Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 356
  • 739
# 150
Здравейте, не знам дали е коментирано в предишните теми, но имам въпрос дали работодателят разбира на какъв курс ще ходя, тъй като съм се насочила към такъв за козметик, но работя в съвсем друга сфера и не мисля, че на шефовете ще им стане много приятно, ако научат, че съм се насочила към друга област?!
 И в тази връзка да питам дали някой е ходил на курс за козметик, към кой доставчик и евентуално останал ли е доволен от обучението? За София става въпрос.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 151
Здравейте, не знам дали е коментирано в предишните теми, но имам въпрос дали работодателят разбира на какъв курс ще ходя, тъй като съм се насочила към такъв за козметик, но работя в съвсем друга сфера и не мисля, че на шефовете ще им стане много приятно, ако научат, че съм се насочила към друга област?!
Освен ако ти не се похвалиш, няма как работодателят ти да разбере какъв курс ще посещаваш. А и ти си свободен човек, който сам и по своя воля и възможности решава в каква област да си повишава квалификацията. След като работодателят не ти финансира курса, няма никакво право на претенции какво точно обучение си записала Naughty bowuu
Виж целия пост
# 152
Благодаря, Ледена кралица!  bouquet Знам, че нямат право да ми държат сметка какво и кога ще уча, но все пак са вложили доста в мен, правили са ми не един и два компромиса, аз самата, ако бях на тяхно място, бих се почувствала неприятно. Но просто това, което работя не ми носи никакво удоволствие, а тук виждам възможност да опитам нещо ново.
Виж целия пост
# 153
Здравейте, не знам дали е коментирано в предишните теми, но имам въпрос дали работодателят разбира на какъв курс ще ходя, тъй като съм се насочила към такъв за козметик, но работя в съвсем друга сфера и не мисля, че на шефовете ще им стане много приятно, ако научат, че съм се насочила към друга област?!

Когато кандидатствах първия път, не бях казвала в офиса и никой не разбра, че карам курс по тази програма. Peace
Виж целия пост
# 154
Аз пък на свой ред да се учудя как толкова много работещи хора нямат никакъв проблем да си отсъстват в работно време. Хайде, някои са на смени, ама повечето не са...

Аз си пуснах ден , защото очаквах голямо чакане ! Sunglasses
Виж целия пост
# 155
 ooooh! Моето проучване за митническо и данъчно обслужване доведе до:

http://www.eg-consult.eu/catprod_1/product_54.html
изучавани предмети: Икономикс, Обща теория на счетоводството, Счетоводни концепции, Метод на счетоводството, документооборот и инвентаризация, Финансови отчети - същност и съдържание, Индивидуален сметкоплан и принципът на двойното записване, Фирмен финансово - счетоводен анализ - способи и показатели, Международни стандарти за финансова отчети - МСФО/ IFRS, Източници на финансиране на компанията, Финансово управление на човешките ресурси, Бизнес комуникации, Стратегическо планиране и управление, Риск мениджмънт
продължителност - 600уч.ч

http://delta-bulgaria.com/index.php/page/home
Микроикономика, Макроикономика, Право, Обща теория на счетоводството, Бизнес комуникации, Предприемачество и дребен бизнес, Чужд език по професията, Счетоводство на предприятието, Финанси, Отчитане на външнотърговските сделки, Икономика на предприятието, Иконoмическа информатика, Стокознание, Международно и данъчно законодателство, Външна търговия, Организация и технология на митническата  дейност, Организация и функциониране на данъчната администрация, Валута и валутен контрол, Международни плащания, Статистика, Работа в учебно предприятие, Производствена практика, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗБИРАЕМА ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА
продължителност - 980уч.ч (440 теория и 520 практика)

Виждате разликите, в колеж Делта няма дистанционно обаче  Tired

 newsm78 Още съм в чуденка дали да го сменя ако ми дадат. Някакви отзиви за Интериорен дизайн дистанционно?
Виж целия пост
# 156
Благодаря, Ледена кралица!  bouquet Знам, че нямат право да ми държат сметка какво и кога ще уча, но все пак са вложили доста в мен, правили са ми не един и два компромиса, аз самата, ако бях на тяхно място, бих се почувствала неприятно. Но просто това, което работя не ми носи никакво удоволствие, а тук виждам възможност да опитам нещо ново.
Колкото и да са вложили в теб и каквито и компромиси да са ти правили, ти си коректна към тях - обучението ти по програмата не е в конфликт със служебните ти задължения, тъй като курсовете са или след раб.време, или в почивните дни. Какво ще правиш в извънработно време си е лично твой избор и никой няма право да предявява каквито и да е претенции - ако искаш ще ходиш на курс за козметик, ако искаш - за космонавт или просто ще си лежиш вкъщи. Mr. Green




ooooh! Моето проучване за митническо и данъчно обслужване доведе до:

http://www.eg-consult.eu/catprod_1/product_54.html
изучавани предмети: Икономикс, Обща теория на счетоводството, Счетоводни концепции, Метод на счетоводството, документооборот и инвентаризация, Финансови отчети - същност и съдържание, Индивидуален сметкоплан и принципът на двойното записване, Фирмен финансово - счетоводен анализ - способи и показатели, Международни стандарти за финансова отчети - МСФО/ IFRS, Източници на финансиране на компанията, Финансово управление на човешките ресурси, Бизнес комуникации, Стратегическо планиране и управление, Риск мениджмънт
продължителност - 600уч.ч
Тук пък какво митническо и данъчно обслужване видяха организаторите на този курс newsm78 Това си е чисто счетоводство Crazy

http://delta-bulgaria.com/index.php/page/home
Микроикономика, Макроикономика, Право, Обща теория на счетоводството, Бизнес комуникации, Предприемачество и дребен бизнес, Чужд език по професията, Счетоводство на предприятието, Финанси, Отчитане на външнотърговските сделки, Икономика на предприятието, Иконoмическа информатика, Стокознание, Международно и данъчно законодателство, Външна търговия, Организация и технология на митническата  дейност, Организация и функциониране на данъчната администрация, Валута и валутен контрол, Международни плащания, Статистика, Работа в учебно предприятие, Производствена практика, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗБИРАЕМА ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА
продължителност - 980уч.ч (440 теория и 520 практика)

Виждате разликите, в колеж Делта няма дистанционно обаче  Tired

 newsm78 Още съм в чуденка дали да го сменя ако ми дадат. Някакви отзиви за Интериорен дизайн дистанционно?
Този курс вече е 'по темата' Mr. Green

Обаче не знам за Интериорен дизайн-дистанционно дали има смисъл, т.е. според мен всички професии, в които има някакъв процент влагане на творчество, дистанционната форма не е подходяща (лично мое мнение Peace)
Виж целия пост
# 157
Сега се връщам от Бюрото по труда и човека там ме вкара в чуденка. Ако не се събере група по специалността, която искам какво правя?  Confused Записах Компютърна графика, но в Сандански едва ли ще има много желаещи. Sad Някой знае ли какво се прави, ако не се намери доставчик?
Виж целия пост
# 158
Сега се връщам от Бюрото по труда и човека там ме вкара в чуденка. Ако не се събере група по специалността, която искам какво правя?  Confused Записах Компютърна графика, но в Сандански едва ли ще има много желаещи. Sad Някой знае ли какво се прави, ако не се намери доставчик?
Или си намираш ДО с дистанционна форма на обучение, или (за съжаление) губиш ваучера поради липса на обучител Peace
Виж целия пост
# 159
Ледената кралица, благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 160
И в тази връзка да питам дали някой е ходил на курс за козметик, към кой доставчик и евентуално останал ли е доволен от обучението? За София става въпрос.

Благодаря предварително!

Аз имам салон и понеже си търся козметик, моя позната реши да кандидатства за това обучение и после да работи при мен. Прегледах доставчиците и видях фирмата, от която зареждам козметика. Те са едни от най-добрите във високия клас. Навремето мислех да мина там курс за козметик, струваше към 2200 лв. Та, обадих се да ги поразпитам, казаха че и само тя да е, пак ще си проведат обучението. Обикновено било понеделник, вторник и сряда от 9 до 18, но ако са малко курсисти, се разбират помежду си кога ще се обучават. Още се чудя дали и аз да не подам едни документи.....
Виж целия пост
# 161
Някой с опит за английски език дистанционно, кой доставчик ще препоръчате за София?
Виж целия пост
# 162
някой знае ли може ли по тази програма  да се обучавам по професията сервитьор-барман и има ли доставчик който да извършва дистанционно обучение?
Виж целия пост
# 163
Здравейте на всички, имам въпрос- понеже аз в момента съм по програма Шанс за работа и договора с фирмата ми изтича края на Ноември, дали ще мога да се запиша за тази програма? А също така как става самото дистанционно обучение?
Виж целия пост
# 164
И аз да се разпиша в темата. Подадох днес документи в бюро по труда Сердика, чакахме доволно прилично 3ч., но не съм и очаквала по-малко.

Подадох за оперативно счетоводство, след разговор с много любезна госпожа от академията в Свищов, която направо си ме убеди да изкарам точно този курс - аз се обаждах да питам дали има дистанционно сътрудник маркетинг дейности и митнически и данъчен посредник, но тъй като ги няма, а държа сертификата да е издаден от всеобщоизвестна институция, се реших на счетоводството. Каза, че постоянно започват курсове, стига да са се събрали минимум 6 човека, а от София имало доста запитвания, така че се надявам да се съберем софийска група Simple Smile В темата, още някой беше писал за Свищов, ще се радвам да се запознаем, като дойде време.

Подадох и за дигитална компетентност, но живот и здраве след другото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия