За бельото

  • 24 525
  • 477
# 330
 #Shocked Аууу, къде отиде романтиката.......тез неща не са планови и по график, те така, случи се.....ще убиеш на човека мерака заради.....дезинфекция?
Виж целия пост
# 331
Не, ще му го убия, щото не ме влече ексхибиционизма. Не мога да си го визуализирам някак - разхождаме се по Витоша, поздравяваме се с други разхождащи се по пътеките, и след един завой, обрасъл с по-гъста папрат, ММ прошепва със страст в очите: "Искам да ми го ****** веднага!"? 'Ми като иска, ще дочака пък до първата хижа, не съм късала билетчета на съботните излетяни.  Mr. Green
Виж целия пост
# 332
НИки,нищо не разбираааш Naughty Mr. Green Sunglasses
Виж целия пост
# 333
Значи за цистита 50 % може да е виновен Кънчо...
Виж целия пост
# 334
НИки,нищо не разбираааш Naughty Mr. Green Sunglasses

Ами обяснете, де, обяснете.  Mr. Green

wienerka, прощавай, просто всеки път като ти видя ника ме налягат едни мисли...  Mr. Green
Виж целия пост
# 335
Не, ще му го убия, щото не ме влече ексхибиционизма. Не мога да си го визуализирам някак - разхождаме се по Витоша, поздравяваме се с други разхождащи се по пътеките, и след един завой, обрасъл с по-гъста папрат, ММ прошепва със страст в очите: "Искам да ми го ****** веднага!"? 'Ми като иска, ще дочака пък до първата хижа, не съм късала билетчета на съботните излетяни.  Mr. Green
ЕЕееее, това е малко преувеличено сега, не е само Витоша планина и не е задължително да има други разхождащи се, може да е на някое уединено място с хубава гледка, прекрасно време , чуруликащи птички...такива неща, това имах предвид, да го погледнем от романтичната страна, къде чак на ексхибиционизъм го удари......
Виж целия пост
# 336
Ако е резервирал цялата не-Витоша планина само за нас, няма проблем.  Mr. Green
Виж целия пост
# 337
Дами, мисля, че се отклонихте и както във всяка тема накрая ще стигнем до бездомните кучета ...на Витоша, малцинствата или пушенето.
Нека се върнем към бельото!
Виж целия пост
# 338
Много по темата сме, говорим си за сваляне на гащи насред Витоша. Къде видя бездомни кучета и представители на малцинството, те са в друг порно-сюжет?  newsm78
Виж целия пост
# 339
Ако е резервирал цялата не-Витоша планина само за нас, няма проблем.  Mr. Green
Peace Значи може и без белина и четка, това всъщност беше въпроса? Wink по темата де, за Кънчо.....и гащите в които стои Embarassed
Виж целия пост
# 340
Като е резервирал цялата планина за нас, не виждам как ще го затрудни и да я дезинфекцира.  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Много по темата сме, говорим си за сваляне на гащи насред Витоша.

Добре тогава, оставям ви да си сваляте гащите и умната! Wink Големи момичета сте.
Виж целия пост
# 342
Мери Ан, колко вероятно е да ти се присвири на къра? Че и да се задействаш?
На мен не, не си ме разбрала. Wink Ако ще се хващаме за думи-дойде МУ музата Peace насред природата.Можеш и да откажеш разбира се, не е задължително, аз хипотетично си питах......
Виж целия пост
# 343
НИки,нищо не разбираааш Naughty Mr. Green Sunglasses

Ами обяснете, де, обяснете.  Mr. Green

wienerka, прощавай, просто всеки път като ти видя ника ме налягат едни мисли...  Mr. Green
Ники, темата предразполага. Досега никоя не се обади  Mr. Green  Joy
Виж целия пост
# 344
Wie, не знам дали е от темата, отдавна съм го забелязала и все такива са ми асоциациите, но някакси едва в тази тема беше уместно да го отбележа.  Joy

Мери Ан, "ти" не означаваше "ти, Мери Ан", а събирателното "ти"="на човек".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия