Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 174
  • 738
# 210
тези са:



обаче, като че ли имат доста по-малко косми, стоят, като проскубани  Cry

не знам дали е възможно да са фалшиви  newsm78 , ако някой ги има - може да сравним, на някоя среща  newsm78
Виж целия пост
# 211
Моите бяха 120 ако не се лъжа
NovemberRain ги има....аз от нея видях  Mr. Green и изобщо не ги намирам за проскубани - много добре ми седяха.
Виж целия пост
# 212
Алена, Деми имат няколко разновидности. Аз имам едната от тях - 120, но са поне 3 или 4 вида.
Виж целия пост
# 213
благодаря много, ще видя на кутийката кой вид са, но ....  newsm78 не ми харесват на окото  Rolling Eyes Embarassed

Алена, Деми имат няколко разновидности. Аз имам едната от тях - 120, но са поне 3 или 4 вида.

е, аз говоря за моите, съвсем не са като на снимката, а на окото пък хич  newsm78

ще ги сложа още веднъж - да видя пак  newsm78
Виж целия пост
# 214
Момичета, искам да се сдобия с прословутия nyx jumbo pencil in milk.
От къде мога да го поръчам?
Виж целия пост
# 215
правихме обща поръчка от ибей - преди време, Пух - може да ти каже - с кой търговец  Peace
Виж целия пост
# 216
Здравейте!  Grinning Сигурно неведнъж сте обсъждали, но нямам възможност да чета назад и затова ви моля да ми препоръчате набързо черен молив за очи, който не се рони и размазва   bouquet
Виж целия пост
# 217
Аvon Supershock Gel Eyeliner или Импала
Maybelline също пуснаха един много добър.....lasting drama се казва ако не се лъжа. Пак е гел формула
Виж целия пост
# 218
Някой ако иска да си купи Ardell от магазин - има ги в един козметичен в Студентски град, между 12-14 лв.

Ако някой ще поръчва мострички от МАС да свирка  Blush .
Виж целия пост
# 219
аз вече поръчах, но преполагам каквото не ми хареса - ще замине в размените  Peace
Виж целия пост
# 220
а от къде ги поръчвате
Виж целия пост
# 221
Мисля, че Тони, а може и друг да беше - сподели този линк  http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Pigment_Samples_s/2.htm

има и глитъри, червила, бази ...

аз взех от всичко по малко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
Ох, кажете как да се сдобия със Стиплинг четката на МАК ?  Tired
Виж целия пост
# 223
Единственото сигурно място е магазина на Мас.
Виж целия пост
# 224
Единственото сигурно място е магазина на Мас.
Да, но аз като бях, което беше преди около 2 седмици нямаше!  Shocked По принцип дали ги зареждат редовно?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия