Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 120
В.Търново КТБ-има детски
Виж целия пост
# 121
Tриадица - Юниън Банк - има превод Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Здравейте  bouquet

София, Овча купел - Пощенска банка - ИМА детски!!! Hug
Изтеглих ги още към 11.30ч.

Хубав ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 123
София,"Надежда" както винаги е последна и до този момент няма!!!!
Виж целия пост
# 124
Ямбол ЦКБ- ИМА
Виж целия пост
# 125
И аз още нямам - в района на Централна гара (общ. Сердика), при ПИБ (проверявам си онлайн през myfibank). Доколкото съм наясно до 17:30 може да постъпи превод по сметка и да се отрази, тъй че, надеждата умира последна.

Всеки път се чудя, от общината ли зависи или от банката, или и от двете? newsm78
Виж целия пост
# 126
аз знам че като преведат на общината тя пуска едновременно превод на вс банки.а банките кога ще ги обработят и платят е друго
Виж целия пост
# 127
ПИБ район Витоша има
Виж целия пост
# 128
Варна ДСК също има
Виж целия пост
# 129
Някой има ли инфо за Пловдив?
Виж целия пост
# 130
Русе-ОББ има. с интернет банкиране съм,преведени са ми преди 30мин. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Варна ОББ дали има?
Виж целия пост
# 132
 Praynig инфо за Сливен, че наблизо няма банкомат
Виж целия пост
# 133

Всеки път се чудя, от общината ли зависи или от банката, или и от двете? newsm78

Най-вече от общината. Август нашата община ги беше забавила с една седмица. Всички тук си ги бяхте получили на време, а на мен ми казваха от социалните, че "сумите още не са одобрени" - кой какво одобрява нямам представа  Tired
Виж целия пост
# 134
И аз това питам и разпитвам,ама никой не се е включил засега с инфо.Аз в 13:20 проверявах-нямаше все още нищо.В момента бебка спи,като се събуди ще ходя пак...Ако дотогава изскочи информация ще съм много благодарна    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия