





Мога да ти дам моята помпа на Авент да пробваш да се изцедиш за да видиш колко мляко имаш и да прецениш как да действаш
та хубаво изсушавам, че иначе веднага се подсича ако остане малко влажно
Бухам пудричка в повече та тя ме спасява също

Ккакво е това чудесо не знам, с баткото не си спомням да е имал зачервено дупе и не е бил подсечен никога.
, и при мен лявата е проблемна, търся дясна
Освен да го предложа за Най акащо бебе, всеки памперс изцапан 
за темата
Ккакво е това чудесо не знам, с баткото не си спомням да е имал зачервено дупе и не е бил подсечен никога.
и аз като тебе миех и оставах по голо дупе, но файда почти никаква. Пробвайте ако искаш спрейчето, много съм доволна от него - за около седмица, десетина дена се оправи и му излезе нова кожичка
Днес голямото ми момче има рожден ден, та да ви подсладя малко 
Препоръчани теми