Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 555
Моля, кажете нещо за Благоевград. Някой теглил ли е? Аз на Пощенска още нямам Confused
Виж целия пост
# 556
Моля, кажете нещо за Благоевград. Някой теглил ли е? Аз на Пощенска още нямам Confused

Още сме на изчакване.....Последните няколко пъти около 15-15,15ч. имаше преводи в ДСК - ще си следя банкирането и като ги видя - ще пиша.
Виж целия пост
# 557
Изгрев-Слатина има пари.
Виж целия пост
# 558
София,Люлин-Пощенска банка има превод в 14:10  Peace
Виж целия пост
# 559
Дупница - има детски
Виж целия пост
# 560
Благодаря, мама Цоцоланка!
Виж целия пост
# 561
Варна- Инвест банк  има детски.
Виж целия пост
# 562
Дами,за Общинска банка-Варна да има някой информация?Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 563
Стара Загора -пощенска банка -няма
Виж целия пост
# 564
София - община Витоша - Уникредит - има.
Виж целия пост
# 565
 аз пък още нямам че и от банката ми казаха засега сам нямала !!!!!ПОКЛОН ПРЕД ВЕЛИКИЯ ГЕОРГИ КАЛОЯНЧЕВ  КОЙТО ДНЕС НИ НАПУСНА ПОСЛЕДНО СБОГОМ!!!!!!! newsm45
Виж целия пост
# 566
Дами,за Общинска банка-Варна да има някой информация?Благодаря ви предварително.

Има чл 8  и детски.
За съжаление преди малко са влезли в Банкирането,идея си нямам кога ще могат да се теглят.Вероятно след 17.00ч
Виж целия пост
# 567
ПОКЛОН ПРЕД ВЕЛИКИЯ ГЕОРГИ КАЛОЯНЧЕВ  КОЙТО ДНЕС НИ НАПУСНА ПОСЛЕДНО СБОГОМ!!!!!!! newsm45
Поклон!Това е един ВЕЛИК БЪЛГАРИН!
Виж целия пост
# 568
Дами,за Общинска банка-Варна да има някой информация?Благодаря ви предварително.

Има чл 8  и детски.
За съжаление преди малко са влезли в Банкирането,идея си нямам кога ще могат да се теглят.Вероятно след 17.00ч
Много ти благодаря за отговора,а предполагам и по рано от 17,00ч. ще могат да се теглят.Аз след малко ще излизам и ще проверя.   bouquet
Виж целия пост
# 569
здравейте,някой теглил ли е от мкб-Варна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия