Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са ползите от кроасани с жива закваска в сравнение с вафли и бисквити?
Как да направите жива закваска за кроасани?
Какви са ползите от прошутото и мортаделата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са ползите от кроасани с жива закваска в сравнение с вафли и бисквити?
Кроасаните с жива закваска, като тези на Tanya и bauli, предлагат по-здравословна алтернатива на вафлите и бисквитките. Те се приготвят чрез дълъг процес на ферментация с помощта на жива закваска, която е полезна, тъй като не съдържа дрожди. Това ги прави по-здравословни и предпочитани от хора, които се грижат за здравето си.
-
Как да направите жива закваска за кроасани?
-
Какви са ползите от прошутото и мортаделата?
-
Как мога да проследявам калориите, докато съм на диета?
-
Как да изчислим приема на калций и други витамини и минерали?
Защо не пробваш с мляко и сирене в зимния период, докато чакаш времето за по-активен туризъм? Аз още не съм го пробвал, но може да излезне добро решение за теб - гледам, че няма много млечни неща в твоето меню и лесно ще усетиш "разликата" (вярвам, че ще има такава)... 
Нещата не тръгнаха добре още от сутринта, а после направо загрубяха...
Пишем го мръсен и толкоз!!!
Тъй, де!!! Д-то ми да не вземе да свикне само на малки калории!!! 
От друга страна диетата на Байкова е базирана на киселото мляко, до колкото си спомням...
Голямо ядИни.Мисля, че е от луната
Може пък и от студа да е.Нали сме спортивни, имаме нужда от енергия.
Наздраве 

Таз приказка на Румито за метъра е за започващите да спортуват, да не се тръшкат че кантара им не отчита минуси, а да си мислят, че се "уплътняват" превръщайки мазнинки в мускули.... което не е далеч от Истината! 


Според мен ми пречат въглехидратите
като ги спра и почвам плавно да свалям - но не издържам повече от ден-два - почва ме гастрита! Особено в сезона на червеното вино не мога да си го позволя
, вие много сте напред с материала!!!