант (при фризьор най-вероятно).
Нещо не се харесвам пак  Embarassed. Не мога да се възприема по-тъмна, както и с топли нюанси.
Хубавото е, че за сега белите кичури почти ги заличих (избиват тук-там, но са златисти).
Днес си поръчах INOA от Златна Рибка, но ще се боядисвам след 1 месец (или 3 седмици ако не устискам  Crazy, луд умора няма  ooooh!)
Виж целия пост
# 296
Здравейте,
искам да попитам за боята INOA има ли някакви особености при боядисване?
Единствената особеност е, че се смесват 3 компонента, а не 2, както е при другите бои и преди да тръгнеш да си миеш косата се прави масаж.
Мажеш се с четка!
Това е.....желая ти успех!
Виж целия пост
# 297
Здравейте,
искам да попитам за боята INOA има ли някакви особености при боядисване?
Единствената особеност е, че се смесват 3 компонента, а не 2, както е при другите бои и преди да тръгнеш да си миеш косата се прави масаж.
Мажеш се с четка!
Това е.....желая ти успех!
Освен при новата ИНОА, там няма 3 компонента, а 2 http://zlatnaribka.com/boq-inoa-1001-platineno-ruso-leko-pepelno … html#.UKFQcWdMe9s
Виж целия пост
# 298
Здравейте. Преди време бях писала в темата как след опити да се направя руса станах рижава. След това замаскирах гафа със средно кестенява боя. В момента много си харесвам цвета, но понеже се получи инциентно и не знам какъв е, за да си взема подобен цвят.  Ето снимки,  за да видите цвета, който на всяка снимка е различен. Виждат се и доста избилите ми корени. Embarassed пиша тук, защото цвета ми прилича на някакво русо.
http://storage4.album.bg/83b/-_7_e2cfd_30127822.jpg
http://storage4.album.bg/8fb/__33a06_30127859.jpg
http://storage4.album.bg/c13/_1__b26a9_30127857.jpg
http://storage4.album.bg/05e/_6_09fcc_30127846.jpg
Виж целия пост
# 299
Здравейте,
искам да попитам за боята INOA има ли някакви особености при боядисване?
Единствената особеност е, че се смесват 3 компонента, а не 2, както е при другите бои и преди да тръгнеш да си миеш косата се прави масаж.
Мажеш се с четка!
Това е.....желая ти успех!
Освен при новата ИНОА, там няма 3 компонента, а 2 http://zlatnaribka.com/boq-inoa-1001-platineno-ruso-leko-pepelno … html#.UKFQcWdMe9s
Аз се сетих за още нещо - трябваше косата да е чиста и много добре подсушена.
Но аз съм се боядисвала със старата боя, а при новата вече не знам как е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия