За бельото

  • 24 525
  • 477
# 300
Точно, когато се опитваш да постигнеш пълна стерилност, се оказваш най-податлив на всякакви зарази.

Ей сега те заклеймиха стерилните  Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Ясно.Наакан по-здравословно ли е от стерилен ? Mr. Green
Виж целия пост
# 302
Ясно е,че се вадят думите от конкретния текст Laughing
Всеки да си носи кръста-в случая л****то.
Виж целия пост
# 303
Сега кажете циганчетата как били най-здрави.
Виж целия пост
# 304
Сега кажете циганчетата как били най-здрави.
Болниците са пълни с такива.
Виж целия пост
# 305
Ясно.Наакан по-здравословно ли е от стерилен ? Mr. Green
Кой ти говори за нааканост, бе жена?
 Shocked
Казвам ти, че дрехи не варя и насрани гащи джаскам право в коша. Не, че последното ми се е случвало, щото мъжът ми е научен да ползва тоалетната по предназначение и още не се изтърва но ако се случи хич няма да помиришат пералнята.
Виж целия пост
# 306
Настинката може да причини цистит, но зависи и донякъде от техниката на забърсване след голяма нужда.
Има ли нужда да пускам тема: Извинете, в коя посока си бършете г.за?
От там пък ще следва тема, за това колко нечистоплътно и вредно е носенето на прашки. И в крайна сметка пак ще се върнем тук. Wink
Виж целия пост
# 307
Сега кажете циганчетата как били най-здрави.
Болниците са пълни с такива.

E, то едва ли само защото не си перат гащите.
Циганката гащи нема, баджанак.
Виж целия пост
# 308

Циганката гащи нема, баджанак.
и да има, файда няма, баджанак, баджанак...

И с другите дрехи е същото - толкова са прани, а и да са прани, като си гледат децата по улиците, нормално е и болестите да са им в повече.

Виж целия пост
# 309

Циганката гащи нема, баджанак.
и да има, файда няма, баджанак, баджанак...

И с другите дрехи е същото - толкова са прани, а и да са прани, като си гледат децата по улиците, нормално е и болестите да са им в повече.



Ми не са им в повече. По зла участ работя основно с цигани, в пъти по-здрави и по-лесно преболедуват циганетата.
Виж целия пост
# 310
Не са по-малко боледуващи циганите, чудното е как има здрави при условията на живота който живеят.
Виж целия пост
# 311
Генетика? Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Ясно.Наакан по-здравословно ли е от стерилен ? Mr. Green
Кой ти говори за нааканост, бе жена?
 Shocked
Казвам ти, че дрехи не варя и насрани гащи джаскам право в коша. Не, че последното ми се е случвало, щото мъжът ми е научен да ползва тоалетната по предназначение и още не се изтърва но ако се случи хич няма да помиришат пералнята.

Бре,бъзикам се,бре,споко. Crazy
Виж целия пост
# 313
По-лесно преболедуват и много по-рано умират. Смъртността при тях е доста по-висока. Ама дали е от гАщетО не знам. Laughing Небрежният винаги си плаща накрая.
Виж целия пост
# 314
По-лесно преболедуват и много по-рано умират. Смъртността при тях е доста по-висока. Ама дали е от гАщетО не знам. Laughing Небрежният винаги си плаща накрая.

Кафеин,не се включвай така по терлици ами си кажи как си переш гащите !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия