Калории броим, здравето ценим и кила топим! - тема 7

  • 61 981
  • 738
# 660
Тотал за вчера 1179 ккал. Скоро не бях виждала такава цифра!!!  hahaha Нещо обаче ми куца намаляването на въглехидратите... Confused
Виж целия пост
# 661
Добро утро!  kaffeetrmker_2

Сигурно и при мен куца % въглехидрати и е все над 60% (вероятно) - не съм смятал точно.... По-зле е че куца и цифрата на общо калории в последните дни при мене....  Rolling Eyes Взех да дебелея красиво, както се вика...   ooooh! Може да направя една акция за влизане у по-добра форма през февруари... Един месец ще стигне, струва ми се...   ThinkingУдобни са ми и датите - от петък до петък!  Twisted Evil Peace
Виж целия пост
# 662
Удобни са ми и датите - от петък до петък!  Twisted Evil Peace

 hahaha hahaha hahaha
Тъкмо се чудех къде изчезна, пък ти си си похапвай тайно през това време!!!  Joy
Виж целия пост
# 663
добро утро  Simple Smile

Маями няма да предаваш фронта, ти си нашата будна съвест!

И на мен ми е трудно да намаля въглехидратите. Опитвам се да прилагам ротационен принцип, но колкото и да ги намаля, ето вчера бяха 44% имах чувството, че не съм яла изобщо след обяда.  ooooh!
За днес таргета ми е 42%..ако не умра от глад утре ще пиша пак.

Ето и отчета:
з: овесени ядки с лъжичка мед и прясно мляко, капучино
3з: 200 г кисело мляко 4.5%
о: пилешко филе с варени картофи и зелена салата
сл.з: сандвич с крема сирене и лютеница
в: печено пиле със зелена салата
общо: 1480ккал (38%П/21%М/42%В)
Виж целия пост
# 664
Нали не греша като използвам този калкулатор? http://www.zdravoslovno.com/calculators/
Виж целия пост
# 665
разбира се, че не  Simple Smile и аз започнах с него.

търся инфо за ръжените зърна, как могат за се ползват, освен за кълнове, примерно за супи, ястия и пр.  Peace

п.п. вчера прекалих с калориите  Blush
Виж целия пост
# 666
Отчет:
желирани бонбонки-20гр
прясно мляко-100гр
картофена супа-400
ориз със зеленчуци-400гр
вафла хели
3 бисквитки роден край
1013калории
протеини-10
мазнини-20
въглехидрати-70
Не съм в баланс,но съм доволна от калориите Grinning
Лека вечер Peace
Виж целия пост
# 667
Нали не греша като използвам този калкулатор? http://www.zdravoslovno.com/calculators/
Аз не само, че започнах на него , но и така свикнах, че още съм си... Mr. Green
Тотал за деня : 1226 ккал.
Успях  да сваля въглехидратите на 60%... Blush
Виж целия пост
# 668
Добрах се и аз дотук... Вчера 1300, днес 1350 ккал. За по-подробно писане нямам сили.  Confused
Половин кило надолу, а кухненската ми везна не иска да пристигне още.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 669
добро утро от мен  Hug

вчера успях да намаля калориите със 100, хапнах по малко пилешко и наблегнах на салатата. Мъжа ми каза, че съм имала нужда от повече празни калории за да отслабна (т.е от зелена салата и не яде от нея) Mr. Green

днес: 1480ккал по план
з: филия с рикота и диетично сладко от портокали с капучино
2з: 200 г кисело мляко
о: пилешко филе + 200г ризото с радикио
сл.з: сандвич с рикота
в: хумус с пръчици от целина
Виж целия пост
# 670
здрасти!  Simple Smile
ето отчет за вчера: 1679кал   Б 23%   М 26%   В 52%
з. капучино и две бисквити навона с фъст.крем  Embarassed като видях, че са 284кал , просто  #Cussing out
о. кисело мляко с ов.ядки
з. два портокала
в. пил.супа, пица, вино - явно е че пак прекалих с калориите

Mikkey, блазя ти за нискокалоричния ден!  Blush
Виж целия пост
# 671
Привет и от мен, аз напоследък хапвам нисковъглехидратно, просто си "изрових" дюканските рецепти и се оказа, че съм позабравила доста вкусни неща.Малко не ми остава време да смятам, но и калориите са в норма. Вчера правих чудесна нисковъглехидратна "мусака" от пилешко, тиквички, патладжани, някакъв бондюелски микс и заливка с яйца и кисело мляко  chef.Правих и салата от чери доматчета, краставици и маруля, доматчетата бяха вкусни, краставицата обаче съвсем нямаше вкус.
Виж целия пост
# 672
Дидка смуча вода и чай цял ден за да не си мисля за ядене.  Grinning
Виж целия пост
# 673
текила-50гр
6 бисквитки роден край-30гр
мъсли-50гр
прясно мляко-200гр
картофена супа-200гр
ориз със зеленчуци на фурна-250гр
пресни ябълки-100гр
937 калории
протеини-10
мазнини-20
въглехидрати-70
Да ви питам за някой удобен калкулатор за рецепти,че така ми се е прияло чийзкейк Crazy и ми се иска да го направя малко по диетичен,а не мога да си сметна както трябва калориите Blush
Проверих за киселото зеле-20калории,и си направих една яхниийка и се чудя 20 ли да го смятам или малко повечко? newsm78
Виж целия пост
# 674
з: 2 бисквитки 140 кал
о: пил шишче с малко чушка и 1 бисквита
сл з: 2 бисквити 2мандарини
в: поулях се ама ме мъчеше глад - салата червено цвекло и моркови, малка порцийка боб,

трудно ми е да ги преброя калориите на шишчето или на боба!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия