Къде в Бургас (34)

  • 71 888
  • 745
# 660
Привет момичета, някой знае ли дали в Бургас се продават кукли Corolle?
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=21043

http://igrachki-bg.com/Corolle-kukla-Camille-Les-Cheries-W9375?k … amp;category_id=0

малко инфо за представа:)
искам да ги видя на живо преди да ги купя, ако някой може да помогне много ще съм благодарна Hug


Тук в Бургас не съм ги виждала ,само онлайн.Но в Лондон съм разглеждала мнооого от тях и са уникални,а за марката спор няма ... Peace
Виж целия пост
# 661
Привет момичета, някой знае ли дали в Бургас се продават кукли Corolle?
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=21043

http://igrachki-bg.com/Corolle-kukla-Camille-Les-Cheries-W9375?k … amp;category_id=0

малко инфо за представа:)
искам да ги видя на живо преди да ги купя, ако някой може да помогне много ще съм благодарна Hug


Тук в Бургас не съм ги виждала ,само онлайн.Но в Лондон съм разглеждала мнооого от тях и са уникални,а за марката спор няма ... Peace
Много са красиви.  Heart Eyes Рядко се впечатлявам от играчки.
Виж целия пост
# 662
Здравейте момичета, имам едно въпросче. Къде в Бургас мога да намеря бензиностанция или специално място(не им знам имената) където пълнят газови бутилки ? Вече попитах на 2-3 бензиностанции, но не пълнят и не знаят къде се пълни. По възможност ако можете да кажете за такова място около Славейков, но дори и да не е тук няма проблем(няма да я мъкна пеша  Grinning ) Мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 663
В Комлука,до "Илия Бояджиев",след сервиза на Алианц има една денонощна газстанция.Малко е трудно за обяснение и ти е далеч но..
Виж целия пост
# 664
 преди година или две на този тел. 844656 - фирма Алвес, поръчах доставка на газова бутилка - дойдоха до вкъщи,  взеха празната и ми оставиха пълната бутилка, супер удобно
Виж целия пост
# 665
Само да допълня че става въпрос за тези малките бутилки мисля че бяха "туристически"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 666
Привет момичета, някой знае ли дали в Бургас се продават кукли Corolle?
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=21043

http://igrachki-bg.com/Corolle-kukla-Camille-Les-Cheries-W9375?k … amp;category_id=0

малко инфо за представа:)
искам да ги видя на живо преди да ги купя, ако някой може да помогне много ще съм благодарна Hug


Във Бургас не се продават.
Дъщеря ми ги колекционира. Има доста от тях.
Поръчвам й ги за всеки повод от Варна от магазин Сладури:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151166436704783.50622 … 589782&type=3
Има ги и тук:
http://2giraffes.bg/bg/product-list/50.html (пак Варненски магазин, куклите са в магазина им в Гранд Мол).
Ако си харесала някоя ми пиши на лични да видим дали я имаме и дали можем да организирам да я видиш. На живо наистина са страхотни.  Peace
Виж целия пост
# 667
преди година или две на този тел. 844656 - фирма Алвес, поръчах доставка на газова бутилка - дойдоха до вкъщи,  взеха празната и ми оставиха пълната бутилка, супер удобно
Това предполагам е за стандартни газови бутилки за дом.нужди.
Само да допълня че става въпрос за тези малките бутилки мисля че бяха "туристически"  Rolling Eyes
Да,няма проблем. Peace
Виж целия пост
# 668
Моля да ми препоръчате сервиз/майстор за климатик. Желателно е да издават документ за извършения ремонт, защото живеем на квартира и ще ни е необходим за доказване на разхода. Климатика е Haier, ако има значение.
Виж целия пост
# 669
Искам да направя подарък (сантиментален) календар с наши снимки.На рекламно студио или във фото студио да дам да ми го направят(или отпечатът-и аз мога да си го направя)?И долу-горе колко ще ми струва(за 2 бр. примерно) и за колко време ще стане?Нямам много време за обикаляне,примерно около Кирил и Методий.
Виж целия пост
# 670
Във фотото в Пикадили имаше закачени календари със снимки и цената беше 7 лв.
Виж целия пост
# 671
Препоръчайте ми онколог, който да работи с направление и да приема сега. Хрусанов ме запрати за  след 7.01,а свободния му прием е чак в неделя.
Виж целия пост
# 672
За онколог вижте и кординати на Ангелов знам че работи след обед, но Хрусанов определено си струва чакането до неделя. Пробваите да отидете в кабинета му след 5 и ако минат по набързо хората с часове може и да Ви приеме, аз съм изкарвала късмет така и ме е преглеждал.
Виж целия пост
# 673
Здравейте. Някой знае ли откъде мога да купя дамски луксозен халат за баня с качулка. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 674
Само да допълня че става въпрос за тези малките бутилки мисля че бяха "туристически"  Rolling Eyes
В Топливо пълнят бутилки с газ,карат и до дома,само не съм сигурна за малките бутилки дали ги карат до дома,но по телефон може да се пита.

Здравейте. Някой знае ли откъде мога да купя дамски луксозен халат за баня с качулка. Благодаря предварително!
Мисля че в Метро имаше ,даже с точки на промоция.Но аз моите точки ги изхвърлих.Също има на Кирил и Методий в малкото магазинче за хавлии,срещу барче Гъзарче почти се намира.На Калогера съшо.

И благодаря на всички които ми отговориха за детски пижамки и чашката на Мини Маус.

И да споделя нещо(пък и да питам пак)в Болерото гледах онзи ден една метална кутия,пише че е музикална,с ключе което се навива отстрани,картинката отвън е на Мики Маус,но какво има вътре и дали е хубава не знам,та някой дали е взимал нещо такова.Цената и беше към 13-14лв и да знам дали си заслужава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия