Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 157
  • 738
# 360
ако някой ще поръчва тези сенки DS 467, искам и аз! Heart Eyes
Жаки ти си виновна!!!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 361
Аз днес ще ходя в магазина, ако искаш - ако има да ти взема и уикенда ще ти ги дам  Peace
Виж целия пост
# 362
Моля  Hug
Да се разпиша и аз за днес, въпреки че съм почти нюд, снимах с телефона, а и не е нищо интересно, но важното е снимки да има  Mr. Green

http://prikachi.com/images/298/5433298c.jpg
Снимките ти са като от списание, просто!
Особено комбинацията лилаво/кафяво, розово/кафяво....
Не спирай да показваш! Това ми е порцията красота за деня! Hug

Кога ще започнеш да показваш фото уроци? Откога те подсещам?! Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Аз днес ще ходя в магазина, ако искаш - ако има да ти взема и уикенда ще ти ги дам  Peace
Искааам !!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 364
Виновна Grinning не може да нямате точно този номер, това е универсалният цвят за всичко
Виж целия пост
# 365
hahaha hahaha hahaha
 ох, като обезумели сме в този форум!!!
Виж целия пост
# 366
Весе, значи ти хареса скинфиниша Flutter

Аз си признавам, че на мене този Lightscapade изобщо не ми е любим. Намирам го за много бял и ми седи понякога изкуствено. И не блести така както аз обичам!
За мене най-добрият скинфиниш (от чисто хайлайтърска гледна точка) е този


След него вече са Earthshine и Lightyear
Имам супер много скинфиниши, но този е отнесъл 100% комплименти като го нося

И този е страхотен  Grinning Пак е някаква лимитка, нали  Mr. Green Аз не искам забележими блестящи частици и за това толкова ми харесва този. А и исках нещо неутрално, като цвят. Просто точно този е за мен  Heart Eyes

Как ги изхабявате толкова бързо тези сенки  Laughing Аз, като гледам с какви темпове изпразвам цветовете, ще си имам сенки поне за още 2 год  Crazy А някои цветове ги ползвам буквално при всеки грим.

И аз ги нямам тези сенки на Инглот. Но си ги записах и ще поправя грешката  Mr. Green Ще видя кога ще стигна до магазина, за да си допълня най-накрая палитрата.
Виж целия пост
# 367
айде за 8,50 не може да имате поне угризения  yes

трябва да си купувам вече 4-та палитра tooth

Весе, всичко са лимитки. Но този ще дойде пак СКОРО Party

Изхабявам ги и още как. Както виждате аз се гримирам много здраво и то всеки ден. И загребвам доста брутално от тях Mr. Green
Виж целия пост
# 368
Еееех искам г и аз тези инглотски сенкии  Flutter Само че кога ли ще стигна до магазина им  Sad
Виж целия пост
# 369
kopche, много ти благодаря  Hug Заради теб ще се пробвам някой път за фото-урок  Blush

И аз ще почвам скоро 4-та 10-ка на Инглот  Laughing Не знам да се радвам ли, да страдам ли, че отвориха магазин в Сердика  Mr. Green

Porcelain Pink поне на снимка не го харесвам, дано така да си остане, че вече е брутално положението с всички тези светкащо-бляскави неща, които си купувам  ooooh!
Виж целия пост
# 370
аз пък за пореден път се убеждавам, че не си харесвам особено хайлатнати зони  newsm78 много повече харесвам матови лица с по-кадифен завършек

да видим дали и този стереотип ще ми се промени  Peace

визирам лицето, нямам предвид - очи и устни  Peace

Виж целия пост
# 371
Aз лично се радвам. От както купих палитрите на Инглот изхвърлих всички други единични кутийки и ми е много по-добре така.
Слагам си ги една в/у друга и всичко е тип топ организирано

Виж целия пост
# 372
оххххх - сега, като се сетя - една гримьорка ми хайлатна зоната над скулите - под очите с някакъв розов на Сефора и стана уникално сладурско, може би и за мен е по-удачен розовеещ цвят  newsm78

В този план - Жаки - розовият порцелан - ще идва ли?  newsm78 или ако инглот имат нещо подобно - да пробвам  newsm78
Виж целия пост
# 373
ще идва Party Party Party

Харесвам и блестящи хайлайтъри  и леко матови. И много обичам да си правя пълна процедура контуриране и хайлайтване ала drag queen Mr. Green
Виж целия пост
# 374
За мене най-добрият скинфиниш (от чисто хайлайтърска гледна точка) е този


След него вече са Earthshine и Lightyear
Имам супер много скинфиниши, но този е отнесъл 100% комплименти като го нося

Жаки, имам спомен, че беше препоръчала сенки на Инглот подобни на този скинфиниш, може ли да припомниш номера им?

И също ако имат кафяв цвят, подобен на Еспресо-то на Мак, да ме насочиш. Благодаря!

пп. хаха, повтарям питането на алена  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия