За бельото

  • 24 525
  • 477
# 375
На онова бельо от снимката в мойте среди му викаме ''буржоазна отживелица''. Joy

Айде сега, звучи малко като в приказката за лисицата и гроздето Simple Smile
Всъщност сега погледнах в сайта им и пише че бельото може да се пере в машина на 30 градуса Simple Smile

joy_r, ако е чист памук се свива. Имам тениски и няколко чифта дънки които свих. При дънките не се усети толкова , но тениските бяха на моя и сега му стигат до пъпа  Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Не знам, но ми интересно какво толкова странно има в памучните гащи, бикини, боксерки или кой, каквото носи. Памука е най- здравословната материя според мен.
И не само според теб.
Виж целия пост
# 377
Troy, твойта сушилня и памуци ще да са някакви други специални, щото моите не се свиват Grinning
Виж целия пост
# 378
joy_r, ако е чист памук се свива. Имам тениски и няколко чифта дънки които свих. При дънките не се усети толкова , но тениските бяха на моя и сега му стигат до пъпа  Mr. Green
Значи са имали и някакъв процент изкуствено влакно Peace. Памукът не се свива трайно.
Виж целия пост
# 379
Troy, твойта сушилня и памуци ще да са някакви други специални, щото моите не се свиват Grinning

Едва ли , това не ми е първата сушилня и дрехи които са 100% памук виаги са ми се свивали Simple Smileако има дори 2% примес не се свива.... възможно е да съм сушила и на по висока температура ...знам ли Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Ами аз до сега не съм имала нито една свита дреха, а всичко е памук, обикновено от тия 100%ите, особено детските дрехи, само такива купувам.
Виж целия пост
# 381
Ехооо, измести се темата отново. Питането беше КАК И КЪДЕ си сушите гащите, а не дали се свиват или смаляват. Peace
Виж целия пост
# 382
А, аз си признах - на терасата, а ако вали - в сушилнята Mr. Green
Виж целия пост
# 383
Ами аз до сега не съм имала нито една свита дреха, а всичко е памук, обикновено от тия 100%ите, особено детските дрехи, само такива купувам.

Нямам представа и аз , сега погледнах че имам памучни тениски които са се свили и такива които не са мръднали. Тези които са се свили са от Маркс енд Спенсър ...

Мери Ан, тя цялата тема е една говорилня Simple Smile
Виж целия пост
# 384
 Simple SmileАз завиждам за качества, при това с бяла завист, за материални неща-невър! Аз си закачам някоЙ неща за 1 от пръчките на леглото.
Виж целия пост
# 385
Как и къде: на сушилка в стаята.
Виж целия пост
# 386
Ей сега ще си призная колко съм луда на тема простиране.
Имам си определен начин и определено разделям прането.
Тениските - най-отпред.
На втори ред, че е най-здрав - дънки и по-тежки и големи неща.
Трети - разни блузки.
Четвърти и пети - детско.
Всичко това се простира до линията на вратата, защото не обичам дрехите да ме перкат по лицето като излизам на балкона.
Мразя да простирам на въжето със щипки и дреболийките - гащи и чорапи, затова ги редя на сгънатия сушилник.
Всичко се тръска и опъва, защото пък мразя да гладя.

А някой ако ме светне откъде да си купя черни щипки... Mr. Green
Виж целия пост
# 387
Не знам, но ми интересно какво толкова странно има в памучните гащи, бикини, боксерки или кой, каквото носи. Памука е най- здравословната материя според мен.
И не само според теб.
+1, макар че аз най-малко трябва да се обаждам, предвид факта, че памучно бельо имам само 3-4 чифта боксерки, които се носят само в определени дни от месеца.
Прашки и боксерки пера на ръка винаги. Така са ме учили от малка, така правя. Сутиените чистосърдечно си ги пускам в пералнята, тях на ръка не мога да ги изпера добре, особено при белите зор виждам с презрамките, частта при банела и тази със закопчалката.
Виж целия пост
# 388
Бикините си ги простирам на лампиона. От светлината той се нагрява леко и по-бързо изсъхват. М, дааа. Пък и стои като разкошен дантелен абажур. #Crazy

Ама ви ударих в земята с най-необичайното място за сушене, признайте си.
Виж целия пост
# 389
Бикините си ги простирам на лампиона. От светлината той се нагрява леко и по-бързо изсъхват. М, дааа. Пък и стои като ракошен дантелен абажур. #Crazy

Ама ви ударих в земята с най-необичайното място за сушене, признайте си.
Хахахаа, признах те!  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия