
само аз си знам, но като имам прясна, стара не искам да давам, вече и в хладилника не слагам....ще видим докога 

та в общи линии ще бъде весело



малко черен хумор де
мир момичета, всеки си има свое виждане за живота...и може да си говори каквото иска.


. Косата и окапва а на нейно място излиза нова. Радост голяма е да си имаш дете 




защо не се допиташ до лекаря си, може би е нормално да изпитваш дискомфорт все още 


ама са доста.... понякога преди хранене и след хранене два пъти
направо се разревах от страх....като взе да обръща очи, почервеняха и очите и тя...въздух не можеше да си вземе....иии една такава като кашкавал омекна
Нашият вирус обаче не ни пуска. Йоана по принцип тези вируси не ги прихваща и явно този път я събори. Днес е още отпаднала с темп 37 и нещо, варира.
това дребното от сутринта не иска да спи
само го друсам в шезлонга, заспи за 10мин. и се събужда, много е неспокоен защо така
, на вас случвало ли се е? Или трябва да ми е в ръцете или постоянно да люлям шезлонга
Вчера така хубаво спа по 3часа
тъкмо реших, че вече е по-добре но уви
пак сме си като преди.
, дали да пробвам с някой друг вариант?

Препоръчани теми