Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 146
  • 738
# 405
Аз съм връщала сенки на МАК, но в щатите. Никой не ме пита долри защо ги връщам. Може би около 2 седмици след като ги бях купила, при това.
Обаче сега искам да питам - как нанасяте ФДТ, който е флуид, по-гъст е от течните и по-течен от компактните?  newsm78 Четка? Гъба? Пръсти?
С пръсти мога да измажа едно шише и ефект никакъв не постигам, не седи като хората с две думи. С гъба - мии, горе-долу става, ама не баш.
Чакам си четката 187 на МАк и ако и с нея не става ще се гръмна!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 406
Направо покажи снимка да го видим кой е този фдт Simple Smile

В Щатите всичко може да се върне....не мога да разбера как така връщат ползвана козметика и даже парфюми Shocked Тва при нас никога няма да стане
Виж целия пост
# 407
Направо покажи снимка да го видим кой е този фдт Simple Smile

В Щатите всичко може да се върне....не мога да разбера как така връщат ползвана козметика и даже парфюми Shocked Тва при нас никога няма да стане
Да, за съжаление. Това най-много ми липсва от Щатите.  Rolling Eyes
Ето този ФДТ не мога да го нанеса:
http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?productId=45243
Виж целия пост
# 408
Калкулирано е в цената, както и кражбите (някои големи вериги магазини имат политика служителите д а не се опитват да спрат кражба, дори да я видят). Изчислили са си хората че щастливия клиент се връща и харчи пак пари, а нещастния клиент - не. ВЪзможно е поради размера на пазара.
Виж целия пост
# 409
Една от най-големите глупости, които съм правила през живота си е, че не отидох да живея в САЩ. Не е късно!

Все още се чудя какво точно да си направя за мен за Хелоин. За всички е измислено и за мен вече съм изморена и не мога да реша.
Виж целия пост
# 410
Направо покажи снимка да го видим кой е този фдт Simple Smile

В Щатите всичко може да се върне....не мога да разбера как така връщат ползвана козметика и даже парфюми Shocked Тва при нас никога няма да стане
Да, за съжаление. Това най-много ми липсва от Щатите.  Rolling Eyes
Ето този ФДТ не мога да го нанеса:
http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?productId=45243
Шишенцата на Орифлейм за фон дьо тен са абсолютно същите и самата консистенция много лесно се нанася,може би е съвсем различна консистенцията,не стои равномерно ли?
Виж целия пост
# 411
След прилично остъргване успях да изкарам цвят от Patina. Ще пусна снимки тези дни. Другите два цвята са все така "безизразни".
Виж целия пост
# 412
Норе, тоя фдт като по-течен мус ли е? По принцип такива се нанасят най-хубаво с пръсти.
187 на мене лично изобщо не ми харесва за нанасяне на какъвто и да било фдт, но това си е лично предпочитание. Тази четка я ползвам само за ружове и различни видове пудри

По принцип всички фдт-ни могат да се нанесат с пръсти и ефекта е хубав. Ако вече не ти харесва как седи може проблема да е в самият продукт. Всяка кожа си има фдт-ни които понася и които не понася
Виж целия пост
# 413
Проблема с ФДТ е, че като го нанасям с пръсти няма покривност и трябва да напластявам, да мажа, да плескам огромно количество за да покрие. Същото е и с гъба, дори влажна!  Rolling Eyes Абе, явно ще замине и той към коша, но първо ще пробвам с 187, гледах Енкор(е) с нея нанасяше и много я хвалеше , та ще пробвам.
Виж целия пост
# 414
Toй ако няма силна покривност и с 187 няма да има кой знае каква разлика. Иначе четката наистина е страхотна и незаменима Heart Eyes
Виж целия пост
# 415
Аз имам четка на Сигма, която е еквивалент на 187. Сравнявах ги в МАК, разлика не видях.
Е, на тая четка никакво приложение не мога да ѝ измисля. Става само за много течен ФДТ, но и него предпочитам да нанасям с F80 и тази ми седи ей така. Пробвана един единствен път само  Tired
Виж целия пост
# 416
И аз до сега не съм случвала на толкова покривен фон дьо тен,колкото ми се иска, спорихме в предишната тема за колко време се изразходва количество от 30 мл.По принцип си нанасям фон дьо тена с пръсти повтарям,но мисля,че така е по-добре,отколкото примерно да имам свръхпокривен фон дьо тен,тогава може и да има ефект на"Маска' и ако не е добре нанесен много силно си личи,особено през деня.Поне като чета съм благодарна,че моята кожа е била съвместима с абсолютно всеки фон дьо тен,който съм си купувала.Имах проблеми единствено с антибактериалната пудра на Манхатън-прекрасна е,но съдържа салицилова киселина,а аз съм алергична,от тогава изчитам всяка буква в съдържанието на каквато и да е козметика преди да я ползвам
Виж целия пост
# 417
Аз тази на Сигма я използвам за магическата пудра на Мак Simple Smile Четката на Мак я нямам, но пък се чудя дали да не си я взема. А пък с подобната на Елф нанасям кремообразми ружове и съм супер доволна.

Адри, а ти кои четки искаш да си вземеш още на Сигма? Ако пуснат безплатна доставка аз мисля да взема още една или две Е25, може би една пенсил. От целия сет само тези двете продължавам да ползвам.
Виж целия пост
# 418
Адри, не я ли ползваш за скинфиниши и ружове? Или за Преп енд Прайм-а?
Виж целия пост
# 419
Адри, не я ли ползваш за скинфиниши и ружове? Или за Преп енд Прайм-а?
Аз затова я ползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия