НОЕМВРИйският бебешки дъжд заваля - аз ли ще съм следващата или тя – еп.17

  • 29 604
  • 739
# 675
Имам едно въпросче към мамите,които са раждали секцио- как стои въпроса с бельото след секциото, в смисъл тези еднократните гащи стават ли за целта или да си купя някакви бабешки по-дълбочки.В голяма чуденка съм, то нали първия ден ще съм със лигнин, ама след това като тръгна да се разкарвам нали трябва да имам бельо да ми държи превръзката.Пък и после у нас как ще си ходя?...
Марито, ако може ти да ми отговориш, тъй като знам, че ще раждаме в една болница, а и ти вече си минала веднъж по този път- нали уж осигуряват всичко за майката и бебето- и бельо ли ти дават?Аз съм си купила за всеки случай една ношничка и по принцип ще си нося някои неща,въпреки чене ги искат, но ако имаш някакви насоки какво е хубаво все пак да си го нося от нас да ми кажеш Hug
Виж целия пост
# 676
Някоя има ли представа какво означава,че главичката на бебето не се е застопорила?
Виж целия пост
# 677
Хетера, не слушайте вашия кум. Детенцете си е ваше, не е негово, че да решава и да ви навива как да се казва малката  #2gunfire #2gunfire Нека той да си направи щерка и да я кръсти Ивайла Simple Smile, щом толкова му харесва.
Виж целия пост
# 678
Еййййййййййй, още един бебок!!!! Мама Яси, да ти е жива и здрава внучката с толкова хубаво име!
Хетера, ама наистина как може тоя човек да ви се бърка?! Името Дивна е СТРАХОТНО!!!!! Ивайла не ми харесва толкова. Избора си е ваш и не се поддавайте на чужди намеси и внушения.
Ира_бебето, и на мен при последния преглед доки каза, че главичката е подвижна. Ама не обясни, а следващите думи й бяха, че до 1, макс. 2 седмици, ще родя.
На нас ни дадоха зелена светлина от банката и сигурно в пон. или вторник ще вземем парите и почваме ремонта в хола. Сега обаче проблема е как да разубедя милото да НЕ всима кредитната карта към кредита, която била ПОДАРЪК!!!!!
След малко ще ходя да правя кекс, че нещо страшно много ми се яде сладко.
Виж целия пост
# 679

puphi, по принцип съм за днес, но сега видях, че Соня ми е звъняла доста късно, явно за това. Значи съм за утре  Weary  исках да видя бебката днес...

На теб същия час ли ти дадоха?
Да същият е, ако не е късно, защо не се обадиш на Соня все пак да си сигурна, поне да не се разхождаш напразно Simple Smile Hug А за раждането не сме сядали с лекаря да го коментираме какво ще бъде, тъй като в началото бебка беше седалищно, доктора каза, че ако не се обърне ще се наложи секцио, но това по- скоро защото аз настоявах да поговорим за раждане при него. Той ми отговори, че много зависи от положението й. Когато се обърна вече ми каза: "Добрата новина е, че вече е главично и можеш да родиш нормално, такова е и твоето желание, нали?"

Честито ни ново октомврийско ноемврийче!
Вчера и ние бяхме с гости и явно се бях попреуморила, защото като дойде ред да си лягам като ме сви тоз' ми ти корем, кръста спрях да си го чувствам, викам си "Супер, не можа да дочака баща си да изтрезнее" и седя снощи на спалнята, готова всеки момент да ревна как това дете е избрало най- неправилния момент да се появи. Чудех се да влизам да се къпя ли, какви да ги върша, ама удържах фронта, само дето днес съм взела нечий кръст назаем, щото не го чувствам.  Mr. Green

Хетерка, ако бях на твое място, на пук на кума щях да си кръстя детето Дивна. Ако пита защо, няма да ти кажа какво щеше да му чуе главата!  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 680
Горда бабо Яси, да ви е жива и здрава малката ("цвете") Далия. Нека безкрайно ви радва. На твойта дъщеричка пожелавам бързо възстановяване  Hug

Хетера, ама спри да ги мислиш кумове и роднини. Вземи да се насладиш на тези дни до края на бременността  Hug

Монси, ти провери ли дали чете контактите от SIM или от тел.? Ако си ги имала само на паметта на тел. са загубени  Cry
Виж целия пост
# 681
snowflakely, тези от сим-картата са си ок, ама другите ги няма...лошото е, че имам прекалено много (т.е. имах) номера и не се събираха на картата и като прехвърлях номерата, когато си взех тела преди повече от година и използвах картата за пренасяне на инфо- записвах, запаметявах на тел и триех.....та затова има само част там.....ако се чудиш защо съм го правила толкова сложно - защото предишния ми тел беше Нокиа и не искаше да се синхронизира със Самсунг....та така....загубени са.....вече почвам да си ги набавям малко по малко....все пак имам повечето във фацето....имам само една приятелка, която няма фейсбук и единствения начин да и намеря тела е тя да се сети да ми звънне... Sad Ох, стига съм ви занимавала с моите глупости....

Отивам да дооправя детската и да направя нови снимки за да си оправя настроението Simple Smile
Виж целия пост
# 682
Някоя има ли представа какво означава,че главичката на бебето не се е застопорила?

НЕ съм сигурна, но разбирам Че лавата не се е ангажирала още, тоест движи си се нагоре-надолу. Ама и аз как го обясних !  Joy
Виж целия пост
# 683
Ира според мен значи,че не е влязла в таза.
Виж целия пост
# 684
Хетера Чета и се ядосвам как се оставяте на хората да ви казват как да си кръстите децата. Ами както си решите така ще си ги кръщавате. Ако ще и Пеперудка да я кръстите бебка никой няма право да ви се меси на избора на име.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 685
Здравейте,
момичета, спомням си преди време, че бяхте писали за някакъв магазин или борса беше, където има бебешки космонафтчета на изгодни цени. Може ли да ми кажете къде? Много ще съм благодарна Simple Smile За София става въпрос Simple Smile Мерси  Hug
Виж целия пост
# 686
Имам едно въпросче към мамите,които са раждали секцио- как стои въпроса с бельото след секциото, в смисъл тези еднократните гащи стават ли за целта или да си купя някакви бабешки по-дълбочки.В голяма чуденка съм, то нали първия ден ще съм със лигнин, ама след това като тръгна да се разкарвам нали трябва да имам бельо да ми държи превръзката.Пък и после у нас как ще си ходя?...
Марито, ако може ти да ми отговориш, тъй като знам, че ще раждаме в една болница, а и ти вече си минала веднъж по този път- нали уж осигуряват всичко за майката и бебето- и бельо ли ти дават?Аз съм си купила за всеки случай една ношничка и по принцип ще си нося някои неща,въпреки чене ги искат, но ако имаш някакви насоки какво е хубаво все пак да си го нося от нас да ми кажеш Hug
Чери, дават нощинци и ги сменят колкото пъти поискаш.  Бельо си носиш ти - аз съм си взела, както и предния път от безшевните гащи - много ми бяха удобни. Сега пак такива съм си взела. Превръзки дават и от там, но аз си взех некви за родилки да ги пробвам. Нямах силни кръвотечения предния път, дано и сега е така. Ако имаш въпроси пиши ми на ЛС, че чат пат прескачам Embarassed
Виж целия пост
# 687
честито ни ново бебенце- да расте здрава и много щастлива малката принцеса!

Аз още съм си болна .  SadЦяла бременност не съм била болна и като цяло ми се случва мнооого рядко,а сега баш преди раждането.Доки хич не остана доволна като и се обадих -каза "много лошо".Взех си Биопарокс,вит. С и Парацетамол,ама ще видим,какво ще стане.То до утре как ли ще се оправя,остава сега да ме отложат.Да му се невиди. Twisted Evil
Виж целия пост
# 688
angels_zg може ли да си пръскаме биопарокс, че аз съм ужасно зле с гърлото и носа, но засега карам на олинт и ефизол  Confused
Виж целия пост
# 689
Честито ни бебе Далия, да е живо и здраво bouquet
angels_zg, що не пробваш с Орофара, аз преди няколко дни за ден се спасих при първия симптом го почнах и на другия ден бях ок вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия