Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 675
В Сливен няма превод днес. Инфото е от Социално подпомагане.
Виж целия пост
# 676
Някой да има инфо за Пловдив?
Виж целия пост
# 677
Аз пък си мисля да взема да издиря онази ученичка, която е говорила по телефона с Дянков. Да ми услужи с номера му и да го попитам: "След като си получат коледните бонуси ли ще има пари за майките?"
 Някакъв открит номер на парламента няма ли? По точно на министерството на труда и соц. политика. Дано им преседне коледната трапеза. Малко съм грубичка, но декември месец винаги се получава така.
                       02 9350550 това е горещия телефон на министерството на труда и социалната политика

Все заето.Иначе и аз бих ги пратила на м***** им.
Виж целия пост
# 678
Според мен днес няма да има детски никъде. До сега все някой трябваше да получи превод.
Виж целия пост
# 679
Аз винаги съм си мислила,че забавянето на парите,зависи от социалния работник от съответната община.Нашата Студентска община,всеки месец ги превежда по-късно от останалите.Този месец,обаче много ме изненадаха,когато ги преведоха още преди два дни.Все още си мисля,че забавянията идват от общините.Явно този месец нашатасоциална работничка е решила да ни зарадва по-рано.
Виж целия пост
# 680
Момичета,сутринта писах на Нова тв.Сега са ми отговорили ,че ми искат телефонният номер.Няма да оставя нещата така.Не може да се подиграват с децата ни!!!!
Виж целия пост
# 681
Според мен днес няма да има детски никъде. До сега все някой трябваше да получи превод.
София-ЦКБ-Младост има вече
От вчера май е превода, така че отпочват.
Виж целия пост
# 682
  202uu
Момичета,сутринта писах на Нова тв.Сега са ми отговорили ,че ми искат телефонният номер.Няма да оставя нещата така.Не може да се подиграват с децата ни!!!!    202uu
Виж целия пост
# 683
Инфо от горещият телефон на Министерството.....следобед или най-късно утре ще има пари по картите Peace
Виж целия пост
# 684
Инфо от горещият телефон на министерството.....следобед или най-късно утре ще има пари по картите Peace
  bouquet
Виж целия пост
# 685
Момичета,сутринта писах на Нова тв.Сега са ми отговорили ,че ми искат телефонният номер.Няма да оставя нещата така.Не може да се подиграват с децата ни!!!!
 bouquet
Браво мацка
Виж целия пост
# 686
От Нова тв ми отговориха,че са направили справка с АСП и от там казали,че чакали превод и ще ги пуснат до утре.Утре ще ми звъннат по някое време ,за да видят дали има пари.
От мен толкова за сега Grinning
Виж целия пост
# 687
 smile3501
От Нова тв ми отговориха,че са направили справка с АСП и от там казали,че чакали превод и ще ги пуснат до утре.Утре ще ми звъннат по някое време ,за да видят дали има пари.
От мен толкова за сега Grinning
smile3501

Аз съм към ДСК Разград, с онлайн банкиране съм и в 13:05 все още няма превод. Коледните подаръци съм ги купила отдавна, но с тези 35 лв мисля да накупя дребни сладки лакомства за празниците. Ще имаме коледари и сурвакари и трябва да имам бонбони и разни други дреболии и мисля, че за тези парички ще накупя доста. ( Ще пазарувам с дебитната карта от два магазина с намалени коледни торбички и лакомства  Crazy ).  Може да не са ми спешни тези парички, но щом съм одобрена да ги получавам ще си ги чакам и ще купя нещо за детето с тях или ще си ги събирам в картата, защото не се знае след някой и друг месец дали няма да остана без работа и да разчитам на тях, за да покрия някоя нужда на мъника. Flutter
Виж целия пост
# 688
Инфо от АСП Хасково-днес превод на детски надбавки няма да има
Виж целия пост
# 689
добро утро до колкото е добро в по
ата казаха че нямат детски аз вече не мисля че днес ще има за русе става въпрос с нет банкиране съм и няма  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия