Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 168
  • 738
# 330
Hope  Hug Златната база на Герлен е силно хидратираща и озаряваща и дава точно описания от теб ефект  Peace, непременно я пробвай и дано ти хареса  Peace Може да се носи и без нищо отгоре  Blush аз я пробвах по всякакви начини  Mr. Green





Еййй супер са всичките, къде и аз попитах...ама нямам минерални сенки, така, че ми е простено  Laughing
Дали ги има в магазина на МАС тук, за да не звъня излишно ?
Има ги да всичките.

Жаки, и аз съжалявам точно за тези минерални сенки. Сега трябва да бързам да купя и сините ли, щом са за 2012? Писна ми. Twisted Evil
А каква беше цената на тези сенки, златните са уникални, не е кат ода нямам злато, но това изглежда умопомрачително.

Денси, на мушка е и онова лепило за червило  newsm78 или как беше точно - прозрачното в тубичката - какво точно да им кажа в магазина.

Малко  офф топик, но ....от няколко дни ми е на езика - да споделя още нещо, което много ме "разтърси" -  
Скрит текст:
в една много отдавнашна наша комуникация на лични - отн. какви парфюми харесвам и какво ново да пробвам - ме бе насочила към ангел и демон, няколко пъти ходих да опитвам и нещо ме спираше, наскоро обаче получих отливка - от една размяна и съм направо хипнотизирана, с този парфюм се пръскам и у дома и преди да спя  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! - не знам какво ми става, та днес ще взимам направо цяла опаковка. Така безпогрешно бе преценила, както аз самата не бих могла за себе си  Blush По същия начин "не ми хареса" черната рокля, но явно трябва да се напръскам хубаво - да не мириша от шише и то няколко пъти  newsm78 за да имам по-адекватна представа  Blush

Едно благодаря, за което   bouquet

Виж целия пост
# 331
Алена, не е точно златно, онзи ден го купих него и го показах. 39 лв. са минералните сенки.
Прозрачен глос Lipglass в туба е това което търсиш.


Парфюмите са моя живот и много се радвам да комуникирам с хора за тях! Благодаря ти. Heart Eyes Hug  bouquet
А защо имаше резерви да го пробваш, като съм го препоръчала?
Черната рокля е силно химичен аромат. Peace
Виж целия пост
# 332
Elle-même  Hug

Ох, и тези сенки на МАС ли са лимитирани  ooooh! Е, значи няма какво да мисля толкова - ще се купува зеленото със сигурност. Ще си взема и още един цвят, но се чудя между лилаво и синьо  Thinking Сигурно ще е лилавото, защото почти нямам лилави сенки, а от сините имам цяла палитра  Crazy Вчера харесах и едно много готино тъмно лилаво с частички от стандартните им сенки. И четката 217 съм си я набелязала. Въобще, много е лошо да се влиза в този магазин  Mr. Green

Днес сефтосах и скинфиниша - просто съм влюбена  Heart Eyes Няма такава красота. И имам чувството, че няма как да прекалиш с него. В магазина, като го пробвах, първо се зачудих защо нищо почти не остава по пръста. Но, като го нанесох на лицето ми стана ясно  Crazy Много интересна текстура. Супер съм доволна, че не успях да стигна до Мория и да купя хайлайтъра на Радиант  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
A.l.e.n.a Hug, и аз не харесвам "Черната рокля", даже обмислям да я пусна за размяна или да я подаря директно Rolling Eyes. Но пък съм обсебена в момента от новата вариация на Dior Addict - Eau Fraiche  Heart Eyes Понеже имам силно отклонение от към запасяване в момента имам 2 броя , по 100 мл , но се оглеждам за още  Crazy Crazy Crazy

За златната базата на Герлен - не искам топъл, тип златен ефект, а студен.  Rolling Eyes Ще се опитам да намеря още снимки на ефекта и да покажа.

Veselina, не е лош Радиантския, аз с кеф си го ползвам, ти за Софт & Джентъл ли говориш? Нямам търпение да го заредят пак и да го пробвам и аз!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 334
А коя е тази "черна рокля"  Blush
Виж целия пост
# 335
А коя е тази "черна рокля"  Blush
Новият парфюм на Герлен  Hug
Виж целия пост
# 336
Hope, ефектът не е топло златен  Peace а мокър със златни частички, те са като златни кристалчета, а самата база, като консистенция е прозрачно неутрална, като вода, като имаш път - виж я на живо и пробвай  Peace



Oooo, благодаря  densi Peace сетих се за новата ти придобивка  Peace   bouquet беше тъмно + злато  Peace Heart Eyes

А в момент на парфюмна дупка - явно ще се докосвам до теб  Heart Eyes    bouquet
Виж целия пост
# 337
Казвала съм и друг път, който желае и има нужда от какъвто и да било парфюмен съвет винаги може да заповяда на лични! Никого не съм върнала няма и да го направя. Hug  bouquet Подаръци, подходящи, неподходящи, откъде да купя, оригинали, сравения, издирване на супер неоткриваеми парфюми по капачка или етикет и каквото още се сетите, все ще го измислим някак щом има думата парфюм.
Виж целия пост
# 338
Veselina, не е лош Радиантския, аз с кеф си го ползвам, ти за Софт & Джентъл ли говориш? Нямам търпение да го заредят пак и да го пробвам и аз!  Heart Eyes

Сигурна съм, че и той е хубав. Но аз не обичам да трупам еднакви продукти и ако си бях взела Радиант, нямаше да си купя МАС  Crazy А сникфиниша е Lightscapade и страшно ми хареса от последната среща, когато го показа Жаки  Heart Eyes На мен ми харесва повече от Soft&Gentle  Wink Но мислех, че ще чакам доста да го пуснат отново.
Тези дни ми дойде и един златист руж с частички от ЕЛФ и мисля, че ще е страхотна комбинация със скинфиниша  Heart Eyes

Днес съм без грим на очите с идеята довечера да си правя венециански маски. Ще видим какво ще се получи.
Много ми харесаха Снежните кралици от предишните страници  Grinning
Виж целия пост
# 339
Veselina, а кой нюанс си взе ти? Може ли да пуснеш някоя снимчица да го видя как стои  Heart Eyes
Виж целия пост
# 340
второто е доста ледено - но на моите остри черти няма да е добре

Сори, ама аз направо помислих, че това си ти!
Чак после се зачетох в текста отдолу. Joy hahaha
Тъкмо щях да кажа, как го постигна това съвършенство!? Mr. Green
Но те виждам точно в тази визия. Peace
Виж целия пост
# 341
второто е доста ледено - но на моите остри черти няма да е добре

Сори, ама аз направо помислих, че това си ти!
Чак после се зачетох в текста отдолу. Joy hahaha
Тъкмо щях да кажа, как го постигна това съвършенство!? Mr. Green
Но те виждам точно в тази визия. Peace
И аз!  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 342
ах, благодаря   bouquet ще се пробвам да видя какви ще ги свърша

ако не с визия - ще вледенявам с поглед и кубчета лед  Blush
Виж целия пост
# 343
Veselina, а кой нюанс си взе ти? Може ли да пуснеш някоя снимчица да го видя как стои  Heart Eyes

Той няма нюанси, само един вид е. Ще се пробвам довечера за предизвикателството да хвана и скинфиниша, но не знам колко ще се види. По-скоро трябва да снимам със и без, за ад види евентуално разликата. Но на живо е уникално  Peace
Виж целия пост
# 344
Veselina, а кой нюанс си взе ти? Може ли да пуснеш някоя снимчица да го видя как стои  Heart Eyes

Той няма нюанси, само един вид е. Ще се пробвам довечера за предизвикателството да хвана и скинфиниша, но не знам колко ще се види. По-скоро трябва да снимам със и без, за ад види евентуално разликата. Но на живо е уникално  Peace
Аз гледам в нета и ми се струва, че са различни нюанси. А може би е от снимките  Thinking Някои са доста розови, други оранжавеят,а  трети са съвсем бледи. Ще го погледна в сайта на МАК ( аз разглеждах в ибей предложенията)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия