Къде в Бургас (34)

  • 71 888
  • 745
# 165
Здравейте, бургазлийки Simple Smile

Къде в Бургас мога да намеря магазин за мебели втора употреба, или нови, но на по-ниски цени? Трябва ми за цялостно обзавеждане на жилище под наем.
Интересува ме също и техникна на по-ниски цени, или втора ръка.
Всякаква информация ще ми бъде от полза! Благодаря много Simple Smile
  Магазин за втора употреба мебели има на ул. Странджа от хотел Атаген надолу по посока на детската градина като тръгнеш .....незнам на какъв номер се води за да те упътя по - добре. Техника втора ръка има на Гладстон от Младежкия дом към центъра , като вървиш ..... също и на ъгъла на Йвайло и Калоян дано си успяла да ме разбереш.
Виж целия пост
# 166
Здравейте, бургазлийки Simple Smile

Къде в Бургас мога да намеря магазин за мебели втора употреба, или нови, но на по-ниски цени? Трябва ми за цялостно обзавеждане на жилище под наем.
Интересува ме също и техникна на по-ниски цени, или втора ръка.
Всякаква информация ще ми бъде от полза! Благодаря много Simple Smile

Виж тези адреси:
http://www.goldenpages.bg/mebeli_vtora_upotreba-magazini/BURGAS

Виж целия пост
# 167
Като се заговори за мебели - къде в Бургас мога да намеря бебешки/детски мебели на асеновградската фирма Арбор?
Виж целия пост
# 168
По радиото върви реклама за разпродажба/намаление (?) до 50% в МОЛ Галерия на 9,10,11 ноември в определени магазини на стоки от нови колекции. Някой има ли вътрешна инфомация кои ще са магазините?
Виж целия пост
# 169
По радиото върви реклама за разпродажба/намаление (?) до 50% в МОЛ Галерия на 9,10,11 ноември в определени магазини на стоки от нови колекции. Някой има ли вътрешна инфомация кои ще са магазините?

Знам, че в H&M сега тече 50 % намаление на някои дрехи от есенно-зимната колекция. Поне такова беше съобщението, публикувано на Фейсбук страницата им.
Виж целия пост
# 170
Като се заговори за мебели - къде в Бургас мога да намеря бебешки/детски мебели на асеновградската фирма Арбор?
Преди 4 години купих легло на марката, модел Верокио, ако не се лъжа. Взех го от магазин Синди срещу Механото. Провери там, вероятно още ги продават.
Виж целия пост
# 171
Лесли, златна си  Hug
Мерси, момичета!
Виж целия пост
# 172
Някой да има координати  на тапицер - Стефан , който работи някъде около Профсъюзния дом?
Виж целия пост
# 173
Здравейте, бургазлийки Simple Smile

Къде в Бургас мога да намеря магазин за мебели втора употреба, или нови, но на по-ниски цени? Трябва ми за цялостно обзавеждане на жилище под наем.
Интересува ме също и техникна на по-ниски цени, или втора ръка.
Всякаква информация ще ми бъде от полза! Благодаря много Simple Smile

Виж тези адреси:
http://www.goldenpages.bg/mebeli_vtora_upotreba-magazini/BURGAS


На Оборише-срещу бившето химическо чистене има магазин за втора употреба -техника
Виж целия пост
# 174
Като се заговори за мебели - къде в Бургас мога да намеря бебешки/детски мебели на асеновградската фирма Арбор?

Кошарата на малката е на фирма "Арбор", люлееща се, купихме я от магазин "Делфин", зад Операта  Peace
Виж целия пост
# 175
Някой скоро да е правил паспорт на бебе?
Виж целия пост
# 176
Някой скоро да е правил паспорт на бебе?
Аз - през април /ако това имаш предвид под скоро  Simple Smile/
Виж целия пост
# 177
Някой скоро да е правил паспорт на бебе?
Аз - през април /ако това имаш предвид под скоро  Simple Smile/

И колко време се чака, с ромите ли се виси както подаване паспорт на възрастни, само в 1во районно ли, какво се изисква..?
Виж целия пост
# 178
Като се заговори за мебели - къде в Бургас мога да намеря бебешки/детски мебели на асеновградската фирма Арбор?

Кошарата на малката е на фирма "Арбор", люлееща се, купихме я от магазин "Делфин", зад Операта  Peace

 Hug
Виж целия пост
# 179
Някой скоро да е правил паспорт на бебе?
Аз - през април /ако това имаш предвид под скоро  Simple Smile/

И колко време се чака, с ромите ли се виси както подаване паспорт на възрастни, само в 1во районно ли, какво се изисква..?
Ние подадохме документи във Второ РПУ - в "Славейков" /по адрес/. Стана по-бързо, отколкото очаквах. Май повече чаках в банката, отколкото в РПУ-то. Таксата беше 10 лв - за първи паспорт. Снимаха малкия на място. Служителките ни извикаха за снимката преди другите, които чакаха, за да не се изнервя детето. Документите - Акт за раждане, Удостоверение за адресна регистрация на детето - издават го на гърба на Общината /мисля, че ЕСГРАОН е там/, лични карти на двамата родители и самите двама родители /или пълномощно от отсъстващия/. Там, на място се попълва заявление. Паспортът беше готов за около 2 седмици, въпреки, че ни дадоха дата за след месец.
За друго не се сещам - питай, ако те интересува още нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия