Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 465
Благодаря,ти Креми!
Виж целия пост
# 466
Здравейте!Ще,Ви помоля и аз за малко информация и помощ,защото доста изчетох,но пак не можах точно да разбера!Този месец трябва да подавам документи за детски,детето ми е с ТЕЛК,аз съм безработна,а мъжът ми работи от миналия месец,а въпросът ми е дали ще ми трябва бележка за доход за него,и  на мен регистрация в бюрото по труда,че съм безработна,защото миналата година,когато подавах бях регистрирана на борсата и носех и бележка за доходите на мъжът ми,за всеки случай,но така и не разбрах дали са им били необходими или не,но ги взеха!Затова ме интересува точно какви документи ще са ми нужни тази година,за да не ги вадя напразно,а и нямам възможност да ме разкарват по няколко пъти,ако някой документ липсва!Благодаря,Ви предварително!
Не , нищо такова не ти трябва.Единствено носи няколко копия на телк решението, копия на акта за раждане, копия на банкова сметка и твоя лична карта.Повече копия вземи, че ги прилагат към всеки документ.Не ти трябва бележка от ЛЛ за ваксини също.Децата с Телк получават автоматично двойни детски, които не са обвързани с дохода на родителя.
Във Видин искат и доходи за дете с ТЕЛК
Виж целия пост
# 467
Как така ще искат?На мен лично поне 3 пъти социалните работнички са ми казвали, че доходите при такива деца изобщо не се гледат.Я ги стройте малко там ваште социални.
Виж целия пост
# 468
Миналата година пуснаха детските надбавки около 15 дали и сега ще е така се чудя newsm78
Виж целия пост
# 469
Добро утро.Анелка,четеш ми мислите  Flutter и аз исках същото да попитам?!За първи път вземам детски и от много майки чух че заради празниците ги давали по рано,но...дали е така?Божа работа май,все пак дано.Хубав ден
Виж целия пост
# 470
Миналата година ги пуснаха по-рано.Сега ще чакаме и ще видим.
Виж целия пост
# 471
В Шумен още приключват месеца, така че едва ли ще ги пуснат тази седмица. Изобщо не вярвам някъде да се получат преди 17-ти...
Виж целия пост
# 472
Сега си погледнах Нет банкирането.Миналата година са ги пуснали на 22, а 10г са били на 15.За тази остава  да чакаме.
Виж целия пост
# 473
И сега една седмица ще се чудите, с постове в темата естествено, дали ще ги пуснат по-рано или не.
После ще поцъкате малко как не ги е срам да ни държат парите и накрая 20 страници честита нова година.
Виж целия пост
# 474
Ммм, дааа! Точно така ще бъде за съжаление и тази година. За съжаление - не защото с нещо ми пречат постовете на майките и се дразня от тях, а защото се дразня, че за поредна година няма да се преведат парите на децата на време.
Виж целия пост
# 475
И сега една седмица ще се чудите, с постове в темата естествено, дали ще ги пуснат по-рано или не.
После ще поцъкате малко как не ги е срам да ни държат парите и накрая 20 страници честита нова година.
И на теб Весела Коледа И ЧЕСТТИТА НОВА ГОДИНА ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 476
И сега една седмица ще се чудите, с постове в темата естествено, дали ще ги пуснат по-рано или не.
После ще поцъкате малко как не ги е срам да ни държат парите и накрая 20 страници честита нова година.
И на теб Весела Коледа И ЧЕСТТИТА НОВА ГОДИНА ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 477
 Че какво лошо има в това?  Laughing Аз нямам търпение даже за ЧНГ!   madnoel  cheers cheers
А пък те да имат късмета да ни ги преведат едва тогава!  #Cussing out
Виж целия пост
# 478
Миналата година моите са ги пуснали на 16-ти декември.Просто не се и надявам за по-рано Confused
Виж целия пост
# 479
и мойте бяха тогава  на 16.12 Grinning Grinning така че няма смисъл няма да ги преведат по рано бъдете сигурни .Евентуално може бе може да преведат майчинството за втората година малко по рано Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия