Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 350
  • 739
# 135
Не знам за това . Thinking
Трябва да си на трудов договор в момента на подаване на документите и на получаване на ваучера .
Виж целия пост
# 136
Наясно съм,''че програмата е за работещи,те също могат да са регистрирани на трудовата борса като лица който искат да сменят своята работа.Трудовата борса не е за безработни.
От поста ти happy mama установявам че не трябва да са регнати.

Според мен това дали си регистриран няма отношение към кандидатстването по "Аз Мога Повече". Съветвам те да прочетеш първата страница на темата.
Виж целия пост
# 137
Днес подадох и за професионална, и за ключова.
Питах дали ще трябва Булстат - не трябва.
Виж целия пост
# 138
Не знам защо някои си мислят, че ще научат нещо повече на дистанционен курс по графичен дизайн ooooh!
Виж целия пост
# 139
Ние още не сме подали, щяхме вчера, но малкия е болен от събота, а не искам да го мъкнем с нас.
Дано в четвъртък няма голяма лудница, като за последни дни.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 140
Според мен точно последните дни ще е най-голямата лудница.
За дистанционните курсове и аз съм скептик - то ако си уча сама, за какво ми е да се записвам на курс. Ходя на обучение, за да ми показват разни неща наготово, иначе няма смисъл според мен.
Виж целия пост
# 141
Здравейте, някой ако е карал готварски курс в Пловдив по програмата, ще съм благодарна да сподели отзиви за ДО.
Виж целия пост
# 142
Днес сутринта отидох до бюрото по труда - Сердика с надеждата да подам документи. В 8,15 имаше 50 човека опашка. Тръгнах си възмутена,как отново нещата не са уредени както трябва. До кога в тази страна ще се предлага нещо и няма да е доизмислено се пи  ooooh!там.
Виж целия пост
# 143
Да, и аз се чудя, защо не вземат да сложат вместо 3-ма, 10 служители, които да приемат документи. Все пак става въпрос за 2 седмици. Но за какво да си дават зор, хората ще си висят на опашка и така ще проличи, кой има най-голямо желание.
Виж целия пост
# 144
Според мен точно последните дни ще е най-голямата лудница.
За дистанционните курсове и аз съм скептик - то ако си уча сама, за какво ми е да се записвам на курс. Ходя на обучение, за да ми показват разни неща наготово, иначе няма смисъл според мен.
  Права си, но ако човек няма физическата възможност да посещава курс, защо да не се възползва от дистанционната форма на обучение?
  Аз не съм подала още, не мога да реша - Счетоводство дистанционно в Стопанската академия или Банково дело дистанционно в сайта за он-лайн обучение, за който попитах за отзиви вчера..
Виж целия пост
# 145
Днес сутринта отидох до бюрото по труда - Сердика с надеждата да подам документи. В 8,15 имаше 50 човека опашка. Тръгнах си възмутена,как отново нещата не са уредени както трябва. До кога в тази страна ще се предлага нещо и няма да е доизмислено се пи  ooooh!там.

ти сега като нямаш един час да си подадеш документите, после как и уроци ще посещаваш и домашни ще пишеш
Виж целия пост
# 146
Herzen, kурсовете се провеждат в извънработно време, обикновено след 18 часа, а РВ на БТ е от 8.30 до 17, което е неудобно за повечето работещи.
Аз пък на свой ред да се учудя как толкова много работещи хора нямат никакъв проблем да си отсъстват в работно време. Хайде, някои са на смени, ама повечето не са...
Виж целия пост
# 147
Сега се сетих- декларацията за идентичност на имената в свободен текст ли е, те там ли дават да се попълни или аз трябва да си я изтегля от нета?
В БТ Младост ще ходя.
Виж целия пост
# 148
Сега се сетих- декларацията за идентичност на имената в свободен текст ли е, те там ли дават да се попълни или аз трябва да си я изтегля от нета?
В БТ Младост ще ходя.
Има я в нета на доста места, но е без надписа най-долу "Инвестираме...". Копни си го от другите документи и си го сложи на формуляра. Успех  Peace
Виж целия пост
# 149
Herzen, kурсовете се провеждат в извънработно време, обикновено след 18 часа, а РВ на БТ е от 8.30 до 17, което е неудобно за повечето работещи.
Аз пък на свой ред да се учудя как толкова много работещи хора нямат никакъв проблем да си отсъстват в работно време. Хайде, някои са на смени, ама повечето не са...
За някои е проблем, за други не. Аз примерно имам излизания извън офиса, но не ми правят и проблем, че съм си тръгнала един ден в месеца от работа час по-рано. Въпрос на уговорка и разбирателство с работодателя  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия