Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 157
  • 738
# 375
ще идва Party Party Party

Харесвам и блестящи хайлайтъри  и леко матови. И много обичам да си правя пълна процедура контуриране и хайлайтване ала drag queen Mr. Green
но ще а пак няколко бр, нали  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 376
Да, Инглот имат нещо адски подобно. Само момента да видя къде ми е снимката с номера


AMC Shine 46 Peace бих казала, че на 95% е същото
Виж целия пост
# 377
Да, Инглот имат нещо адски подобно. Само момента да видя къде ми е снимката с номера
Хайде давай, да знам дали и него да измоля Алена да ми го вземе!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 378


A имат и едно много добро бяло златно (пак като порцелана, но е като платинен скинфиниш)
Виж целия пост
# 379
AMC Shine 46 Peace бих казала, че на 95% е същото
Аленка, ако четеш - моля те, грабни и един АМС!  Praynig

Наистина е много красив!  Blush
Виж целия пост
# 380


A имат и едно много добро бяло златно (пак като порцелана, но е като платинен скинфиниш)
#Sniper #Sniper #Sniper
Виж целия пост
# 381
АМC shine 30 е платиненият Peace

Kакто е тръгнало направо потърсете палитрите ми в инглотската тема и си избирайте от там Grinning

Google ги "изплюва" веднага
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 382
а доброто бяло златно  Rolling Eyes кое е  Rolling Eyes

Норе, водя си записки  Blush
Виж целия пост
# 383
а доброто бяло златно  Rolling Eyes кое е  Rolling Eyes

Норе, водя си записки  Blush
hahaha hahaha hahaha hahaha Ох, аз се махам, защото вече не се издържа! Купувай Алена, каквото прецениш, всичко белстящо ще взема !  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 384


суочовете от палитрата, точно както са на ръката ми са подредени в палитрата (предният пост 2рата снимка)
Виж целия пост
# 385
а доброто бяло златно  Rolling Eyes кое е  Rolling Eyes

Норе, водя си записки  Blush
hahaha hahaha hahaha hahaha Ох, аз се махам, защото вече не се издържа! Купувай Алена, каквото прецениш, всичко белстящо ще взема !  hahaha hahaha hahaha
аз ще ти донеса малко други злата и глитъри уикенда (да ги обмислиш  Mr. Green )

напускам залата с голямо НЕудовлствие,

Жаки , ще остане да ги гледам довечра, мерсаж много  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 386
Жаклин, това твоето е вече безобразие! Стига си ги показвала тия палитри  Crossing Arms
Тъкмо се излекувах от манията за сенки Инглот и пак предчувствам, че ще ме обхване  Crazy
Виж целия пост
# 387
Е ти нямаш по-малко от мене smile3534
нека зарибим и останалите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 388
Само мен Инглот не ме докосват по никакъв начин Слава Богу. Имам 5 техни сенки, но не ми харесват и няма да си направя палитра никога. Нищо тяхно не ми харесва много. Някоя четка, някой пигмент, някоя сянка, но като цяло нищо. Много готино! Мас и скъпотиите са ми стига.

От няколко дни е заредена новата есенна колекция на ЕЛ. Хората вече зимни чакат, те се наканиха есенна да пуснат. Twisted Evil Има вече това

Аз чаках сенките от лятото да ги купя, но сега няма да го направя, защото от бутика бяха обещали многократно да ми се обадят веднага щом я заредят, което се е случило в Петък, а не го направиха и сега аз няма да има дам на тях 109 лв, а ще ги дам на някоя друга марка. Whistling Така се губят клиенти в у-я на криза. Wink
Не харесах и сенките, имам подобни от UD, само че по-пигментирани и хубави.
Виж целия пост
# 389
Сериозно ли не им харесваш сенките?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия