Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 356
  • 739
# 510
Днес си взех уведомлението от ДБТ Бургас. Подадох документи на 15.10  Peace
Виж целия пост
# 511
Здравейте, на някой от вас обадиха ли се от бюро по труда Младост? Имате ли представа кога да проверявам и къде? Подадох си документите в последния ден.
Благодатя предварително
Виж целия пост
# 512
Току що ми звъннаха, че съм одобрена за курса по Английски език  newsm44 newsm44 newsm44
Подадох документи на 17 октомври, Кърджали
Виж целия пост
# 513
Може ли когато някой съобщи,че са му звъннали да допълва КЪДЕ и КОГА са подадени документите...
Виж целия пост
# 514

Реа за Варна май все още няма одобрени от новия прием. Аз подадох на втория ден и веднага ще пиша ако и когато се обадят. Изглежда доста ще почакаме.

Момичета, аз се обучавах в една от предните "вълни" и чаках точно година от заявлението до получаване на уведомление и ваучер.  Този  път при подаването попитах дали пак цяла година ще чакаме и служителката отговори "Е, може и половин..."  Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 515

Реа за Варна май все още няма одобрени от новия прием. Аз подадох на втория ден и веднага ще пиша ако и когато се обадят. Изглежда доста ще почакаме.

Момичета, аз се обучавах в една от предните "вълни" и чаках точно година от заявлението до получаване на уведомление и ваучер.  Този  път при подаването попитах дали пак цяла година ще чакаме и служителката отговори "Е, може и половин..."  Rolling Eyes Simple Smile

Във Варна явно са извънредно .... как да ги нарека.... мудни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 516
Ами май не са мудни точно. По мои наблюдения от два тура подаване на документи, имам чувството, че се опитват всячески да спъват програмата. Дано да се лъжа, но фактите говорят...
Виж целия пост
# 517
Днес си взех уведомлението от ДБТ Бургас. Подадох документи на 15.10  Peace
Те ли ти се обадиха или ти сама ходи да проверяваш в БТ?
Виж целия пост
# 518
Днес и аз получих обаждане - Стара Загора. Ще търся доставчик за немски. Предложения?
Виж целия пост
# 519
На последните подали в БТ Младост са казали най-рано края на януари/началото на февруари да очакват включване, а на първите към средата на декември. Все пак толкова документи не се обработват за 1 месец. По провинцията подалите са мн. по-малко. Логично е там да им отговорят мн. по-бързо.  Така, че подалите в последните дни - имайте търпение  Hug
Виж целия пост
# 520
Днес си взех уведомлението от ДБТ Бургас. Подадох документи на 15.10  Peace
Те ли ти се обадиха или ти сама ходи да проверяваш в БТ?
Не са ми звъняли, отидох на място. На таблото има изнесени списъци с одобрени и неодобрени кандидати. Бяха стигнали някъде до 36хх.  Peace
Виж целия пост
# 521
Добре де , аз съм писала начин за уведомяване - смс , значи ли , че трябва да ходя на място и да следя по таблата ?
На мен ми е далече , аз за подаването отпуск си взех ! Sunglasses
Няма ли да ми уважат желанието ? Crossing Arms
Виж целия пост
# 522
Здравейте момичета, трябва да презапиша професия, тъй като за предната с която съм одобрена, не мога да намеря доставчик на обучение. Кандидатствала съм миналата година, обадиха ми се, че съм одобрена преди месец и половина. Не разполагам с никакво време и моля, ако някой знае къде да намеря пълния списък с професиите, да ми помогне с линк. Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 523
На 1 страница е линка . Peace
Виж целия пост
# 524
Честно казано искрено се надявах като сме подали на 15.10 да ни се обадят докъм януари месец. Ама като гледам, явно наистина варненци най ги мързи от всички и да, вярно е, че спъват програмата.
По стечение на обстоятелствата имам наблюдения как приемаха заявление в БТ във Вълчи дол например и мога да кажа само позитивни неща за служителките там... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия