Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 170
  • 738
# 240
Къде се намират тези мигли в Джъмбо за да знам къде точно да търся?
Виж целия пост
# 241
Къде се намират тези мигли в Джъмбо за да знам къде точно да търся?

Има цял щанд с маскировъчни неща. Там са и миглите  Wink Няма как да ги пропуснеш, защото са много неща и са виждат от далече  Laughing
Виж целия пост
# 242
 Hug Meрси, сетих се.
Ако ме домързи да си направя грима ще си купя една SCREAM маска и съм готова Mr. Green
Виж целия пост
# 243
Hug Meрси, сетих се.
Ако ме домързи да си направя грима ще си купя една SCREAM маска и съм готова Mr. Green


И такива маски има в Джъмбо, тоя магазин наистина е универсален Grinning
А миглите са на Хелоуин щанда - личи отдалече, деца пищят, родители се мръщят, няма как да се подмине  Laughing
Имаше и перука на Покахонтас, много ми хареса, тя ми е любимият анимационен герой  Blush Heart Eyes

Виж целия пост
# 244
Аз преди имах перука на Покахонтас Simple Smile обаче тогава пък не можех да се гримирам

Тоя магазин ми е много любим....100 часа седя само при играчките Mr. Green
Последният път се чудех дали да си купя маската на Scream (имаше и такава, която пуска кръв) но реших, че няма да ми е удобна като се танцува и пие. Обаче за домашни купони и изкарвания на акъла е много яка!
Аз така попаднах на Aquacolor-а на Криолан. Трябваше ми нещо, което и след 5 часа танци да не мръдне. Тогава се прибрах чак на сутринта и грима беше като току що нанесен
Виж целия пост
# 245
Ще ми се да се включа в предизвикателството, любима тема ми е! Ще кача снимки само, ако стане успешно.
Иначе за празника ще съм това:  Heart Eyes

">#movie_player[/video]
Виж целия пост
# 246
Предполагам,че ще ви издразня и не това е целта ми,но не виждам място на този празник в Християнска страна,за която претендираме,че сме.Сигурно повечето не сте вярващи и за това ще го празнуват.Някои сигурно ще го направят,защото им изглежда безобидно,но не е така.Не налагам мнението си на никой,но тъй като пиша и чета отдавна се чувствам достатъчно близка,за да съм загрижена.Просто не е нормално християни да празнуват,този ден и да се преобразяват в противниците на Бога,без значение с каква цел и след два месеца да са първи в църквите,че било рождество.......
Виж целия пост
# 247
По-принцип си права.
Много празници се наложиха,които не са наши.
Свети Валентин също е от тях.
Християните и него не трябва да празнуват.
Вкъщи се маскираме на Хелуин заради малката,
а що се отнася до Св.Валентин не виждам лошо -все пак е ден на любовта.

И за да не е съвсем спам-
моля ви,кажете от къде поръчвате пудрата Бен най?
Виж целия пост
# 248
Точно костюмите за Хелоуин като предназначение имат много общо с нашите кукери-прогонват злите сили,а Хелоуин е нощта на Вси Светии и е християнски празник,аз не виждам нищо лошо,напротив,празникът е утвърден от папа,ето тук има много полезна информация:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%83%D0%B8%D0%BD
За мен и особено за детето е много забавно,но тази година не можахме да намерим подходяща малка тиква за фенер
Виж целия пост
# 249
...
моля ви,кажете от къде поръчвате пудрата Бен най?


заповядай  Peace http://www.backstageshop.co.uk/acatalog/copy_of_Powders.html
Виж целия пост
# 250
Аз съм християнка и мнението ми по въпроса е изцяло продиктувано от духа на Библията.Папата,явно не я е чел(не съм арогантна,но така излиза).Отделно,че вси светии и хелуин не са един и същ празник,да не говорим,че поклонението на човеци(дори и светии)също е забранено-според Библията.Самия Исус казва,че царство разделено против себе си няма да устои,не може да се обличаш като дявола и да го гониш,друг в въпросът,че не е грозен(пак според Библията),както и да е,надявам се не съм засегнала никой,просто споделям мнение.Алена,с Веси решихме да комбинираме поръчка от бакстейдж за пудрите на Бен Най,но не ми приеха поръчката.Има отметка за вида карта-има поле Виза,също и поле Електрон-за Виза Електрон на Уникредит какво трябва да отметна и имаш ли идея защо не успявам да поръчам,ако си забелязала нещо различно в попълването на данните.За първи път не успявам да поръчам от чужд сайт,благодаря ти предварително  bouquet
Виж целия пост
# 251
И моята карта е от Булбанк - Виза е - кредитна  Peace пробвайте с кредитна карта  Peace

Не съм имала проблеми с плащането  Peace
Виж целия пост
# 252
http://www.fragrancedirect.co.uk/cosmetics/icat/cosmetics/
Аз много си харесах този сайт,има хубави и намалени продукти,но не съм много наясно как се поръчва,трябва да ида до банка и да си направя международна карта,аз предпочитам дебитна,и трябва да и въведа данните,не искам да съм мнителна,но не ставаха ли така измамите-ако ти имат данните от картата и то точно по Интернет?Вълнува ме и въпросът на български ли да си напиша адреса или на латиница?
Виж целия пост
# 253
най-честите измами са с фишинг, не през самия сайт, но ползвай paypall  Peace

адресът на лалтиница  Peace
Виж целия пост
# 254
Благодаря за информацията за Бен Най  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия