Професионални серии за коса - тема 42

  • 47 945
  • 755
# 75
dudhen , ще чакам да споделиш и аз ще намина ако има нещо интересно, че така незнам какво да търся и ако отида неосведомена ще взема да похарча пари за нещо ненужно подведена от реклама Simple Smile))  Peace .
Виж целия пост
# 76
Ще отида към 14 h. и после ще пиша какво интересно има.
Виж целия пост
# 77
aH~,моята коса е гъста,но пък с тънък косъм,мека е и по тези причини бързо губи обема си Confused Аз задължително използвам стилизанти-спрей за обем за корените,гел/крем за дължините...-суша с дифузер/сешоар на хладка струя Peace
Виж целия пост
# 78
Алена, кой продукт недолюбваш? Афоджи протеин или Еластисайзър? И защо смяташ, че в дългосрочен план не се отразява добре?

Протеинът на Афоджи за мен е много добър продукт. Мисля, че благодарение на него успях да опазя косата си, която е с тънък косъм и изсветлих от черна на ниво 8-ца.  Peace
След като направя терапията, усещам косъма си наистина запълнен и гладък. От протеиновата терапия на Афоджи смятам винаги да имам под ръка.  Peace
Виж целия пост
# 79
Скоро и аз си направих протеина на Афоджи и ми се отрази много добре. Дори много по-добре от бамбуковата терапия. Бях си взела за проба,но май ще си взе пак. Heart Eyes

Sassie , да за тази. Simple Smile Но не очаквай сега да си като гръмнал бойлер де хихи , като се има предвид че аз не ползвам никакви други стилизиращи продукти в корените съм доволна на първо четене. Това е от едно миене ... по-натам ще пиша пак като ги ползвам по-редовно Simple Smile


Благодаря ти!   bouquet Жалко,че нямат и от нея малки разфасовки,че като за начало само да я тествам. Tired 
Ще ми е интересно да прочета,как ти се отразява понататък. Peace
Виж целия пост
# 80
 *Biskvitka*  ,  а може ли да ми препоръчаш някой продукт , който да не утежнява за обем в корените и като си пипна косата да не ми е втвърдена от него  Laughing  , топката на Тиджи много се обсъжда , дали тя би ми свършила такава работа или?
Виж целия пост
# 81
a.l.e.n.a. благодаря ти за съвета

Днес и утре на Панаира в Пловдив има фестивал на красотата и прическата
и ще огледам и там какво има.
Предни години съм си взимала доста хубави неща и то на сносни цени.

Ще видя и бамбуковата дали е по-изгодна там и май нея ще взимам.

Още веднаж благодаря!

Мисля, че това е добро решение  Peace



Анч, визирам протеина  Peace наблюденията ми са лични, за моята коса, в следствие месеци ползване; мисля, че да се ползва, като спасителна акция за набиване на протеин след някакво третиране е ОК, но не и за регулярно или често ползване; лично си обяснявам, че проблемът идва от нагряването на мокра коса;

когато го ползвах няколко пъти всичко беше ОК, но с продължително ползване - на косата не й се отрази добре, трудно ми е да опиша точно кофти ефекта, но един вид, пресушаване и изгаряне, разбира се - това е много условно казано, но за мен 0 трябва да се внимава, да не се прекалява и да се ползва действително при нужда  Peace

тъй като имам наблюдения за продукти, които ми се отразяват много по-добре - акцентирам над тях и ги предпочитам; разбира се - всеки оценя продуктите за себе си и своите нужди  Peace

П.П веднъж го пробвах и с терапевтичната преса - ОК беше  Peace
Виж целия пост
# 82
*Biskvitka*  ,  а може ли да ми препоръчаш някой продукт , който да не утежнява за обем в корените и като си пипна косата да не ми е втвърдена от него  Laughing  , топката на Тиджи много се обсъжда , дали тя би ми свършила такава работа или?

Топката на Тиджи ми харесва,не ми прави клечеста косата,но я ползвам за дължините Peace За корените си бях взела спрей за обем на Джон Фрида/ с термозащита е/,имам и ето този спрей на Чи -
http://zlatnaribka.com/spreji-za-obem-chi-volume-booster-250-ml- … html#.UIpnc-xF9eY , но и  двата/при все,че не прекалявам с количеството/,ми лепнат и втърдяват косата Confused Продуктите,от които съм доволна са - http://zlatnaribka.com/spreji-za-super-obem-loreal-volium-ekspan … html#.UIpn3-xF9eY , и ето това/благодарение на Алена Heart Eyes/ - http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … html#.UIpoDuxF9eY / не съм блондинка,но ми е перфектен :peace:8.Обмисляла съм и покупката на ето този спрей - http://zlatnaribka.com/spreji-za-obem-i-plytnost-redken-volume-a … html#.UIpoPOxF9eY , но още не съм срещала отзиви за него Thinking
Виж целия пост
# 83
И аз вкарвам в wish list-a серията за обем на Лакме. Тя е и протеинова на всичкото отгоре  Heart Eyes
Ще ми се да опитам и маската Форс вектор. ХУбава ли е ? Може ли отзиви?  Flutter
Виж целия пост
# 84
не е маска на крайностите, по-скоро поддържаща, но шампоанът е убиец, стърже яко, косата е като рендосана след това  Mr. Green

ако маската се ползва с шампоана - резултатът е доста различен  Peace
Виж целия пост
# 85
Добро утро.
Аз съм ползвала само арганова терапия в салон.
Иначе имам въпрос, когато си измивам косата тя много се оплита и трудна за разресване. Какво слагате на косата да я разрешете по лесно?  newsm78
Здравей   Hug
Еластайзера много ми помогна за заплитането на краищата, когато косата ми беще изтощета. Сега, когато  състоянието и се нормализира малко слагам балсам/в моя случай хидратиращия на Макадамия/ и ако усещам, че има нужда от още слагам от маската на Лорис в краищата.  Peace дано съм ти помогнала.
А аз искам да попитам, след като вероятно сте се уплашили от големия списък го съкратих,: кой шампоан от тези двата е по - добър  http://joico.com/products/Haircare/color-endure/colorendure-shampoo  , http://www.matrix.com/products/biolage/colorcaretherapie/color_care_shampoo.aspx ?
Виж целия пост
# 86
Добро утро.
Аз съм ползвала само арганова терапия в салон.
Иначе имам въпрос, когато си измивам косата тя много се оплита и трудна за разресване. Какво слагате на косата да я разрешете по лесно?  newsm78
Здравей   Hug
Еластайзера много ми помогна за заплитането на краищата, когато косата ми беще изтощета. Сега, когато  състоянието и се нормализира малко слагам балсам/в моя случай хидратиращия на Макадамия/ и ако усещам, че има нужда от още слагам от маската на Лорис в краищата.  Peace дано съм ти помогнала.
А аз искам да попитам, след като вероятно сте се уплашили от големия списък го съкратих,: кой шампоан от тези двата е по - добър  http://joico.com/products/Haircare/color-endure/colorendure-shampoo  , http://www.matrix.com/products/biolage/colorcaretherapie/color_care_shampoo.aspx ?
Просто специално на Лакме серията за обем пише че маска се слага на подсушена коса, е аз като я измия с шампона, братче, тя после в краища направо не може да се реше без скъсване на косми, за да сложа маската.... в последно време реша се с гребен под душа както е мокра и се лее вода.
Също оплитане се отнася и за слагане на ботокса.
Моя въпрос е общо взето за това, че след шампона преди ресане и дурги процедури може ли с нещо по лесно да се реше.
 Embarassed
Не знам доколко ясно се изразих
Виж целия пост
# 87
за кой шампоан става въпрос?
Виж целия пост
# 88
за кой шампоан става въпрос?
Лакме боди мейкър, и за косопад същия ефект, обще взето всчики шампоани
Виж целия пост
# 89
Аз пък изобщо не съм го отчела това писание като изискване за напълно суха коса. По-скоро го разбрах , както при другите маски-попивам водата с кърпата още докато съм в банята и така нанасям маската.  Peace Ако трябва да е напълно суха косата пак не бих го правила  Naughty , пък каквото ще да става  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия