Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 350
  • 739
# 105
Нещо съм ви изпуснала. В петък мъжът ми си подаде документите в Младост. В 16 : 30ч. имаше доста хора, но не върнаха никой, въпреки, че не работят с удължено работно време. За резултати са му казали януари месец.
Виж целия пост
# 106
Ледената кралица: прочеох в един твой пост,че ще караш дистанционно в академията в Свищов счетоводство, но аз видях че там са само 660ч. и част от професия. Можеш ли да ми кажеш нещо по-подробно:как ще се учи дистанционно,там ли ще се ходи за изпита?
Да, обучението в Стопанската академия е за част от професията Peace Ще е в дистанционна форма и ще се учат 6 предмета (основи на счетоводството, финансово, банково счетоводство, съдебно счетоводство и експертизи, счетоводен софтуер и стандартите). Всеки делничен ден от 18.00 до 22.00 трябва да се посещава сайта им, където ще има качени учебните материали, тестове и задачи. Има и онлайн консултации в специално направен форум, а също и присъствени в определени дни. Нищо допълнително не се заплаща, ваучерът покрива всичките нужни материали (учебници и прочие). След приключване на съответния предмет има онлайн тест, а в края на цялото обучение има присъствен изпит (тест + практическа задача). В края на курса се получава Удостоверение за проф.квалификация за част от професията. Обучението ще започне около декември 2012 и около края на май 2013 трябва да е приключило.

Ако се посещават редовно онлайн часовете, не се налага да се ходи до Свищов за присъствените консултации (имаш право на отсъствия до 20% от броя часове), но все пак няма как да се размине пътуването до дунавския град - при откриването на курса и за финалния държавен изпит трябва да си в Свищов лично.

Ако те интересува още нещо - питай тук или на лични  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 107
Някой има ли инфо за

http://www.kursove123.com/

Аз мисля утре да подам за Електронна търговия. Не намерих в темата да сте коментирали. Питах и ми казаха, че само накрая трябва да се присъства лично, иначе има график за всеки и системата е отворена нан стоп, трябва да се присъства във виртуалните часове и си има 20% отсъствия.
Виж целия пост
# 108
Ледената кралица: прочетох в един твой пост,че ще караш дистанционно в академията в Свищов счетоводство, но аз видях че там са само 660ч. и част от професия. Можеш ли да ми кажеш нещо по-подробно:как ще се учи дистанционно,там ли ще се ходи за изпита?
Да, обучението в Стопанската академия е за част от професията Peace Ще е в дистанционна форма и ще се учат 6 предмета (основи на счетоводството, финансово, банково счетоводство, съдебно счетоводство и експертизи, счетоводен софтуер и стандартите). Всеки делничен ден от 18.00 до 22.00 трябва да се посещава сайта им, където ще има качени учебните материали, тестове и задачи. Има и онлайн консултации в специално направен форум, а също и присъствени в определени дни. Нищо допълнително не се заплаща, ваучерът покрива всичките нужни материали (учебници и прочие). След приключване на съответния предмет има онлайн тест, а в края на цялото обучение има присъствен изпит (тест + практическа задача). В края на курса се получава Удостоверение за проф.квалификация за част от професията. Обучението ще започне около декември 2012 и около края на май 2013 трябва да е приключило.

Ако се посещават редовно онлайн часовете, не се налага да се ходи до Свищов за присъствените консултации (имаш право на отсъствия до 20% от броя часове), но все пак няма как да се размине пътуването до дунавския град - при откриването на курса и за финалния държавен изпит трябва да си в Свищов лично.

Ако те интересува още нещо - питай тук или на лични  Peace  bouquet


Благодаря за изчерпателния отговор. Според мен е по-добре 960 часа и се взима свидетелство( 3-та степен,което май се равнява на средно), е вярно, че и времето е дълго(около 12 месеца). Проучвам възможностите за посещение,че ходя на работа на смени 2 на 2 и няма да мога да посещавам вечерно някой курс, та се замислям за дистанционно(въпреки,че за мен е малко несериозно това обучение). Препоръчаха ми ЕГ Консулт където предлагат и дистанционно обучение и това което прочетох в сайта им, ми хареса та ще ги проверя и на място. Иначе за Свищов няма проблем, синът ми там е втора година редовно, та ако имаш нужда от нещо ще помагаме.
 Само да ни дадат ваучерите. Laughing
Виж целия пост
# 109
 Здравейте:) Някой има ли отзиви за този доставчик? http://www.kursove123.com
Виж целия пост
# 110
Днес в най-големия порой, рано сутринта успях да подам документите си в бюрото на "Възраждане". Беше ужасно, но надявам се да си е заслужавало.
Препоръчвам на тези, които планират да подадат документите си тази седмица, да побързат и да използват сутрешните часове. Аз отидох в 8.00 ч., след отварянето на Бюрото в 08.30 ч. съм чакала още около 40 мин. , а след като влязох всичко стана точно за 3 мин.! Наистина не можах да повярвам, че след цялото това висене и прогизване на проливния дъжд всичко мина толкова бързо и гладко!
Пожелавам успех на всички и нека всеки получи ваучер за това, за което иска най-много!
УСПЕХ!!! И да ви върви по вода, както започна тази седмица!
 Hug
Виж целия пост
# 111
Здравейте!

Редактирам се, зазщото намерих дистанционно обучение по SAP. Сега въпросът ми е само за 50 часа ще науча ли нещо изобщо? Струват ми се много малко. Някой да е посещавал такъв курс?

Имам и още един въпрос. Искам да кандидатствам и за руски език. Ако не си намеря доставчик, който да ме устройва като местоположение, мога ли да се откажа от ваучера?
Виж целия пост
# 112
И аз днес в 9.00 бях в БТ Бургас.Имаше не повече от 20 човека но минаха за около 30 минути.
Направи ми впечатление ,че повечето хора изобщо не бяха особено запознати  какво точно трябва да носят и доста от тях бяха връщани или излизаха да си донапишат пропуснатите неща.Пред мен и зад мен поне имаше двама мъже и момиче ,които изобщо не знаеха ,че имат право да подават документи  за два курса ,че не във всеки град има доставчици за всеки курс и т.н.Лично  аз минах за не повече от минута.Момичето погледна набързо единия комплект ,видя че е наред и направо ми взе втория без да го погледне.Вече съм успешно записана ,сега ще чакаме ,дано имаме късмет,макар че за моя Английски най -вероятно няма да ме огрее ,но каквото е такова.Simple Smile
Благодаря на Ледената кралица  и за всички момичета които дават толкова изчерпателна информация!  bouquet
Успех на всички !!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 113
Ледената кралица: прочетох в един твой пост,че ще караш дистанционно в академията в Свищов счетоводство, но аз видях че там са само 660ч. и част от професия. Можеш ли да ми кажеш нещо по-подробно:как ще се учи дистанционно,там ли ще се ходи за изпита?
Да, обучението в Стопанската академия е за част от професията Peace Ще е в дистанционна форма и ще се учат 6 предмета (основи на счетоводството, финансово, банково счетоводство, съдебно счетоводство и експертизи, счетоводен софтуер и стандартите). Всеки делничен ден от 18.00 до 22.00 трябва да се посещава сайта им, където ще има качени учебните материали, тестове и задачи. Има и онлайн консултации в специално направен форум, а също и присъствени в определени дни. Нищо допълнително не се заплаща, ваучерът покрива всичките нужни материали (учебници и прочие). След приключване на съответния предмет има онлайн тест, а в края на цялото обучение има присъствен изпит (тест + практическа задача). В края на курса се получава Удостоверение за проф.квалификация за част от професията. Обучението ще започне около декември 2012 и около края на май 2013 трябва да е приключило.

Ако се посещават редовно онлайн часовете, не се налага да се ходи до Свищов за присъствените консултации (имаш право на отсъствия до 20% от броя часове), но все пак няма как да се размине пътуването до дунавския град - при откриването на курса и за финалния държавен изпит трябва да си в Свищов лично.

Ако те интересува още нещо - питай тук или на лични  Peace  bouquet


Благодаря за изчерпателния отговор. Според мен е по-добре 960 часа и се взима свидетелство( 3-та степен,което май се равнява на средно), е вярно, че и времето е дълго(около 12 месеца). Проучвам възможностите за посещение,че ходя на работа на смени 2 на 2 и няма да мога да посещавам вечерно някой курс, та се замислям за дистанционно(въпреки,че за мен е малко несериозно това обучение). Препоръчаха ми ЕГ Консулт където предлагат и дистанционно обучение и това което прочетох в сайта им, ми хареса та ще ги проверя и на място. Иначе за Свищов няма проблем, синът ми там е втора година редовно, та ако имаш нужда от нещо ще помагаме.
 Само да ни дадат ваучерите. Laughing

Като цяло и аз доста се колебах, защото имах две алтернативи (Стопанската академия-Свищов /дистанционно за част от професия/ и Център за професионално обучение "ДЕЛТА"-Пловдив /присъствено за цялата професия/) и всяка си има плюсове и минуси, но в крайна сметка надделя Стопанската академия. Първо курсът там е по-кратък (и макар за част от професията) мен ме устройва повече, защото в продължение на година и половина 3-4 от вечерите ми да са ангажирани с обучение, си е доста натоварващо. Освен това аз съм с висше икономическо образование и пак да уча щуротиите по макро- и микроикономика, стопанско управление и прочие предмети, които са само за запълване на броя часове и нямат никаква практическа полза, си е безсмислено. Единствено ме притесняваше факта, че ако имам затруднения в материала, при онлайн обучението ще е малко по-трудно да ми бъде обяснено, но не и невъзможно. Отделно идва зима и в големия студ едно е да седиш вкъщи на топличко пред компютъра и докато четеш да си вършиш и част от домакинската работа (примерно  Mr. Green), друго след работа да се блъскаш по автобуси да ходиш до школата да ти четат лекции Sunglasses... А и в крайна сметка едно е образованието и сертификата от най-старото висше икономическо училище у нас, друго от някаква си частна школа Twisted Evil Отделно ще имам време, след като живот и здраве, завърша Счетоводството да изкарам и ключова компетентност по Компютърно счетоводство - има фирма в Пловдив, която провежда курс от 45 уч.часа Party

При твоят режим на работа (на смени) определено ще ти е трудно да си редовна в присъствена форма на обучение Tired и като че ли дистанционното е най-добрата алтернатива. Успех и на теб!   bouquet

П.П. И ще имам предвид връзката ти със Свищов Wink
Виж целия пост
# 114
Здравейте!

Знаете ли дали някъде се предлага обучение по SAP?
Не мога да разбера какво означава тази дигитална компетентност и дали да търся SAP там. Разгледах първа страница, част от старата тема и пдф файла SPPOO, но пак не ми е ясно. Навсякъде пише курс за Word i Excell.

За София открих АСАП ЕООД. Всъщност така като гледам в търсачката, само този ДО го предлага. Търси на ключови компетентности, всичко е дигитални компетентности.
Виж целия пост
# 115
Здравейте:) Някой има ли отзиви за този доставчик? http://www.kursove123.com
Здравей,
да, аз си говорих с госпожата, която ще води и часовете по Електронна търговия. Беше много любезна и каза, че се стараят да научат курсистите си на практическите и потребни неща. Останах доволна от вниманието и отговорите й. Ще запиша при тях като си получа уведомлението.
Виж целия пост
# 116
 Благодаря ти, Софи!
 Аз също съм с икономическо образование и се двоумя между този доставчик за цялата професия и Стопанската академия-Свищов за част от професия. Но както Фервор е коментирала, за човек с икономическо образование, не е толкова необходимо да изкара целия курс Peace.
Виж целия пост
# 117
Благодаря много, Фарвор!

Изникна ми още един въпрос. Не мога да си намеря дипломата от средното. Имам нотариално заверено копие с апостил и превод на английски от дипломата.  Дали мога този документ да представя? Мога да копирам и само копието, но на него има и печат от министерството "вярно с оригинала".
Виж целия пост
# 118
Няма ли желаещи за курс " графичен дизайн "  в София? Да ми препоръчате някой тестван доставчик, ако може да предлага и дистанционно обучение. 
Виж целия пост
# 119
А дали междувременно няма да бъдат одобрени и нови доставчици на обучение?
Или пък старите да организират нов вид курсове, които не са организирали досега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия