И в тази връзка да питам дали някой е ходил на курс за козметик, към кой доставчик и евентуално останал ли е доволен от обучението? За София става въпрос.
Благодаря предварително!
Знам, че нямат право да ми държат сметка какво и кога ще уча, но все пак са вложили доста в мен, правили са ми не един и два компромиса, аз самата, ако бях на тяхно място, бих се почувствала неприятно. Но просто това, което работя не ми носи никакво удоволствие, а тук виждам възможност да опитам нещо ново.
Моето проучване за митническо и данъчно обслужване доведе до:
Още съм в чуденка дали да го сменя ако ми дадат. Някакви отзиви за Интериорен дизайн дистанционно?
Знам, че нямат право да ми държат сметка какво и кога ще уча, но все пак са вложили доста в мен, правили са ми не един и два компромиса, аз самата, ако бях на тяхно място, бих се почувствала неприятно. Но просто това, което работя не ми носи никакво удоволствие, а тук виждам възможност да опитам нещо ново.
Моето проучване за митническо и данъчно обслужване доведе до:
Това си е чисто счетоводство 

Още съм в чуденка дали да го сменя ако ми дадат. Някакви отзиви за Интериорен дизайн дистанционно?
)
Някой знае ли какво се прави, ако не се намери доставчик?
Някой знае ли какво се прави, ако не се намери доставчик?
В темата, още някой беше писал за Свищов, ще се радвам да се запознаем, като дойде време.Препоръчани теми