Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 225
Това за служебните бележки за учениците вече е минало, тоест забравила съм да подам. Въпроса ми беше за обезщетението от борсата! Както и трябва ли отново да подавам всички документи?
Виж целия пост
# 226
Това за служебните бележки за учениците вече е минало, тоест забравила съм да подам. Въпроса ми беше за обезщетението от борсата! Както и трябва ли отново да подавам всички документи?
За обещетенията за безработни социалните би трябвало да ти извадят разпечатка колко пари и съответно за кой месец си получила.Въз основа на тази разпечатка ти добавяш сумата към молбата за детските.
Виж целия пост
# 227
По повод дамите в службите соц.подпомагане - нас ни бяха заплашили, че щели да ни пратят социални, за да видели в какви условия сме ги отглеждали. Първия път така ме стреснаха, че тръгнах да си взимам документите. Добре, че беше мъжа ми с мен да им отговори адекватно, защото аз си представях как ще се разправям с разни лелки, за да не ми вземат децата.  ooooh! Естествено никой не дойде, измина една година - пак същия цирк. Ама аз вече старо куче - поканих ги да дойдат на гости с усмивка.  Mr. Green Почти една година мина и от тогава, пак никой не е дошъл. Ако си с един лев над изискванията - няма детски, като си под прага - с какво ги гледате тези деца! Няма угодия.
Виж целия пост
# 228
Е, защо ще пращат социални, за да гледат в какви условия се отглеждат децата? Защото подавате молба за детски надбавки ли?
Виж целия пост
# 229
Момичета, утре е 16 дали ще имаме радостна новина ?
е, чак пък на 16.......те след 20 едвам им се откъсват.......... Laughing
По принцип се настройвайте за имане след 20то число  Peace
Преди месец-два, когато ходих да подавам документи така ми казаха служителите, едва ли не 1 беше учуден как така чакам по-рано, а при нас се е случвало и на 17ти да има, но преди доста време  Crossing Arms ..сега най-рано във вторник, а дано!  Praynig
Виж целия пост
# 230
Момичета, утре е 16 дали ще имаме радостна новина ?
е, чак пък на 16.......те след 20 едвам им се откъсват.......... Laughing
По принцип се настройвайте за имане след 20то число  Peace
Преди месец-два, когато ходих да подавам документи така ми казаха служителите, едва ли не 1 беше учуден как така чакам по-рано, а при нас се е случвало и на 17ти да има, но преди доста време  Crossing Arms ..сега най-рано във вторник, а дано!  Praynig
Аз пък мисля, че днеска ще има преводи, защото датата за преводи е 17ти а то се пада събота после неделя, и логично 19сти понеделник да ги преведат.Стискам палци! Нека новата седмица ни зарадва ! Simple Smile  tongue
Виж целия пост
# 231
ооо дано днес бъде този превод прословут но засега никои нищо още не се наема да каже. ако имам инфо ще пиша Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 232
Добро утро от мен и аз се надявам днес да ги пуснат.
Виж целия пост
# 233
Здравейте мами,щастлива новина.Имам превод.Враца-Райфайзен.
Виж целия пост
# 234
Здравейте мами,щастлива новина.Имам превод.Враца-Райфайзен.
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 235
Добро утро на всички,успешен и паричен ден  Hug
Виж целия пост
# 236
В Шумен днес ще има преводи!
Виж целия пост
# 237
Габрово ДСК има превод.
Виж целия пост
# 238
В Бургас ще има след 14 часа на инвестбанк.
Виж целия пост
# 239
В Бургас ще има след 14 часа на инвестбанк.

Вече има превод за Бургас - Инвестбанк  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия