Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 350
  • 739
# 525
И в Пловдив не са по-пъргави ! Mr. Green
Виж целия пост
# 526
Здравейте,кога пак ще се приемат документи и дали мога да изкарам шоф.курс по тази програма?благодаря ви предварително за отговорите:)
Виж целия пост
# 527
Здравейте,кога пак ще се приемат документи и дали мога да изкарам шоф.курс по тази програма?благодаря ви предварително за отговорите:)

Повече няма да има прием на документи, това беше за последно.
Виж целия пост
# 528
И никой от Русе не се е похвалил  Confused
Виж целия пост
# 529
Не са ми звъняли, отидох на място. На таблото има изнесени списъци с одобрени и неодобрени кандидати. Бяха стигнали някъде до 36хх.  Peace
Благодаря ти! Значи аз ще проверя след седмица-две, моя номер е 41хх. Надявам се дотогава да има резултати.
Виж целия пост
# 530
Във Варна в момента раздават уведомления и ваучери на кандидатствали от предния прием на документи.
Виж целия пост
# 531
Здравейте,
И аз ще чакам някой от Русе да се похвали Simple Smile
Дано да започнат скоро да се обаждат от бюрото по труда.
Виж целия пост
# 532
На мен в БТ Младост - София ми казаха да отида да проверя на място. Щяло да има списъци. Като ориентировъчни дати - декември, преди празниците  Peace Подадох на 16-ти, рано сутринта.
Виж целия пост
# 533
На мен в БТ Младост - София ми казаха да отида да проверя на място. Щяло да има списъци. Като ориентировъчни дати - декември, преди празниците  Peace Подадох на 16-ти, рано сутринта.

Същото при мен, и аз подадох тогава, но не ми е на толкова удобно място, та ако някой види списъци в Младост, да казва! Simple Smile
Виж целия пост
# 534
На мен в БТ Младост - София ми казаха да отида да проверя на място. Щяло да има списъци. Като ориентировъчни дати - декември, преди празниците  Peace Подадох на 16-ти, рано сутринта.

Същото при мен, и аз подадох тогава, но не ми е на толкова удобно място, та ако някой види списъци в Младост, да казва! Simple Smile

На мен ми е близо, но е още рано. Ще отида, само чакам да стане поне декември, току виж ни изненадат  Laughing Ще споделя какво е положението.
Виж целия пост
# 535
Има ли някои от Кюстендил, да сподели, моля.

Да попитам, ако съм одобрена, но не си намеря доставчик, какво правим, губи ли ваучера или мога да си сменя професионалното?
Виж целия пост
# 536
За s_sugareva -

Трудно е, може и да не успееш, но от бюрото по труда трябва да получиш информация какви точно са стъпките, които трябва да се направят.

мисля че ще трябва да намериш бележки от 3-4 учебни центъра, които предлагат обучение по твоя курс, които да напишат - че не могат да ти предложат обучение съгласно твоите конкретни изисквания или нещо от този род. Това, за да не си изгубиш правото на ваучер, по ПО или КК - по принцип.
а за да си смениш ваучера с друг - не знам каква е процедурата и има ли възможност.

Но, все пак - лично мнение. Питай в бюрото по труда.

за какъв курс си подала
Виж целия пост
# 537
Моля ,някой изкарал курс в Кабината/по възможност немски/ да ми даде тел. на лични а се чуем- имам въпроси относно обучението.
Стандартните отговори в писмените инструкции и на служителите не ме удовлетворяват.
Виж целия пост
# 538
Да се похваля - току що ми се обадиха от БТ Марица - Пловдив, че съм одобрена и за двата курса. Номерата ми са х43х, подадох на 23.10.2012г. Само че ще си чакам дистанционните курсове  Crossing Arms
Виж целия пост
# 539
Да се похваля - току що ми се обадиха от БТ Марица - Пловдив, че съм одобрена и за двата курса. Номерата ми са х43х, подадох на 23.10.2012г. Само че ще си чакам дистанционните курсове  Crossing Arms

Колко време може да се чака за дистанционни курсове ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия