Коледни благотворителни инициативи на ДБМ 2012г

  • 29 372
  • 468
# 45
Включвам се с едно дамско пончо за Пловдив  Hug
и Плюс една брошка-цветенце- за шапка,чанта към пончото Simple Smile

ето по-големи снимки
Виж целия пост
# 46
Ооооо Трапезица  Crazy пончото е страхотно!!!!  Hug
Джиджи-биджи разглеждала съм ти картичките... голяма фантазия  thumbsup
Мира:) лично на мен подложките много ми харесват! ший смело, предполагам, че бързо ще си намерят щастлив собственик!
lluna благодаря ти, за поредната подкрепа   bouquet
Виж целия пост
# 47
да не ви изпусна  Mr. Green


ето и една идейка от клечки от сладолед
Виж целия пост
# 48
esme_bolger   Crazy страхотна идея!!! Сигурно ще нащракам няколко шейнички  Laughing Много ми харесва и ...мотото ти.... аз трябва много далеч да съм стигнала, щОто вечно не знам на къде вървя  Joy
kiro  txtloves
и като каза плетене  Mr. Green
http://spicami.ru/archives/6324
http://www.liveinternet.ru/tags/%E8%E3%F0%F3%F8%EA%E8+%E2%FF%E7%E0%ED%FB%E5/
http://backwall.myftp.org/vyazanny-e-kryuchkom-novogodnie-igrushki-angelochek/
Виж целия пост
# 49
аз съм на вълнА рециклиране
ето малко идеи от кенчета (кола, бира, сок)














http://amesbrownies.blogspot.com/2010/10/recycled-christmas-ornaments.html
Виж целия пост
# 50
 newsm03 newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 51
Aз поствам прекрасния албум на Тини за един от благотворителните ни базари - има рециклиране, природни материали ( борови кори, шишарки) https://picasaweb.google.com/113274485221031516944/2009

и това природно - https://plus.google.com/u/0/photos/110489067348624361644/albums/ … 24555924568885809
Виж целия пост
# 52
Софийския основен вдъхновител се появи и аз съм спокойна  Mr. Green
gudzy стига си се крила покажи и тука нещо.

Момичета, вече няколко базара ние, поне в София, подготвяме и фирмени ръчно изработени подаръци - такива които фирмите, в които работите могат да подарят на клиенти и партнъори или шефовете на работниците.
Специализирали сме се в правенето на количества, имаме готови варианти-предложения с цени и снимки - може да са рисувани чаши , пана, играчки за елха и други, в комбинация с картички.
Ако някоя от вас или фирмите, в които работите искат да разберат и видят какво предлагаме ни пишете на мейла.
dvbgm@yahoo.com

Кой каза, че 15 бил работен ден???  newsm78
 
Виж целия пост
# 53
http://tonove.info/100/%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D1%81%D0%B0-%D0%BD%D0 … D0%B8%D0%BD%D0%B0
 Sick
Виж целия пост
# 54
http://www.international-handmade.info/koledna-ukrasa-ot-shishark/ за вдъхновение и запис.
Виж целия пост
# 55
Аntom, плетивата за които питах май бяха на Професорката,за този базар ли са,че ми се изгубиха от погледа
Виж целия пост
# 56
Аntom, плетивата за които питах май бяха на Професорката,за този базар ли са,че ми се изгубиха от погледа
Там си е... в страницата на ДБМ Пловдив си има самостоятелен албум  Laughing

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150998930221374.41907 … 261373&type=3


Тини, ако го мислите календара... базара трябва да е лятото  Joy Вярно, че се събират 5 почивни дни, но... който иска да ни подкрепи ще намери начин  Wink  а и Бъдни вечер е семеен празник ... може пък доста хора да си седнат около домашното "огнище" както си повелява празника и да са си в къщи  Laughing
Виж целия пост
# 57
Тини, ако го мислите календара... базара трябва да е лятото  Joy Вярно, че се събират 5 почивни дни, но... който иска да ни подкрепи ще намери начин  Wink  а и Бъдни вечер е семеен празник ... може пък доста хора да си седнат около домашното "огнище" както си повелява празника и да са си в къщи  Laughing
Абсолютно си права Ани. Моите притеснения не са относно купувачите , а по скоро за продавачите. Аз също Коледа си я празнувам в къщи със семейството, но много от момичетата смята да пътуват тогава
Виж целия пост
# 58
Аntom, плетивата за които питах май бяха на Професорката,за този базар ли са,че ми се изгубиха от погледа
Там си е... в страницата на ДБМ Пловдив си има самостоятелен албум  Laughing

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150998930221374.41907 … 261373&type=3


Красота  Heart Eyes


Днес купих мат'риал за 9 шалчета-дамски с финансовото рамо на неизвестен спонсор  bouquet

Моля,ако някой може да изплете мъжки шалове да свирне на Аntom  Peace
Виж целия пост
# 59
Трапезица-свирвам на Антом.Какво разбираш под "мъжки"-дайте линк,снимка ,нещо.(макар че като гледам колко неща и какви сте насъбрали,изпадам в любимата си екзистенциална криза-КЪДЕ съм тръгНАла....)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия