Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 240
Добър ден маимта.Един въпрос.понеже за 1 път ще ни изплащат парички по чл.8 ,някой знае ли с детските парички ли ги изплащат или отделно ?
Виж целия пост
# 241
дА .Изплащат ги заедно с детските.
Виж целия пост
# 242
Добър ден мами ТЪРГОВИЩЕ -ЦКБ ИМА ДЕТСКИ дано на всички да има днес
Виж целия пост
# 243
благодаря за отговора
Виж целия пост
# 244
Добър ден маимта.Един въпрос.понеже за 1 път ще ни изплащат парички по чл.8 ,някой знае ли с детските парички ли ги изплащат или отделно ?
Изплащат ги заедно, но понякога на два пъти, тоест изплащат парите по чл 8, а след няколко дни двойните детски...или пък изпащат чл8 и двойните детски, а интеграционните след няколко дни. Това в случай да не се чудите защо днес примерно сумата е по-малка от очакваната- остатъка към края на месеца може да дойде.
Виж целия пост
# 245
Добър ден маимта.Един въпрос.понеже за 1 път ще ни изплащат парички по чл.8 ,някой знае ли с детските парички ли ги изплащат или отделно ?
Изплащат ги заедно, но понякога на два пъти, тоест изплащат парите по чл 8, а след няколко дни двойните детски...или пък изпащат чл8 и двойните детски, а интеграционните след няколко дни. Това в случай да не се чудите защо днес примерно сумата е по-малка от очакваната- остатъка към края на месеца може да дойде.
ясно ,значи ще чакам сигурно края на месеца защото ще ни връщат и 3 г.назад.Благодаря
Виж целия пост
# 246
За Ловеч имате ли информация
Виж целия пост
# 247
Варна експрес има превод+чл8
Виж целия пост
# 248
Русе- Инвест Банк - ИМА ПРЕВОД  Grinning
Виж целия пост
# 249
инфо  за П-В цкб?
Виж целия пост
# 250
русе прокредит банк вече има детски Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 251
видин-дск-все още няма
Виж целия пост
# 252
Варна-ОББ-преведени!
Виж целия пост
# 253
София - Овча купел?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 254
община Марица-Пощенска има
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия