Като стигнете до бездомните кучета, обадете ми се, аз се регистраирах, за да ''лая'' по кучемразците...
Като стигнете до бездомните кучета, обадете ми се, аз се регистраирах, за да ''лая'' по кучемразците...

Тази зима гледах ''Никита'', но стария филм, френски, с Жан Рено, дето играе "Леон''
, там той е Чистачът и е баш перфекционист, но той свършва лошо.
А Никита е пънкарка, ако не знаете!

на ръка, по-скромните в пералнята . Сутиените също, но и аз ги слагам в торбичка защото банела на един ми прецака барабана на предишната пералня, оттогава внимавам.

Пера всичко в пералнята и после суша в сушилнята
Трябваше да простра 2 хавлии на радиатора в спалнята и няма ти казвам какъв конденз имах на сутринта ... така че за мен единствения вариант е сушилня
Препоръчани теми