Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 170
  • 738
# 225
Зареждат ги, но им отнема малко повече време.
Виж целия пост
# 226
Момичета привет, нахлувам в темата тъй като искам да направя подарък палитра сенки, но не знам на коя марка да се спра.
По принцип аз ползвам Cameleon - но си ги купих от sasa.com а в момента ги ням.В e-bay също има само 12 звята като наличност.Гледам че сте обсъждали BH и MUA/дано не им греша имената/
Ще се радвам да ме насочите към нещо средна ценова класа  Embarassed
Виж целия пост
# 227
на BH стават  Peace идват с DHL или по пощата

имам палитра на Cameleon и много ми харесва, все съм се чудила от къде да си купя друго - ще разгледам тази sasa
Виж целия пост
# 228
Момичета, моля ви да ми препоръчате достъпни изкуствени мигли, защото искам да си сложа за Хелоуин, а никога не съм ползвала Blush  Grinning


А ето и една идея от Карли http://www.youtube.com/watch?v=LQckbxYSEWA&feature=BFa&l … sq8uxTcfgIxxyE9VQ  Heart Eyes
До колко лева да са? На Aрдел са 14 лева от един сайт, и гледах много готини на Кейти Пери (около 20 мисля, че бяха).

ето го сайта http://www.maxnails.net/category/286/ardell-fashion.html


Жаки°, благодаря за идеята, но днес не се стърпях и си купих червени и ужасно дълги мигли от Джъмбо (естествено за еднократна употреба) и много трябва да си стискам палци лепилото да ги хване и да мина без поражения Laughing Иначе са жестоки! Mr. Green Измислих си и аз грима за Хелоуин, купих перука и вече нямам търпениеее Blush Ще бъда вампирка bowuu Mr. Green
Виж целия пост
# 229
Cнимай ги ако можеш миглите, че ми станаха интересни. Аз миналата година бях вампирка.

Тази ще съм Тифъни, булката на Чъки.


Виж целия пост
# 230
Ето ги миглите Simple Smile Wink




Виж целия пост
# 231
Много са яки Simple Smile Но според мене ще станат и за повече от едно ползване.
Това чудовище от мигли сигурно ще ми се удря в челото Joy как ли се гледа с тях. И лепилото трябва да е много добро, защото иначе усещам, че ще паднат
Виж целия пост
# 232
Радвам се, че ти харесват Simple Smile Не знам дали ще станат за повече, но то няма и къде да ги нося след празника Mr. Green По-доволна съм от това, че в Джъмбо намерих lipstick holder, който ми е страшно удобен, особено за Mac-ските червила Grinning
Виж целия пост
# 233
Е да, освен за карнавални изпълнения няма да станат за друго Grinning Но пък ако ти хрумне някоя шантава грим идея с тях може пак да ги снимаш.

Виж целия пост
# 234
Аз уж бях предвидила целите очи да си очертая драматично с очна линия, то от тия мигли май изобщо няма да се вижда и накрая ще мина с тях и едно вампирско червено червило Grinning
Между другото - много ти е готин Хелоуинският персонаж Crazy
Виж целия пост
# 235
Ами аз нали съм руса и с нарисувани вежди..... Mr. Green няма да ми е много сложно да я направя Joy

Нищо, че миглите за огромни...пак си очертай хубаво очите с черно. Така по-добре ще изпъкнат
След като ги залепиш ако има нужда даже повтори линията отгоре
Виж целия пост
# 236
Добре, ще те послушам и ще ги очертая, ще се опитам и снимки да направя даже Grinning
Надявам се и ти да покажеш поне малка част от грима ти Hug
Виж целия пост
# 237
Ами поне очите ще гледам да ги покажа.


Виж целия пост
# 238
Много са яки червените мигли  Flutter Ще се радвам да покажеш и грима с тях  Peace

Адри, много ми харесват и твоите мигли след процедурата. Мен ме е бъз да правя такива неща с моите. Те и без това никакви ги няма, камо ли да ги къдря и боядисвам  Crazy Но вече втори месец пия цинк + някакви витамини. Водят се за кожа, коса и нокти. Мен ме интересуват първите две и за това ги взех. Първият месец не видях разлика, но вече се забелязва в миглите - поуплътниха се и се поиздлъжиха  Flutter На кожата не виждам ефект, но при мен явно е нещо отвътре. Последно време спрях Пурим, че ми свърши и нямам време да мина през Ремедиум. Веднага си пролича на лицето  Tired

Утре съм се навила да направя грим с новите минерални сенки от ЕЛФ и ще покажа. Само дано стана навреме  Crazy
Виж целия пост
# 239
И аз си взех мигли от Джъмбо само че черни и с една сребриста глитър линия отгоре  Mr. Green
Не знам обаче колко ще се вижда.
Иначе за Хелуин мисля да съм черния лебед/от филма/,но ако не ми се получи,ще съм обикновена балеринка  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия