Професионални серии за коса - тема 42

  • 47 945
  • 755
# 660
Да,Feeling с екстийм се разбираме доста по-добре,но ги редувам  Peace
Виж целия пост
# 661
Feeling утре сутринта ще ти кажа за еднократните опаковки, ще си сефтосам моята тази вечер  Peace
Виж целия пост
# 662
Feeling, гъст е в малките. По-доволна ли си от него?
Виж целия пост
# 663
Feeling утре сутринта ще ти кажа за еднократните опаковки, ще си сефтосам моята тази вечер  Peace

Супер!   Grinning
А ще ти е удобно ли да снимаш? Горе-долу да преценя колко гъсто е.
Преди Екстрийм беше много гъст. Наистина много. От декември насам консистенцията в кутиите напомня по-скоро на крем за лице(или тесто за кейк), което е значително по-рядко и ефектът при мен е една идея по-слаб.  

П.С.  Aesa, тъкмо щях да публикувам и видях поста ти. Да, по-доволна съм от по-гъстия.   Peace     Hug
Виж целия пост
# 664
Момичета, поръчах си матрикса, ще споделя като го ползвам как е. При пускането на поръчка ми излезе едно банерче с арганово масло на МШ за 3,49 лири, 10мл, че и него метнах. Дано да е било изгодно Embarassed
Виж целия пост
# 665
Страхотно! Тъкмо и него ще опиташ. Аз много го харесвам.   Heart Eyes
Виж целия пост
# 666
Feeling ,аз имам от юли месец голяма опаковка на екстремния и не е рядък,обръщайки кутийката няма да затече даже  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 667
Feeling ,аз имам от юли месец голяма опаковка на екстремния и не е рядък,обръщайки кутийката няма да затече даже  Rolling Eyes

Голямата от 500мл. ли?
Тази, от 150мл. при мен се стича. Бавно, но се стича. Предишният Еластисайзър Е.(миналата година, пролетта), който взех, беше като размекнато масло - дори го обърнеш обратно, си стои, както си е бил.
Първият, въпросен гъст, взех от ФЮ. След това, без значение дали го взимах от Рибката или ФЮ, не беше така гъст.

Малвинка, ти имаш ли възможност да снимаш?
Виж целия пост
# 668
Опаковката е от 150мл . Направо си е гъст моят,от рибката е.Ето снимките,даже на едната съм го обърнала надолу
Виж целия пост
# 669
Доста време търсих миналогодишната си снимка и не разбирам защо вече я няма.   Confused
Постът е там, но снимката не се вижда.   Tired

Както и да е. Беше по-рядък от показания от Малвинка. Благодаря за снимките!       bouquet
Ако на някой му се чете, ето как сме го дискутирали.   Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627748.480
Виж целия пост
# 670
Ооо ,да,аз помня дискусията и снимките помня,наистина беше доста рядък...дали пък не е била партидата такава  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 671
Ами, аз от тогава взимах още 2 пъти. Единия път беше от ФЮ. Все така бяха.   newsm78
Нищо, де, здраве да е! Тъкмо ми предстои покупка на нов и ще споделя този път на какво съм попаднала.   Laughing
Виж целия пост
# 672
Дали може да ме посъветвате- дали е добра идея да мажа зехтин на косата, преди протеинова терапия?
Виж целия пост
# 673
Дали може да ме посъветвате- дали е добра идея да мажа зехтин на косата, преди протеинова терапия?
Ако става въпрос за едно и също миене - не  Peace Но можеш да направиш маслена маска на предишното миене  Peace
Виж целия пост
# 674
Еластисайзъра е гъст като паста за зъби, не го снимах, понеже вече пуснаха снимка  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия